Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem kezdek el gyurni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kezdek el gyurni, tényleg nem lesz csajom?

Figyelt kérdés
22 yrs 170/60, gyermeteg arc, nem is a szebbik fajtábol.15-nek simán néz bárki. hiába lépkedek határozottan, mivel sovány vagyok, még nevetségesség is teszem magam ezzel!
2011. aug. 11. 14:18
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
*akik
2011. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:
Képzeld tudok irni és fogalmazni rendesen, minden szemeszterben irok vagy 120-150 oldalnyi tervezési dokumentáciot nevetséges számu kreditért, görnyedek a gép elött napi 10-13 órát, mig mások buliznak. és még nem röhögött ki egy tanár sem, hogy nem tudok irni, pedig még helyesirás ellenörzöm sincs, mert angol officeomvan.
2011. aug. 11. 14:27
 13/60 A kérdező kommentje:
bocs, nem vagyok mazochista
2011. aug. 11. 14:27
 14/60 anonim ***** válasza:

Na figyelj ide apukám :) Vegyél magadnak két súlyzót és otthon állj neki súlyzózni,fekvőtámazni és különböző gyakorlatokat megcsinálni.A súlyzón kívül nem fog pénzbe kerülni neked.(nemtom mennyi egy súlyzó,de fogadok a neten lehet rendelni olcsóbban,akár aukciós oldalakon is!).Járj el bicajozni hogy a lábizmod is fejlődjön.

Ha nem akarod ezeket csinálni,akkor pedig vegyél egy úszodai bérletet és ússz.Félév múlva olyan deltás leszel,hogy csak na.És nem idióta mű gyúrós alkatod lesz!


És képzeld el egy nőnek aki nem csontsoványan és jó adottsággal született nagyon meg kell küzdenie az alakjáért.Mi van azokkal a nőkkel,akiknek tök jó alakjuk lenne és szép arcuk,de lapos a mellük meg a seggük mint a deszka?Ők szerinted tudnak valamit kezdeni magukkal?Hát nem igazán.... Szóvalj ebbe azért gondolj bele.

Neked csak kicsit híznod és izmosodnod kell és ennyi.Egyél sok húst,halat,marhahúst,disznóhúst,csirkehúst és zöldségeket,krumplit.

2011. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:

annyit eszek, hogy azt te el sem birod képzelni. kajára megy el a legtöbb pénzem. persze ennek a nagy része csak bánatból történö táplálkozás.


uszni nem tudok. gimiben tanitani probálták az uszást, de nekem nem ment.a tanár sem fogllakozott tul sokat a dologgal.vesszen a férgesen alapon.


15-17 évesen még sokkal nagyobb volt az állóképességem (pl gond nélkül felkocogtam a gellérthegyre a legmeredekebb uton), de még akkor is girnyónak neveztek. 1 kézzel tudtam huzoszkodni 10-15x is! meg 30 fekvötámasz simán lement. mégsem látszott rajtam. mivel alacsony vagyok, rövidek a végtagjaim, innentöl kezdve egyszerü mechanika a dolog.

2011. aug. 11. 14:31
 16/60 anonim ***** válasza:
hát nem ártana.
2011. aug. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
100%

Már az irásodból sugárzik, hogy semmi önbizalmad nincs.

A vonzalomnak semmi köze az izmokhoz, vagy a magassághoz.

Ha leri rólad, hogy nem tetszel magadnak, akkor a lányoknak sem fogsz.

Persze ez amolyan klisé szöveg, de igy van.

Ahelyett, hogy kivülről próbálod formálni magad, inkább azon dolgozz, hogy megszeresd saját magad.

Én ismerek olyan srácokat, akik alacsonyak, vékonyak (az egyiküknek még nagy elálló fülei is vannak) és mégis gyönyörű barátnőik vannak.

Na erre varrj gombot.

A különbség köztetek csupán annyi, hogy ők magabiztosak, humorosak és nem görcsölnek a külsejükön, ami meg is látszik a kisugárzásukon és ez a lányoknak tetszik.

L/24

2011. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
Próbáltak megtanítani úszni.Akrsz úszni vagy nem akarsz?Ez itt a kérdés.Én leírtam,hogy fogjál meg két súlyzót és durr neki otthon edz. Ha nem akarsz semmi újat kipróbálni,akkor ilyen maradsz örök életedre.
2011. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:
engem a külsöm miatt közösitettek ki, utasitottak el.a többi már csak ennek a folyománya!
2011. aug. 11. 14:39
 20/60 A kérdező kommentje:
vettem nyárra 3000forintért kondibérletet a kolimba. persze minek menjek be én oda sok kigyurt állat közé, mikor a gépeket meg se birom mozditani?
2011. aug. 11. 14:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!