Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heloka kérdése:

CSAK ENGEM BOSSZANT?

Figyelt kérdés

most én is fogok kapni hideget-meleget, és előre szeretném leszögezni full normális embernek tartom magam, nem vagyok elszállva, ne értsetek félre.

amikor egy buta ember feltesz egy buta kérdést, ami inkább nevetséges, mint komolyan vehető (tegyük fel: análtól teherbe eshetek?) a legtöbb ember olyan mélyre süllyed mint ők (igen, te is így születtél.. meg hasonló finomságok). ne értsetek félre, engem is bosszant a sok hülyeség, de nem kell senki életét bírálni.

semmivel nem kerül előrébb sem a kérdező,egy oltással csak növeled az egódat, hogy mekkora faszagyerek vagy hogy beOFFolhattál egy buta embert. nagy dicsőség, tényleg. :)

ja, és nem szeretnék kérni oltó kommentárt. nem kell kioktatni, mert őszíntén, már most félek a reakcióktól:)


2011. aug. 6. 19:07
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Köszi, igen én 22F:D
2011. aug. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
Amúgy a sport részleget szoktam gyakrabban látogatni, ide csak ritkábban tévedek be :D
2011. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Pedig ez a legpörgősebb részleg:D:D
2011. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

Csak hát ott is olyanok vannak...

-fogyni és izmosodni akar egyszerre,

-melyik szertől lesz 2 hét alatt izmos,

-fehérje az kox,

meg sorolhatnám. De azért ezzel a részleggel talán még a fogyókúra részleg versenyez, a sok hülyeséget tekintve :)

2011. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Ja igen:D Ez már csak ilyen, 2hét alatt mindenki úgy akar kinézni, mint Arnold Schwarzenegger fénykorában...
2011. aug. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:

na ittvaagyok kedveseim:D

szóval a véleményem érdekelne a kiscsávóról, akit nem izgat a fitymája húzogatása:DDD

nem olvastam végig, de elég gyengeelméjű szegény kissrac:DD

csak azt nemértem miért tette fel a kérdést, ha minden választ kritizál, meg nem fogadja meg:dd

2011. aug. 7. 14:26
 47/50 A kérdező kommentje:

uuristen fiaim:DDDD

hát kemény meló lehetett

azthittem ilyen 13és fél éves.. aztán mondja h 21..:||

minden elismerésem srácok:D

2011. aug. 7. 14:32
 48/50 anonim ***** válasza:
Végére már én is ezen akadtam ki egy kicsit... :)
2011. aug. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

Jelen vagyok én is:D


Igen, pont az a gond, hogy 21éves. Mert, hogy őt nem maga az aktus hozza lázba, hanem az illető hölgy szépsége:D És ő magára a gondolatra élvez el, anélkül, hogy megcibálná bőrredőnyt:D Nem egészséges, az biztos...

2011. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:

nagyobb vizuális képességekkel rendelkezhet mint bármelyik férfi:D micsoda különleges képesség:D

kíváncsi leszek, hogy a nejét hogy fogja kielégíteni. majd beszél hozzá erotikus dolgokat, vagy rajzol neki?:o :DDD

2011. aug. 8. 19:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!