Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép lányok, miért gondoljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok, miért gondoljátok annyira különlegesnek magatokat?

Figyelt kérdés

Tettetek valamit azért, hogy szépek legyetek? Szerintem nem, így születtetek. És ezért nem értem, hogy miért gondoljátok, hogy emiatt ti különleges bánásmódot érdemeltek hogy a fiúk körbeugráljanak titeket, és lessétek minden kívánságotokat.


Bejegyzés egy szép csajtól FB-n:


"az az igazi férfi, aki küzd egy lányért ha az nemet mond neki, nem pedig mást keres .."


Erre írtam neki kb. azt, amit feljebb leírtam, plusz még, hogy szerintem nektek is kéne valamit tenni azért, hogy megérje küzdeni értetek, mert sok ilyen csaj egy értelmes mondatot nem tud összerakni, egy gondolatát nem bírja kifejezni. És nem kéne úgy beállítani, mintha a fiúk szemétségén múlna az egész, hiszen ez egy öngerjesztő folyamat, amelyben mindkét fél hibás.


Erre kitörölte a kommentet, mert nem a többi beképzelt fapin@hoz hasonlóan azt írja, hogy "hjajjhhh ez nagyon igaz <3".


De nem az FB, meg a komment most a lényeg, hanem a gondolkodásmód. Hogy miért hiszi ezt a csajok 80%-a.


2011. szept. 24. 12:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 mus musculus ***** válasza:
100%
Nemzeti Liberális, igazán kíváncsivá tettél. Leírnád, számodra mit jelent az 'ízig-vérig nő'?
2011. okt. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, most már tényleg feladom, úgy is legyőzöl a rutinoddal! :D De tényleg leírhatnád, hogy szerinted mitől lesz egy nő NŐ.
2011. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem aktuális a kérdés már, de nem tudok nem reagálni.

Igen, a szépség nem minden, viszont nem is semmi, ahogy azt sokan állítják.

Sokáig szomorú voltam/néha vagyok, mert habár buta nem vagyok, nem megy olyan jól a tanulás. Akadnak vele nehézségeim. Manapság meg ugye alapkövetelmény csodagyereknek születni és a diplomáig meg se állni. Amikor erről beszéltem, többektől is megkaptam, hogy "de legalább szép vagy" Ezen csak nevettem vagy felhúztam az orrom anno, de aztán rájöttem, hogy mennyire nem mondtak hülyeséget.

Mert a szépség igenis egy hasznosítható vele született képesség. Meg lehet tagadni az értékét, sokan meg is fogják, de attól még ez is egy fontos dolog. (Nem is lehetsz akármi nélküle.) Hány helyen ott van, hogy fiatal, csinos hölgyek jelentkezését várjuk? És nem, nem csak ARRA kellenek a csinos lányok. Pl. Vegyünk egy akármilyen ügyintézőt vagy recepcióst,hostesst vagy légiutas kísérőt, titkárnőt, azisztenst stb. rengeteg helyen igenis előny. És kérdező kedves, gondolom te sem a csúnyácska lányoknak udvarolsz, ez egy állszent duma.

Ezzel nem azt szeretném mondani, hogy ez elég a különlegességhez, mert egyáltalán nem. Csak azt, hogy ne tagadjuk meg az értékét. Sokszor pont olyan fiúk ennek az elkötelezett szó szólói, akik még véletlenül se állnának egy nem 10/10es csajjal.

2020. márc. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:
állnának le*
2020. márc. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!