Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem kezdek el gyurni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kezdek el gyurni, tényleg nem lesz csajom?

Figyelt kérdés
22 yrs 170/60, gyermeteg arc, nem is a szebbik fajtábol.15-nek simán néz bárki. hiába lépkedek határozottan, mivel sovány vagyok, még nevetségesség is teszem magam ezzel!
2011. aug. 11. 14:18
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
Gyúrnod kell manapság mindenki ezt teszi!17/F
2011. aug. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
hát ez nem igaz van lány aki szereti az izmost ez igy többség de ezekből at öbbség csak az egészségesen izmost és nem a bunkót meg a már abnormális izmokkal rendelkezőt de van olyan lány is akinek a soványj önnbe az meg megint más tésta ha azért gyur egy fiu mert tul könnyen hizik és mellékhatása az izmosodás
2011. aug. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
80%
az írásod se a szebbik fajta..
2011. aug. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
Ne a lányok miatt kezdj el gyúrni, hanem magad miatt. Ha te nem érzed jól magad a bőrödben, és úgy érzed hogy ez az oka annak hogy nincs barátnőd, akkor hajrá, irány a konditerem. Szerintem akinek tetszenél, annak tetszenél így is, de ha a soványságod miatt hiányzik az önbizalom, akkor az sokkal nagyobb baj mint az izmok hiánya.
2011. aug. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
170/60 22 ÉVESEN? :O Én 184/64 és gyúrok, neked is jót fog tenni :))
2011. aug. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
ha véznán tetszenék a lányoknak, akkor biztos nem erölködnék a konditeremben, sok kigyurt állat között, akik bunkoznak velem, mert azt hiszik, hogy ök az atyauristen. ráadásul egy csomo pénz elmenne kajára, mig látszodnának. meg izomfájdalmakrol ne is beszéljünk! egy nönek hol kell ennyit eltürnie egy kibsszott sexért?
2011. aug. 11. 14:23
 7/60 anonim ***** válasza:
én nem bírom a csutka gyerekeket...
2011. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
én meg nem birom a nagy igényü krrvákat
2011. aug. 11. 14:24
 9/60 anonim ***** válasza:
én meg nem bírom az állítólagos magyar embereket, aki egy szót sem tud leírni helyesen.. -.-
2011. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
Hé!A sport nagyon jó dolog,van szabad téren végezhető is,az izomfájdalom pedig az egyik legjobb érzés.(legalábbis szerény véleményem szerint)22/F
2011. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!