Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép lányok, miért gondoljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok, miért gondoljátok annyira különlegesnek magatokat?

Figyelt kérdés

Tettetek valamit azért, hogy szépek legyetek? Szerintem nem, így születtetek. És ezért nem értem, hogy miért gondoljátok, hogy emiatt ti különleges bánásmódot érdemeltek hogy a fiúk körbeugráljanak titeket, és lessétek minden kívánságotokat.


Bejegyzés egy szép csajtól FB-n:


"az az igazi férfi, aki küzd egy lányért ha az nemet mond neki, nem pedig mást keres .."


Erre írtam neki kb. azt, amit feljebb leírtam, plusz még, hogy szerintem nektek is kéne valamit tenni azért, hogy megérje küzdeni értetek, mert sok ilyen csaj egy értelmes mondatot nem tud összerakni, egy gondolatát nem bírja kifejezni. És nem kéne úgy beállítani, mintha a fiúk szemétségén múlna az egész, hiszen ez egy öngerjesztő folyamat, amelyben mindkét fél hibás.


Erre kitörölte a kommentet, mert nem a többi beképzelt fapin@hoz hasonlóan azt írja, hogy "hjajjhhh ez nagyon igaz <3".


De nem az FB, meg a komment most a lényeg, hanem a gondolkodásmód. Hogy miért hiszi ezt a csajok 80%-a.


2011. szept. 24. 12:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
83%

A szép lányok, ha nem túl sok tekervény fér el nekik az agyuk felületén, akkor kizárólag az őket körülvevő fiúhad lelkesedéséből mérik le saját értéküket!

Ez aztán ide vezet! Ez pontosan úgy működik, mint a némelyik Mómai császár, vagy e-kori diktátor esetében a hatalommámor elfedi a valóságérzést!

Kicsiben így működik egy kis tizenéves fruska is, akinek véletlenül szép pofit és és zerge alakot adott a teremtő, a fiúk hada pedig elvakítja őt!

2011. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
83%

Bocsi nem olvastam végg az összes hozzászólást szal bocs ha már valaki írt hasonlót.


"az az igazi férfi, aki küzd egy lányért ha az nemet mond neki, nem pedig mást keres .."


Nem értem ezzel konkrétan mi a gond ez egyáltalán nem beképzelt jellemre vall hanem számomra azt jelentei, ha van egy lány aki nem adja magát könnyen akkor ha a srác tényleg őt akarja akkor ne hagyja annyiba és ne szedjen össze egy másik csajt,mert akkor totál nyilvánvaló, hogy nem is A csaj kellett neki hanem EGY csaj és ez lényeges különbség!

2011. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
94%

Ebben igazad van, nem a szépséggel kell fölvágni. (azért azt nem mondanám, hogy nem tesznek érte semmit, elvégre van, hogy jó alapanyagúnak születik az ember, és abból többet lehet kihozni, mint a rossz alapanyagból. De azért TESZNEK érte, hidd el)


Itt az a gond, hogy sok lány szép ugyan, de mértéktelenül buta, és erkölcsileg pedig nagy nulla. Márpedig ez egy férfi szemében nem lesz vonzó.

Sok lány nem tudja, hogy milyen manapság ízig-vérig nőnek lenni.(Pedig annak lenni nagyon jó! ;)) Ezt is tanítani kéne az iskolákban...

2011. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az OFF-ért de kifejtenéd mit is jelent számodra ízig vérig nőnek lenni? Ez nagyon érdekelne mert erről is megoszlanak a vélemények
2011. okt. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
95%

A válasz írója 97%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:22


Hogy számomra mit is jelent? Pl. azt, hogy "minden" férfi a lábaim előtt hever anélkül, hogy ez nekem különösebben igényem, vagy elvárásom lenne. :D De sok-sok dolgot ide sorolhatok:

nem villantja ki minden testrészét a nagyközönség előtt, nem beszél butaságokat, nem beszél üvöltve sem, meg tudja tartani a hidegvérét, egy pasinak sem hódol be vagyis nem lehet készpénznek venni (ha szép ékszereket veszünk neki, akkor ugye úgy is ágyba fekszik...) nem tártja szét a lábait a második randin, ugyanakkor képes magára vonzani a tekinteteket, kifinomultak a mozdulatai, sokat mosolyog, nőiesen öltözködik, ápolt, ad a külsejére, amolyan "meghódítani való" etc.


Röviden és tömören (az én értelmezésem szerint): az olyan nő, aki képes az ujjai köré csavarni bármely hímneműt, képes akár 20 évig is érdekes maradni egy férfi számára, még ha minden nap együtt vannak, akkor is.


Van, akiben ez alapba megvan, és van, akinek ezért dolgoznia kell. Egy biztos: a puszta szépség ehhez nem elég.

2011. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 A kérdező kommentje:
Így van, ehhez agy is kell. De ekkor jönnek a gondok....
2011. okt. 1. 20:07
 57/74 anonim ***** válasza:
59%

"És ezért nem értem, hogy miért gondoljátok, hogy emiatt ti különleges bánásmódot érdemeltek hogy a fiúk körbeugráljanak titeket, és lessétek minden kívánságotokat. "


Mert ez a "társadalmi elvárás", beilleszkedtek korunk női szerepébe :D (bár ez azért nem teljesen újkeletű)


A legjobb csajok azok, akiknél a szépséghez ész is társul, de ritka mint a fehér holló


(gyk: az ész nem azt jelenti,hogy a sok kis plázatünci elmegy tanulni valami kamuszakra)

2011. okt. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
12%

"milyen manapság ízig-vérig nőnek lenni."


na ez pont az az eset, mikor nagyot akarsz mondani, de szintén ugyanabba a hibába esel, mint azok a p*csák akikről eddig szó volt :)


Ezt az ízig vérig szöveget is valaki a szádba adta :)

2011. okt. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
95%

Már ne haragudj, de egy hozzászólás alapján miből szűröd azt le, hogy valaki a számba adta volna ezt a kifejezést? Nem ismersz, nem tudod, milyen ember vagyok. Én sem ismerlek téged. (nem is akarnálak ismerni, ha ennyire előítéletes vagy) Különben is, ha tovább olvastál volna, lentebb kifejtettem, hogy számomra mit is jelent ez.

Gondolj, amit szeretnél, de el tudom képzelni, hogy számodra minden nő p*csa. :)

2011. okt. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó ne törődj vele, csak nézd meg a százalékait, hogy mennyire tud hasznos válaszokat kicsikarni magából. Egy bénarépa az illető.
2011. okt. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!