Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép lányok, miért gondoljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok, miért gondoljátok annyira különlegesnek magatokat?

Figyelt kérdés

Tettetek valamit azért, hogy szépek legyetek? Szerintem nem, így születtetek. És ezért nem értem, hogy miért gondoljátok, hogy emiatt ti különleges bánásmódot érdemeltek hogy a fiúk körbeugráljanak titeket, és lessétek minden kívánságotokat.


Bejegyzés egy szép csajtól FB-n:


"az az igazi férfi, aki küzd egy lányért ha az nemet mond neki, nem pedig mást keres .."


Erre írtam neki kb. azt, amit feljebb leírtam, plusz még, hogy szerintem nektek is kéne valamit tenni azért, hogy megérje küzdeni értetek, mert sok ilyen csaj egy értelmes mondatot nem tud összerakni, egy gondolatát nem bírja kifejezni. És nem kéne úgy beállítani, mintha a fiúk szemétségén múlna az egész, hiszen ez egy öngerjesztő folyamat, amelyben mindkét fél hibás.


Erre kitörölte a kommentet, mert nem a többi beképzelt fapin@hoz hasonlóan azt írja, hogy "hjajjhhh ez nagyon igaz <3".


De nem az FB, meg a komment most a lényeg, hanem a gondolkodásmód. Hogy miért hiszi ezt a csajok 80%-a.


2011. szept. 24. 12:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
24%
sok ilyen csaj van aki beképzelt és várja a tökéletes pasit aki persze sosem érkezik meg. Ismerek ilyet aki eszméletlen jó nő, tipikus barbi baba de egy álomvilágban él ahol mindenki érte van és még szűz 19 évesen.
2011. szept. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
26%
ez hülyeség! Én nem tartom magam szépnek pedig sokan mondják..
2011. szept. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
90%
Azért mert a szép lányokat körülugrálják a fiúk.
2011. szept. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 A kérdező kommentje:
Oké, de ez akkor nem is kapcsolódik a témához. Ezt a magukat szépnek tartóktól kérdezem.
2011. szept. 24. 12:51
 5/74 A kérdező kommentje:

"Azért mert a szép lányokat körülugrálják a fiúk."


Az a csaj, aki ettől hiszi magát különlegesnek, az primitív.


A szépekhez én mindig óvatosan, kicsit parasztul közelítek, és megfigyelem, hogy hogyan reagál. Amelyik csajon látom, hogy nem hiszi magát tökéletesnek csak azért mert jól néz ki, azzal normális vagyok, és tök jóba vagyok vele. Amelyik meg besérül, és azért haragszik rám, mert én nem hódolok be neki (lásd a fenti eset például), az értelemszerűen egy beképzelt pics@.

2011. szept. 24. 12:55
 6/74 anonim ***** válasza:
34%

Mert azok a fiúk b@szták el, akik annyira lájkolgatták meg dícsérgették őket, le kell sz@rni, hogy kedveskedjetek a csajokkal, legyetek önzők, csak mi fiúk számítunk és, hogy jól megdöngessük a buta libát.


A normális lányok meg sajnos nehezen találhatók meg.

2011. szept. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
68%

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:56


Hogy mennyire így van!

A sok friends zonés fiú egész nap őket lájkolja és kommenteli annak reményében hogy egyszer össze is jöhet vele. A sok lájktól meg elszáll az agyuk.

2011. szept. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy nincs failbookom.
2011. szept. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy nem az FB a lényeg, ezt a valóságban is meg szoktam játszani.
2011. szept. 24. 12:59
 10/74 anonim ***** válasza:
100%
lassan a facebook túlnő a valóságon
2011. szept. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!