Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép lányok, miért gondoljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok, miért gondoljátok annyira különlegesnek magatokat?

Figyelt kérdés

Tettetek valamit azért, hogy szépek legyetek? Szerintem nem, így születtetek. És ezért nem értem, hogy miért gondoljátok, hogy emiatt ti különleges bánásmódot érdemeltek hogy a fiúk körbeugráljanak titeket, és lessétek minden kívánságotokat.


Bejegyzés egy szép csajtól FB-n:


"az az igazi férfi, aki küzd egy lányért ha az nemet mond neki, nem pedig mást keres .."


Erre írtam neki kb. azt, amit feljebb leírtam, plusz még, hogy szerintem nektek is kéne valamit tenni azért, hogy megérje küzdeni értetek, mert sok ilyen csaj egy értelmes mondatot nem tud összerakni, egy gondolatát nem bírja kifejezni. És nem kéne úgy beállítani, mintha a fiúk szemétségén múlna az egész, hiszen ez egy öngerjesztő folyamat, amelyben mindkét fél hibás.


Erre kitörölte a kommentet, mert nem a többi beképzelt fapin@hoz hasonlóan azt írja, hogy "hjajjhhh ez nagyon igaz <3".


De nem az FB, meg a komment most a lényeg, hanem a gondolkodásmód. Hogy miért hiszi ezt a csajok 80%-a.


2011. szept. 24. 12:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
75%
23:14-es én úgy gondolom, ha egy pasi ilyen könnyen feladja, az mást is hamar felad. A párom 3 hónapig ,,harcolt" értem, ez idő alatt megismertük egymást, majd bevallotta belém szeretett, megőrül nélkülem. 4 éve együtt vagyunk, összeköltöztünk, és jobban szeretem, mint bárki mást a világon.
2011. szept. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 mus musculus ***** válasza:
15%

'én úgy gondolom...'

Rosszul gondolod.

2011. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 mus musculus ***** válasza:
0%
Nem azzal van a baj, hogy kitartó pasit akarsz, hanem a módszereddel. Tudod, nem mindenki fordított pszichológiának fog fel egy ilyen húzást, hanem szó szerint értelmezi, ergo elutasításnak veszi. És ha már egyszer elutasítottak, vagyis tudod, hogy úgysincs remény, miért ne lépnél tovább?
2011. szept. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
76%

,,Nem azzal van a baj, hogy kitartó pasit akarsz"

Nem akarok, már van 4 éve.

2011. szept. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 mus musculus ***** válasza:
24%
Oké, akkor értelmezd múlt időben a szöveget.
2011. szept. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen igaza van musculusnak.Nem mindenki vevő a forditott pszihológiára.Ha engem elutasitanak, húzok a francba, nehogy már aztán tegyen nekem megalázó megjegyzéseket, hogy hülye vagyok, hogy nem értek a szóból...Én másban küzdök egy lányért...például ha tudom, hogy tetszem neki és igent mond, akkor utánna kitartó vagyok de nagyon.
2011. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
24%
Ja igen, nem egy esetet hallottam, hogy feljelenti a csaj a csávót zaklatásért, mert a csávó "küzdeni akar a csajért"
2011. szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 mus musculus ***** válasza:
56%

Igen, ezt akartam írni következőleg.:D

Sokak "kitartó" férfit akarnak, aztán rinyálnak ha megkapják. Alapvetően három 'csoport' különböztethető meg ilyen téren; az imént említettek, a seggnyalatók (ők csak annyiban térnek el az előbbiektől, hogy nem veszik zaklatásnak a kikosarazás utáni nyomulást) és az olyanok, akiknek egyezik a szavuk a gondolatukkal. Ezért szegény pasik már azt se tudják, hogy közelítsenek, milyen esetben mit csináljanak és mi mit jelent.:D

2011. szept. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
70%
Azért nem mindegy, hogy a csaj azt mondja e hogy húzz innen a francba, vagy azt, hogy inkább csak találkozzunk mint barátok... ég és föld
2011. szept. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 mus musculus ***** válasza:
33%
Nem pont ugyanaz, de mindkettő kosárnak minősül.
2011. szept. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!