Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem kezdek el gyurni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kezdek el gyurni, tényleg nem lesz csajom?

Figyelt kérdés
22 yrs 170/60, gyermeteg arc, nem is a szebbik fajtábol.15-nek simán néz bárki. hiába lépkedek határozottan, mivel sovány vagyok, még nevetségesség is teszem magam ezzel!
2011. aug. 11. 14:18
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
Kerdezo te most vegulis mi a francot varsz tolunk? Sajnaltatod magad mint egy ovis, emellet semmit sem akarsz csinalni mert jaj ez faj, jaj ettol nem all majd fel, jaj nincs motivacio, jaj izomlaz... Jaj az apam f@sza... Lattam mar az irasodat masik kerdesnel is es megsugok neked valamit! Nem a magassagoddal es az alkatoddal van a baj, hanem azzal, hogy egy egoista flegma nyamnyila mentalitasod van, aki semmit nem hajlando tenni a valtozasert!
2011. aug. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
nem tudom a gyúrás miért lenne más. én most tanulom a valszámot mert sikerült megbuknom belőle... az edzés hosszútávon kifizetődik! minden kezdet nehéz, de ugye valamit valamiért... úszhatsz is, ott is tudsz erősödni.
2011. aug. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 A kérdező kommentje:
érdekes....aki meg azért nyávog, mert nem akar tanulni, még a kettesért sem képes magát megeröltetni, mert nem annyira észlény, arra nem hordják talicskával az oltást, mint rám, pedig ugyanilyen a hozzzáállása.csak ugye tanulás nem kell a csajozáshoz.
2011. aug. 11. 15:30
 54/60 anonim ***** válasza:
igen vannak, és van amelyik még gazdag is. de a sajnálkozás nem segít. hozd ki magadból a maximumot, ennyi. az élet rohadtul leszarja, hogy neked nem tetszik, hogy xy tökéletes... amúgy meg nem tudhatod hogy xy hogyan érte el, lehet hogy tényleg sokat edzett. nem csak a csillogást kell nézni hanem a mögöttes munkát is. ha meg jó tanuló akkor lehet hogy tanult?!
2011. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
2011. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:

Akkor meg egyszer megkerdem:

Megis mi a francot varsz tolunk?


Valaszoljak a "kerdesedre" (mert ez inkabb nyivakolas) is tomoren? Oke!


Igen lehet csajod ilyen alkattal gyuras nelkul is.

VISZONT! Nem, ilyen mentalitassal nem valoszinu hogy valaha is lesz.

2011. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 A kérdező kommentje:

és azokkal mi van, hogy nem esznek napközbe a munkahelyen, sokszor még reggelit sem?!


most mégis hogyan gyurjam ki magam, ha közbe sporolni is kell a kajával, s ezért napközben nem eszek pl ebédre semmit?!

2011. aug. 11. 16:44
 58/60 anonim ***** válasza:

Nem muszáj gyúrnod :)

Inkább a tanulásra koncentrálj és arra, hogy tudj miről beszélgetni a lányokkal.

Igen, a külső is fontos, de szerintem bőven elég, ha elmennél focizni, bringázni meg ilyenek. Nem kell és nem is szabad mindenkinek izom kolosszusnak lenni ;)

19L

2011. aug. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
yrs?
2011. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 A kérdező kommentje:
yards! amugy years
2011. aug. 11. 19:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!