Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem kezdek el gyurni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kezdek el gyurni, tényleg nem lesz csajom?

Figyelt kérdés
22 yrs 170/60, gyermeteg arc, nem is a szebbik fajtábol.15-nek simán néz bárki. hiába lépkedek határozottan, mivel sovány vagyok, még nevetségesség is teszem magam ezzel!
2011. aug. 11. 14:18
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,világ életemben súlyproblémákkal küzdöttem,anyám belémnevelte,hogy sosem fogok tetszeni egy srácnak sem.Kiskoromba ok nélkül elküldött fogyitáborba,ahol én voltam a második legsoványabb.És így ment végig a kamaszkorom,mindig sovány szerettem volna lenni.De sose sikerült,mert olyan alkatom van,ráadásul önvédelmi sportra jártam pár évig,14 évesen 80kilós voltam tele izommal lány létemre!Aztán rájöttem,hogy nőiesednem kellene,és abbahagytam a sportot(a suli miatt is).Lement rólam az izom,nem voltam már debella,ellenben látszott a túlsúlyom.Lefogytam meg minden,de sose tudtam tökéletes lenni.Mert olyan az alkatom.Széles vállam van,vastag felkarom,erős combom,nagy seggem és szerencsére már mellem is és homokóra derekam némi hájjal. Anyám teljesen lebetegített és a mai napig is így megy hogy az én alakom a legfontosabb számára.Volt hogy 3hét alatt lefogytam neki 10kilót hányással és napi 15km futással,és arra is csak azt mondta,hogy még fogynom kell.Szerinted én hogy éreztem magam ezekután?Ráadásul csomószor kellett gyógyszert szednem különböző nőgyógyászati problémák miatt,amitől ugráltak rajtam 5-10kilók összevissza!!!!!

Már szerencsére nem szedek semmit,de végre magamért akartam edzettebb és jobb alakúb lenni és elkezdtem futni b*zzzz...És napi X km-ert kocogok,edzettebb vagyok és beindult a fogyás is.Mert AKARTAM.AZÉRT.


Ne mondogasd már állandóan,hogy úgyis reménytelen a testalkatod stb...Kezdj neki valaminek,ami jólesik.Van még egy csomó sport,de tudod nemakarásnak nyögés a vége.Szerinted én hogy kezdtem el a futást?Majd kiköptem a tüdőm 10méter után és 1hét után márcsak a féltüdőm köptem ki....

2011. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
Szerintem a te esetedben a külsőd a legkevésbé visszatartó tényező... inkább a fejedben kéne először rendet raknod.
2011. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 A kérdező kommentje:
nálunk is volt egy kis cigány puffancs. elkezdte a gimit, ugy gondolta lefogy, elkezdett ö is futkározni a töltésen. eredményeképpen anorexia közeli állapotba került, meg beszerzett 9 tárgynyi bukást.
2011. aug. 11. 15:15
 44/60 A kérdező kommentje:
ugy én is elkezdeném, ha nem lenne mellette semmi dolgom
2011. aug. 11. 15:16
 45/60 anonim ***** válasza:
neked a fejedben van nagy baj! tudod létezik az a dolog, hogy genetika, az határozza meg a tested tulajdonságait. nem születik mindenki vasgyúrónak, a legtöbbet sokat dolgoznak az esztétikus izomzatért. akik megdolgoztak érte azok értékelni is tudják, a befektetett ráfordítást. úgy veszem észre, hogy te is az vagy aki egyből szeretne nagy lenni, jól kinézni, persze a munka az büdös. akkor legyél csak vézna és siránkozz! a haverodnak pedig nem a gyúrástól nem állt fel a kukaca, hanem azoktól a tiltott szerektől amiket nyilván szedett, csak elfelejtett elmondani. azért mert neked nincs elég akaraterőd, hogy változtass a jelenlegi helyzeteden azért még nem kellene azokat az embereket szarozni akik munkával lettek izmosak.
2011. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 A kérdező kommentje:
én azokat szolom le, akik igy születtek!
2011. aug. 11. 15:20
 47/60 A kérdező kommentje:

érdekes azért senki sem nyavalyog, hogy én miért vagyok okos, ö meg miért nem képes összeadni két számot!


ezért nem esik depibe senki.

2011. aug. 11. 15:20
 48/60 A kérdező kommentje:
pedig én matektudásomat mind az egyetemen kellett összeszednem. mások jöttek jó gimikböl, szinte mindenröl tanultak, amit aztán egyetemen csak tovább kellett mélyiteniük. nekem viszont totál 0-ról kellett feljönnöm. munkával sikerült! az ment. de a gyurás?! azmás
2011. aug. 11. 15:22
 49/60 anonim ***** válasza:
azokat sem kell leszólni mivel nem tehet róla. azt vettem észre, hogy aki itt többet az ott kevesebbet kapott az élettől- a szülőktől. volt osztálytársam akinek kockás volt a hasa általánosban és hozzánk képest bivaly erős volt, csak a fogai potyogtak és esze mint egy pohár víz. szóval nem irigyeltem.
2011. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 A kérdező kommentje:
nem igaz! itt egyetemen van több gyerek, akik nagyon sármosak, nagyon izmosak, nagyon magasak, eminens tanulok, özönlenek utánuk a lányok.MINDENBEN TOPON VANNAK
2011. aug. 11. 15:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!