Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért vagyok még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért vagyok még mindig egyedülálló, mert tisztában vagyok a saját adottságaimmal?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy jóval intelligensebb és műveltebb vagyok, mint a korosztályom 99 százaléka. A fizikai adottságaim nem rosszak, viszont nem is a legjobbak, de mivel nagyon sokat adok a külsőmre, stílusos ruhákban járok, jó parfümöt használok, ápolt vagyok stb, így ha akarok, elég jól tudok kinézni (persze ez az én szubjektív véleményem).

Nincsenek rossz szokásaim, nem dohányzom, nem vagyok számítógépfüggő. Egyetemre járok, de ezen kívül még nyelvet tanulok, zeneórára járok, van kutyám, tehát elég komplex az életem, csak egy barátnő hiányzik. Hogy őszinte legyek, én meglennék egyedül is, de a társadalmi nyomás, amely rám helyezkedik azért, mert még nem volt barátnőm, elég kellemetlen.

Az egyetlen negatívum az, hogy nehezen viselem, ha valaki hülyeséget mond, esetleg nem ért a témához, amelyről beszél. Elég sokszor kijavítom az embereket, ami a tanárokkal is igen sok összetűzéshez vezetett...

Az elvárásaim relatíve nagyok, de nem az az elsődleges szempont, hogy egy lány modell alkatú legyen. Persze, fontos, hogy tetsszen nekem, de a belső tulajdonságok, legfőképpen az intelligencia a mérvadó.


Szerintetek én vagyok a forever alone mém definíciója? Kérlek, hogy fejtsétek ki válaszaitokat, köszi!


2011. nov. 30. 16:58
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
100%

"Nem azt mondta, hogy ő sokkal többet ér másoknál, hogy hozzá képest mindenki nulla, azt mondta okosabb és műveltebb és mint mondtam, ez tényszerű, ha így van, akkor így van..."


Nem. Ő azt mondta, hogy a vele egykorúak 1%-a annyira intelligens és művelt mint Ő. Bravó. Tényleg nem hiszi, hogy többet ér másoknál...

Másik pedig, hogy tényszerű? Attól még, hogy állít valaki valamit, még nem tényszerű.



Az alapvető intelligenciához hozzátartozik az is, hogy fel tudunk tenni egy egyszerű kérdést úgy is, hogy azzal nem bántunk meg senkit. SENKIT. Mert lehet, hogy rám, vagy rád nem igaz, de az a 99% ku*va nagy tartomány...

Ezzel már önmagában többre tartja magát sok más embernél.


Ne keverjük a szezont a fazonnal, anyuka.



(zárójelben megjegyezném, krakterre tisztráa olyan vagy mint a Big Bang Theory-ból Sheldon Cooper :D ezzel a társadalmi elvárás dumával...)


21F

2011. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen miért akarsz barátnőt?
2011. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:

17:41:


"Hogy őszinte legyek, én meglennék egyedül is, de a társadalmi nyomás, amely rám helyezkedik azért, mert még nem volt barátnőm, elég kellemetlen."


Ezért.

2011. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:

Ez akkor lett volna sértő, ha személyeskedik. Senkit nem nevezett meg. És azért tényszerű, mert itt ezen az oldalon a kérdés a tény. Ha ennek nem hiszünk, mint mondtam kár válaszolni..

Miért ne lehetne okosabb a társadalom 99%-ánál?? Ismerek olyat is, aki a 99,99%-ánál is okosabb, tudja is, mégsincs rá senki megsértődve.

Ez pedig mindössze egy tulajdonság. Nem említette, hogy szebb másoknál..

Nálam pedig a társadalom 99%-a jobban tud rajzolni. Na és? Ez egy egyszerű jellemző, semmi egyéb és röhej, ha valaki ezt bántásként fogja fel.

2011. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
Anyuka meg nem vagyok és garantáltan nem is leszek, de már mindjárt jobban hangzik :)
2011. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:

"És te mi vagy áruld már el nekem? Pár mondatból mindennek leírod szerencsétlent.

Az minek képzeli magát,aki ennyiből ilyen mocskos véleményt alkot?"


Nem mindennek. Érdekes mindenkinek az jött le a kérdezőről, hogy egy öntelt majom. Te vagy az egyetlen aki elkezdett itt okoskodni. Most vajon ki látja rosszul? Nyilván nem te... Te vagy az okos, aki megmondta a frankót. Gratulálok:) Mindenki a saját fajtáját védi... gondolom ezt nem kell tovább ragozni.

Mellesleg senki nem alkotott mocskos véleményt. A kérdező által leírt "tényekre", ezek a "tények" igazak.

2011. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:

"Ismerek olyat is, aki a 99,99%-ánál is okosabb, tudja is, mégsincs rá senki megsértődve. "


Itt váltál komolytalannak a szememben:D Nevetséges vagy:)

2011. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:

Nahát ez volt aztán az indoklás,mert a többi is ezt mondta..

Így már értem miért sért a kérdező.

Hízelgő,hogy a saját fajtámat védem, de nem erről van szó, csak rühellem ezt a sok megalapozatlan és oktalan mocskolódást, amik miatt egy értelmes kérdést nem lehet feltenni az oldalon lassan.

2011. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:

17:45:

Figyelj, nem az kiakasztó, hogy mit kérdez, hanem ahogy kérdez.

Ha beszélgetsz egy barátod újdonsült ismerősével és megkérdezi tőled, hogy vajon azért nincs csajom mert intelligensebb vagyok az emberek x szátalékánál, akkor te mégis mit reagálnál? Hogy fú milyen impozáns önbizalma van? :D:D:D:D:D Nekem egy egoista képe ugrana be.


Az anti-anyuka hozzáállásoddal viszont abszolút egyetértek (persze ha nem orvosi okai vannak), mert ebbe a világba, ilyen körülmények között... Nos az utolsó gondolataim között sem szerepel a gyerek.



21F

2011. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, engem nem izgat ki mit gondol. A kérdezőt nyilván jobban, mert azóta sem szólalt meg... Szóval csak gratulálni tudok a viselkedésetekhez.

Ezzel csak őt igazoltátok..

2011. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!