Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép lányok, miért gondoljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok, miért gondoljátok annyira különlegesnek magatokat?

Figyelt kérdés

Tettetek valamit azért, hogy szépek legyetek? Szerintem nem, így születtetek. És ezért nem értem, hogy miért gondoljátok, hogy emiatt ti különleges bánásmódot érdemeltek hogy a fiúk körbeugráljanak titeket, és lessétek minden kívánságotokat.


Bejegyzés egy szép csajtól FB-n:


"az az igazi férfi, aki küzd egy lányért ha az nemet mond neki, nem pedig mást keres .."


Erre írtam neki kb. azt, amit feljebb leírtam, plusz még, hogy szerintem nektek is kéne valamit tenni azért, hogy megérje küzdeni értetek, mert sok ilyen csaj egy értelmes mondatot nem tud összerakni, egy gondolatát nem bírja kifejezni. És nem kéne úgy beállítani, mintha a fiúk szemétségén múlna az egész, hiszen ez egy öngerjesztő folyamat, amelyben mindkét fél hibás.


Erre kitörölte a kommentet, mert nem a többi beképzelt fapin@hoz hasonlóan azt írja, hogy "hjajjhhh ez nagyon igaz <3".


De nem az FB, meg a komment most a lényeg, hanem a gondolkodásmód. Hogy miért hiszi ezt a csajok 80%-a.


2011. szept. 24. 12:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 Tyler913 ***** válasza:
100%
Azert mert manapsag a puszta szepseget elegge tulertekelik minden szinten.Ha egy lany szep,azt ostromoljak a fiuk,es ez eleg ahhoz,hogy a vilag kiralynojenek gondolja magat.Persze ehhez kell egy bizonyos foku primitivseg is.A bekepzelt emberek szinte mindig ostobak.Aki viszont szep es ertelmes,az altalaban a helyen tudja kezelni a dolgokat.
2011. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 A kérdező kommentje:
Gyanítom az volt a baja az írásommal, hogy magára ismert ő is, meg a többi is.
2011. szept. 24. 13:07
 13/74 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez a fiúk hibája, mert agyba főbe dicsérik, bókolnak az iylen lányoknak, piedesztálra emelik őket ,csak mert szépnek születnek, ha meg valakinek sokan mondanak valamit az el is hiszi nekik.

Ne bókolj nekik csak ha kiérdemelték!

Amíg pincsi kutyaként körberajongjátok a szép lányokat ne csodálkozzatok, hogy ilyenek lesznek, persze nem mind ilyen szerencsére, de egyre kevesebb aki nem ilyen.

21f

2011. szept. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
95%

azért nem kell ez a sztereotip szöveg...elég sok csúnya ember van aki még hülye is de ugye csak az marad meg mindenkinek a kis agyában ha egy szép nő butaságokat beszél...idegesítő már...Pont hogy ilyen téren annak aki szép annak kell bizonyítania..sőt ha van 3 diplomája egy jó csajnak még attól függetlenül is lenézik...fa.zkivan ezzel a gondolkodás móddal...

Elég szépnek mondhatom magam , de nem tartom magam különlegesnek, ez hülyeség.De ha egyszer válogathatok akkor miért ne tenném meg?...

2011. szept. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 A kérdező kommentje:

Rólad valószínűleg azért gondolják úgy, hogy "ez is csak egy jó csaj, aki hülyeségeket beszél", mert szerintem rólad is süt a beképzeltség.....legalábbis a kommented alapján.


Volt már olyan, hogy egy nagyon szép csaj tudta, hogy közgazdász vagyok, és meglepetésemre elkezdett velem beszélgetni róla velem. Kiderült, hogy ő is az, és hozzám hasonlóan elég mélyen érti a témát. És teljesen pozitívan csalódtam, azelőtt én is csak ilyen beképzelt sunának gondoltam.


Szóval igen, az értelmes, jól kinéző csajoknak bizonyítania kell, hogy ők bizony értelmesek, a hozzájuk hasonlók 90%-ával ellentétben.

2011. szept. 24. 13:23
 16/74 mus musculus ***** válasza:
74%

Na igen, talán nem kéne körbenyalni őket. Amúgy nem értek egyet a példának felhozott csajjal. Most akkor egy fiú esélyt se adjon magának egy kikosarazás után? Ne tegye magát túl rajta, hanem p*csöljön örökké ugyanazzal a nővel és próbálja magát benyalni neki a meleg szarig? Ha így lenne, vélhetőleg meg az lenne a baj. "Egy igazi férfi ért a szóból." "Egy igazi férfi képes továbblépni."

Egyes nők félelmetesen hülyék tudnak lenni.

2011. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 napietus ***** válasza:
76%

a szépségért dolgozni kell, mégpedig folyamatosan. hiába jók valakinek az alap adottságai, ha nem fordít figyelmet a külsejére, nem lesz szép.


persze a szépség önmagában nagyon kevés. de ha az embernek vannak adottságai, nem értem, miért ne használná ki az ezzel járó előnyöket.

2011. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 A kérdező kommentje:
Kihasználhatja, a gond az, hogy nekik ennyiből áll az egész. A külső. Belül meg nullák, ez a gond.
2011. szept. 24. 13:32
 19/74 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem igaz, hogy a szép lányok semmit sem tettek érte. Nekem pl. gyógyszert kellett szedni, hogy ne legyen pattanásos a bőröm, sokat küzdöttem, mire kijöttem az anorexiából, és mostanában kezdem magam szépnek látni (szerencsére van egy támogató párom, akinek nagyon sokat köszönhetek :) ). Viszont orvosira járok, ahol gyakorlatilag rossz ómen szépnek lenni, duplán kell teperni a tanároknál, hogy elhiggyék van itt helye az ember lányának. Sajnos manapság tényleg sok a beképzelt liba, de súlyos tévedés azt gondolni, hogy csak ilyen van. A külső egy dolog, normális lány helyén tudja kezelni a bókokat :)

20/L

2011. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 napietus ***** válasza:
100%
igen, helyén kell kezelni. szerintem a kérdező által bemutatott lányok bár szépek, de épphogy nincs önértékelésük, mert ha lenne, nem függenének a folyamatos visszaigazolásoktól. egészséges embernek jól esnek a bókok, de nem "teper" értük, nem kényszeríti ki őket.
2011. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!