Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép lányok, miért gondoljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok, miért gondoljátok annyira különlegesnek magatokat?

Figyelt kérdés

Tettetek valamit azért, hogy szépek legyetek? Szerintem nem, így születtetek. És ezért nem értem, hogy miért gondoljátok, hogy emiatt ti különleges bánásmódot érdemeltek hogy a fiúk körbeugráljanak titeket, és lessétek minden kívánságotokat.


Bejegyzés egy szép csajtól FB-n:


"az az igazi férfi, aki küzd egy lányért ha az nemet mond neki, nem pedig mást keres .."


Erre írtam neki kb. azt, amit feljebb leírtam, plusz még, hogy szerintem nektek is kéne valamit tenni azért, hogy megérje küzdeni értetek, mert sok ilyen csaj egy értelmes mondatot nem tud összerakni, egy gondolatát nem bírja kifejezni. És nem kéne úgy beállítani, mintha a fiúk szemétségén múlna az egész, hiszen ez egy öngerjesztő folyamat, amelyben mindkét fél hibás.


Erre kitörölte a kommentet, mert nem a többi beképzelt fapin@hoz hasonlóan azt írja, hogy "hjajjhhh ez nagyon igaz <3".


De nem az FB, meg a komment most a lényeg, hanem a gondolkodásmód. Hogy miért hiszi ezt a csajok 80%-a.


2011. szept. 24. 12:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 mus musculus ***** válasza:
71%
Azért ezzel a megdolgozósdival tudnék vitatkozni. Ha valakinek alapból rusnya az arcszerkezete, az akár a plafonhoz is verheti a seggét, akkor sem lesz belőle szépség. Magyarul szép alap kell ahhoz, hogy szép lehess, és csak ebben az esetben van mit feljavítani.
2011. szept. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
37%

ma 13:41


Én még olyan lányt nem láttam, akit ne lehetett volna széppé tenni plasztikai sebész nélkül. Kusza a fog, legyen fogszabályzó (egyébként nekem is van állandó 20 éves létemre), vékony/duci arcot frizurával tökéletesen lehet ellensúlyozni, pattanásos bőrre van gyógyszer, súlytöbbletből le lehet adni (ha betegség okán, akkor gyógyszerrel, de nem lehetetlen). Kis akarattal bárkiből lehet szép.

2011. szept. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 mus musculus ***** válasza:
69%
Oké, hogy te nem láttál, de én már igen, nem is egyet. Nem valami gyakori a jelenség, de azért akadnak szép számmal.
2011. szept. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 napietus ***** válasza:
100%
igazából én fordítva értettem. nem arra gondoltam, hogy a szépség bárki számára megteremthető, hanem arra, amit le is írtam: hogy hiába vannak a jó adottságok, ha nem foglalkozik vele valaki, akkor nem lesz szép. pl. testalkat: akinek jó melle és keskeny csípője van, arra azt mondják, jó nő. de ha elhagyja magát, meghízik, nincs dereka, akkor hiába a jó adottságok, nem lesz szép.
2011. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 mus musculus ***** válasza:
70%
Én ezzel egyet is értek, viszont - mint láthatod - mások másképp értették ezt.
2011. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert ha egy csaj kicsit is jól néz ki akkor rögtön kinyalja a p1csáját egy rahedli bar0marcú alfahím.


De ennek ellenére vannak olyan kivételek akik szépek és mégsem beképzeltek.

2011. szept. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
100%

Én ugy vagyok vele, hogy rengeteg ilyen lány van, hogy azthiszi h övé a világ, csak mert szép. DE! a fiuknál is van ilyen. Helyes, gazdag, és azthiszi minden csaj a lába előtt hever. :) Szval..kettőn áll a vásár:)

17L

2011. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
70%

Az, hogy valaki borzaszto kulonlegesnek gondolja magat, mikozben masokat lenez, lesajnal, szanalmasnak tart, el van ajulva a sajat szepsegetol es esetleg kihasznal, vagy manipulal masokat, mert pontosan tudja, hogy azok a fiuk befolyasolhatok, mert gyengek, esendoek es le vannak nyugozve a szepsegetol, nem a kulso adottsagoktol fugg, hanem az intelligenciatol.

Szoval a valaszom az, hogy ez azert van, mert ezek a lanyok nem tul intelligensek (na, meg persze azoknak a fiuknak is magukhoz kellene terni, akik megis esz nelkul loholnak ezek utan a lanyok utan es eszre sem veszik, hogy kozben sajat magukat is megalazzak)!


En tobb olyan lannyal is talalkoztam mar, aki szep (mondjuk ez eleve relativ, szoval mar csak ezert sem lehet igazsagot tenni ebben a kerdesben...), de mellette normalisak is es okosak, kedvesek az emberekkel!


Szerintem nem nagyon erdemes felhaborodni az ilyesmin, meggyozni, vagy megjavitani, jobb belatasra birni az ilyen embereket (akar lanyokrol, akar fiukrol van szo) ugysem tudod, a butasagot nem lehet legyozni... inkabb keresd olyan emberek tarsasagat, akikkel jol megertitek egymast, jol erzitek magatokat egyutt es egy hullamhosszon vagytok!

2011. szept. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
63%
Egy csúnya lány/fiú hiába használ fogszabályzót,szed gyógyszert pattanás ellen stb...talán egy-két fokkal jobb lesz a kinézete, de szép sose.Viszont egy szép lány vagy jóképü fiú hiába igénytelen, gondolok itt béna friszkóra vagy öreges ruhára vagy zsiros börre, attól még szép marad...csak nem a maximális önmagát adja...ennyi.
2011. szept. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van face-en egy csajismerősöm, aki ugyan szép, de nem a világ legszebb lánya, fehérneműs képeket pakol ki magáról. Van egy másik aki úgyszintén szép de nem mutogatja magát. Nyilván az előző lányt ugrálják körül a fiúk, a másikat észre sem veszik. Tehát ki mutat

Én értem meg kellett küzdenie a páromnak

2011. szept. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!