Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem kezdek el gyurni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kezdek el gyurni, tényleg nem lesz csajom?

Figyelt kérdés
22 yrs 170/60, gyermeteg arc, nem is a szebbik fajtábol.15-nek simán néz bárki. hiába lépkedek határozottan, mivel sovány vagyok, még nevetségesség is teszem magam ezzel!
2011. aug. 11. 14:18
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:
uszni nem tudok---probáltam, elfáradtam. nem mondták meg hogyan csináljam, hogy ne fáradjak el. rámsütötték, ogy fiam te gyenge vagy, ezért nem megy.
2011. aug. 11. 14:41
 22/60 anonim ***** válasza:
Hát nemtom szerintem simán elmehetsz edzeni edzőterembe is... valahol mindenki elkezdi :D de ne várd hogy 1-2 hónap alatt atom vadállat leszel
2011. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:
nekem már 1-2 honap is végtelen szenvedésnek tünne. mivel semmi fejlödés nem mutatkozna, igy semmi motivácio nem lenne.
2011. aug. 11. 14:44
 24/60 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Ha az úszáshoz is gyenge vagy akkor az igen érdekes jelenség. És amúgy nem nagy súllyal kell kezdeni hanem ami éppen jó és mégegyszer mondom valahol el kell kezdeni a dolgokat.
2011. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:
akkor se tudtam uszni! olyan nagy gáz ez? csapkodtam csak össze vissza, 10 méter után már elfáradtam. kb ennyi. kiröhögtek, a tanár is csak legyintett.
2011. aug. 11. 14:45
 26/60 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok... Na jó akkor most te mit akarsz úgy őszintén? edzeni nem, de erős szeretnél lenni akkor most ezt hogy?
2011. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:

szerintem a jellemeden sem ártana kicsit csiszolni. tudod nem feltétlen azért kell sportolni hogy tetszél a lányoknak hanem azért mert egészséges, edzed a testedet és vele a jellemedet- az akaraterőd is, rendszert tanulsz, hozzá szoksz a rutinhoz. ahhoz hogy ha semmi kedved lemenni a terembe akkor is lemész mert kell. mindezek mellett persze az esztétikum sem utolsó, valamint a tény, hogy te elvileg férfi vagy és nem árt ha egy férfi fizikailag használható dolgokra. például nagyobb tárgyak mozgatása stb...

nem tudom te milyen edzőteremben jártál, de nálunk nincsenek tahók, mindenki segítőkész és a legnagyobb "izomagyú" is jófej srác. nyilván a kocsmában a pulthoz ragadt arcok nem izomagyú barmok... erről ennyit...

2011. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
Nekem a vékony fiúk jönnek be (: Imádom hogy úgy megtudom ölelni hogy teljesen a karomba zárom, áá legjobb <3
2011. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:
miért nem vagyok születésemnél fogva erös testalkatu?hm?
2011. aug. 11. 14:46
 30/60 anonim ***** válasza:
úszni meg ésszel kell és ösztönből nem pedig verni a vizet...
2011. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!