Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép lányok, miért gondoljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok, miért gondoljátok annyira különlegesnek magatokat?

Figyelt kérdés

Tettetek valamit azért, hogy szépek legyetek? Szerintem nem, így születtetek. És ezért nem értem, hogy miért gondoljátok, hogy emiatt ti különleges bánásmódot érdemeltek hogy a fiúk körbeugráljanak titeket, és lessétek minden kívánságotokat.


Bejegyzés egy szép csajtól FB-n:


"az az igazi férfi, aki küzd egy lányért ha az nemet mond neki, nem pedig mást keres .."


Erre írtam neki kb. azt, amit feljebb leírtam, plusz még, hogy szerintem nektek is kéne valamit tenni azért, hogy megérje küzdeni értetek, mert sok ilyen csaj egy értelmes mondatot nem tud összerakni, egy gondolatát nem bírja kifejezni. És nem kéne úgy beállítani, mintha a fiúk szemétségén múlna az egész, hiszen ez egy öngerjesztő folyamat, amelyben mindkét fél hibás.


Erre kitörölte a kommentet, mert nem a többi beképzelt fapin@hoz hasonlóan azt írja, hogy "hjajjhhh ez nagyon igaz <3".


De nem az FB, meg a komment most a lényeg, hanem a gondolkodásmód. Hogy miért hiszi ezt a csajok 80%-a.


2011. szept. 24. 12:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
13%

" de egy hozzászólás alapján miből szűröd azt le, hogy valaki a számba adta volna ezt a kifejezést? "


1.Onnan, hogy aki valóban "ízig-várig nő", az nem hangoztatja :)

2. kikérted magadnak,tehát igazam van :)

2011. okt. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
13%

"Utolsó ne törődj vele, csak nézd meg a százalékait, hogy mennyire tud hasznos válaszokat kicsikarni magából. Egy bénarépa az illető.

"


kis barátom, majd ha te is a politika rovatba irogatsz és nem vagy szélsőjobbos, mint az ott lévők többsége, akkor rájössz, hogy miért ennyi a százalékom :)


Ha komolyan azt hiszed,hogy a százalék mérvadó, akkor csak gratulálni tudok :)

2011. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagyok a kisbarátod, és a politikával foglalkozó embereket is messzire kerülöm. -.-

25N

2011. okt. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
9%

"és a politikával foglalkozó embereket is messzire kerülöm. -.- "

Jól van, de akkor remélem nem állsz neki hőzöngeni, ha épp megvonják a csp-t, vagy csökkentik a fizetésedet stb.


Az egyáltalán nm pozitív tulajdonság, hogy nem érdekel téged a politika.

2011. okt. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
95%
Ébresztő, neked nincs beleszólásod a politikába, max, ha szavazás van valamiről, akkor nyilatkozhatsz. Azért mert itt gyk-n vitatkoztok rajta, meg hőbörögtök semmi sem fog megváltozni. Azt éritek csak el vele, hogy felidegesítitek egymást. Nekem ez nem hiányzik, kösz.
2011. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
0%

"neked nincs beleszólásod a politikába,"


Helyi szinten simán lehet beleszólásom :)


Talán jobb is, hogy neked nincs :)

2011. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
95%
Akkor hidd azt, hogy megváltod a világot, pedig nem így van.
2011. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
95%

Emberek, egy kissé eltértünk a tárgytól, nem? :)

Amúgy kedves Nemzeti Liberális! Annyira cuki vagy, ahogy az igazadért harcolsz! De azért picit vicces, hogy más hozzászólásokban meg a százalékaiddal nyavalyogsz...hogy téged állandóan mindenki lepontoz. Egy ilyen komoly fiú ne törődjön az ilyen buta lányos témákkal! Nem neked való az!;)


Az "ízig-vérig nő"-s témában pedig csak annyit fűznék hozzá, hogy sajnálom, de biztos sok mindent tévesen látsz. Ha hiszed, ha nem (és igen, kikérem magamnak, mert attól még nem leszek ribike) nem vagyok buta kis nyafka. Teológiát végeztem egy katolikus fősulin, nyáron szegény-sorsú gyerekeket táboroztatok a Karitász szervezésében. Mindemellett nem fekszek le minden szembe jövő pasival az utcán, nem dobom ki a melleim, sorolhatnám. De ezt nem azért írom, mert én ettől szuper leszek! Hanem azért, mert hiszek abban, hogy ez a fajta viselkedés még nem halt ki az emberiségből, és hogy a nő tud NŐ lenni ebben a mai elfajzott világban.


Ha mindezek ellenére te úgy gondolod, hogy egy hülye p*csa vagyok, mint a többi, hát tedd azt. De attól, hogy valaki nem a te észjárásodat követi, az nem jelenti azt, hogy tévedésben él, és hogy rossz ember.


Maradj a politika részlegnél szerintem. :)


Egy ízig-vérig nő

2011. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
10%

" Ha hiszed, ha nem (és igen, kikérem magamnak, mert attól még nem leszek ribike) nem vagyok buta kis nyafka. "


Hát ezzel a stílussal bizony ribike vagy :)

2011. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
23%
attól még, hogy önkénteskedsz és nem szopsz le minden szembejövőt, még nem leszel ízig vérig nő.
2011. okt. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!