Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem kezdek el gyurni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kezdek el gyurni, tényleg nem lesz csajom?

Figyelt kérdés
22 yrs 170/60, gyermeteg arc, nem is a szebbik fajtábol.15-nek simán néz bárki. hiába lépkedek határozottan, mivel sovány vagyok, még nevetségesség is teszem magam ezzel!
2011. aug. 11. 14:18
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
Talán azért nem vagy erős testalkatú mert kb mindenki dolgozott azért a testalkatért valamennyit van aki kevesebbet van aki többet.
2011. aug. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:
NEM IGAZ! van olyan ismerösöm, hogy csak ül és tanul, semmit nem csinál és lenyom szkanderben olyan gyereket, aki egy éve jár gyurni!
2011. aug. 11. 14:49
 33/60 anonim ***** válasza:
Szellemileg megálltál 15 nél ezzel kéne valamit kezdeni...
2011. aug. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 A kérdező kommentje:
15 éves fiuk is halomra dugják a lányokat!
2011. aug. 11. 14:50
 35/60 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem vagy 15 se, ilyen esetben neked már mindegy csak gyorsan legyél izmos... tessék itt vannak az eszközök [link]
2011. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 A kérdező kommentje:

utána meg esetleg ne álljon fel?


egyik haverom is elkezdett 15 évesen gyurmázni, hogy legyen nöje...nem is állt fel neki 17 évesen, mikor végre használatba került volna az ubi.másérszröl meg undorito szörös lett meg tiszta ragya mindene.

2011. aug. 11. 14:55
 37/60 anonim ***** válasza:
Amúgy ez tuti FAKE ilyen ember nem létezik a világon se, hogy változtatni akar de mégse.. meg hogy "nem bír úszni" persze én meg nem tudom kinyitni a szemem...
2011. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
Nem a gyúrástól nem állt fel neki, hanem a folyamatos koxolástól. Amúgy meg gyúrjá, nem fog ártani.
2011. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
Ha gyúrt akkor elvileg még jobban fel kellene élni neki mert erősebb a szíve és jobb az érrendszere...
2011. aug. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 A kérdező kommentje:

jaj hagyjuk már én vagyok lenézve, aki meg nem képes átvergödni érettségin, a jobban meg van becsülve, mint aki szomoru a gyermeteg teste miatt.


mret volt ilyen osztálytársam. tiszta izmos volt meg helyes, lányoknak nagyon tetszett, de tanulni meg nem akart, mivelhogy nem is volt olyan okos. de nem is állt érdekében, hogy megeröltesse magát a könyvek felett! persze neki nem kellett konditeremben mulatni az idöt, hyelette kocsmázott, meg nöket kurogatta 15 évesen is.

2011. aug. 11. 15:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!