Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép lányok, miért gondoljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok, miért gondoljátok annyira különlegesnek magatokat?

Figyelt kérdés

Tettetek valamit azért, hogy szépek legyetek? Szerintem nem, így születtetek. És ezért nem értem, hogy miért gondoljátok, hogy emiatt ti különleges bánásmódot érdemeltek hogy a fiúk körbeugráljanak titeket, és lessétek minden kívánságotokat.


Bejegyzés egy szép csajtól FB-n:


"az az igazi férfi, aki küzd egy lányért ha az nemet mond neki, nem pedig mást keres .."


Erre írtam neki kb. azt, amit feljebb leírtam, plusz még, hogy szerintem nektek is kéne valamit tenni azért, hogy megérje küzdeni értetek, mert sok ilyen csaj egy értelmes mondatot nem tud összerakni, egy gondolatát nem bírja kifejezni. És nem kéne úgy beállítani, mintha a fiúk szemétségén múlna az egész, hiszen ez egy öngerjesztő folyamat, amelyben mindkét fél hibás.


Erre kitörölte a kommentet, mert nem a többi beképzelt fapin@hoz hasonlóan azt írja, hogy "hjajjhhh ez nagyon igaz <3".


De nem az FB, meg a komment most a lényeg, hanem a gondolkodásmód. Hogy miért hiszi ezt a csajok 80%-a.


2011. szept. 24. 12:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat én elvártam, hogy megküzdjön értem a pasim, hisz honnan tudjam hogy nem csak egy éjszakára akar?
2011. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 mus musculus ***** válasza:
27%
Jó, de gondolom te sem utasítottad vissza 60x az igen előtt.
2011. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
91%

engem szépnek mondanak.

én teszek érte. napi 2000 felülést csinálok, minden másnap megyek edzeni.

nőies alakom van, de csupa izom.

gyógyszert szedek, hogy ne legyek pattanásos, szaunázok, hogy szép legyen a bőröm.

a szépségért igenis lehet - kell - tenni.

emellett szeretek olvasni, minden iránt érdeklődő, nyitott vagyok.

bosszantó, hogy sok primitív pasi egy dolgot lát bennem, ahogy a többi szép lányban is.

nem élek álomvilágban, eddig két barátom volt. mindkettőt a természete miatt szerettem meg, nem voltak előnyös külsejűek.

mástól nem várom el a szépséget, de magamtól igen, mert így érzem jól magam.

kinevetem azokat a férfiakat, akik azt gondolják, pár itallal/ajándékkal megvehetnek.

aki emberként kezel, meg akar ismerni, értelmes témákról beszélget velem, és a belsőmre kíváncsi, annak van nálam esélye.

nem annak aki úgy gondolkozik, hogy: szép nő = fűrészpor van a fejében, beképzelt stbstb.

én nem vagyok beképzelt. egyszerűen csak idegesít hogy senki nem lát mást, csak hogy "megdöngetne".

amikor már 10000-szerre hallgatod hogy de szép rajtad ez, meg az kicsit irritáló.

na meg átlátszó, mert rögtön levágod hogy csak Arra kellesz, és hogy megint próbálnak h.lyének nézni.

ez nagyon szánalmas...és mikor ezek a pasik találkoznak egy olyan nővel akinek leesik rögtön a szándékuk, és a "de jó rajtad ez meg az!" -bókra egy rezignált "tudom"-mal felelnek, akkor rögtön a lány a hibás, a nagyképű, gonosz, elkényeztetett liba.

pedig nem így van...csak a férfiakat bosszantja, ha egy nőnek is van esze, mert azt kellemetlen belátni.

2011. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
70%

valamilyen szinten egyet értek az utolsó válaszolóval...általában minden embert besorolnak valamilyen csoportba(ez nem csak a pasikra igaz),legtöbbször a külsőségek alapján,ez engem a mai világban kicsit sem lep meg...

egyébként lányként mondom,én egy nagy hülyeségnek tartom ezt a "küzdjön értem a pasi,mert én vagyok a világ közepe és nincs nálam tökéletesebb" dolgot...de ezt előbb-utóbb ezek a lányok is megtapasztalják,majd ha kijutnak a való életbe,hogy nem mindig kapják meg azt,amit akarnak és a külsővel nem lehet mindent elérni...legalább is én így gondolom

2011. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
25%

"Bocsánat én elvártam, hogy megküzdjön értem a pasim, hisz honnan tudjam hogy nem csak egy éjszakára akar"


Hát nem onnat fogod tudni hogy szexre kellesz vagy sem, hogy lerázod és mégis újra bepróbálkozik nálad...az csak azt jelenti, hogy kitartó, hogy elérje a célját, bármi legyen az...

2011. szept. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
29%

19:17-es egyáltalán nem értek egyet veled. Idő kell míg megismered a másikat, hogy mit akar, és a pasi is jobban értékel, ha nem dobom oda magam neki és visszautasító vagyok az elején. Izgalmasabb is a dolog, had udvaroljon a srác. Három hónap alatt azért már felnőtt nőként le tudom szűrni, hogy mit akar tőlem.

25N

2011. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 mus musculus ***** válasza:
0%

De hogy lehetsz ilyen, basszus? Milyen már, hogy te kosarazod ki, ugyanakkor elvárod, hogy nyaljon neked? Miért nem lehet ezt tisztességesebben megoldani? Mindenáron legyezgettetned kell a hiúságodat, vagy mi?

Rühellem az ilyen nőket, pedig lány vagyok.

2011. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 A kérdező kommentje:

"a pasi is jobban értékel, ha nem dobom oda magam neki és visszautasító vagyok az elején."


Hát max a hősszerelmes, később papucsállatkává avanzsáló "férfiak" gondolkodnak így. Ismerőseim nagy része velem együtt úgy gondolja, hogyha a csaj azt mondja nem, akkor az nem. Következő.


És semelyikünknek nincsenek gondjai a párkapcsolatokkal, vagy az alkalmi kapcsolatokkal.

2011. szept. 24. 21:03
 39/74 anonim ***** válasza:
82%
Hát figyelj, ha velem lennél visszautasitó, pedig tegyük fel tényleg a személyed érdekel és nem dugni akarok és te első alkalomkor visszautasitóan viselkedsz velem, én már második alkalomra nem hivlak el.Ez nem azért van mert nem érdekelne a személyed, hanem azért mert én nem futok senki után, mert hülyeségnek tartom és ezzel te veszitenél mert a jövőben mondjuk megtennék bármit érted stb...szóval elhiszem, hogy vannak pasik akik arra gerjednek, hogy öket visszautasitják, de ne felejtsd el, hogy nem mindegyik ilyen.
2011. szept. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
70%
A környezet, család, barátok rontják el, hogy nem rángatják le idöben a földre. Milyen legyen az, aki azt hallja 15évig, hogy "apa egyetlen gyönyörüséges hercegnöje,kicsi büngyölö angyalkámszépségem" Ha szerencséje van legalább szép tényleg. Én csúnya gyerek voltam, meg is kaptam sokszor. Most már hiába nem igy van, a hozzáállásom ennek megfelelö. Így van ez a szépekkel is
2011. szept. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!