Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heloka kérdése:

CSAK ENGEM BOSSZANT?

Figyelt kérdés

most én is fogok kapni hideget-meleget, és előre szeretném leszögezni full normális embernek tartom magam, nem vagyok elszállva, ne értsetek félre.

amikor egy buta ember feltesz egy buta kérdést, ami inkább nevetséges, mint komolyan vehető (tegyük fel: análtól teherbe eshetek?) a legtöbb ember olyan mélyre süllyed mint ők (igen, te is így születtél.. meg hasonló finomságok). ne értsetek félre, engem is bosszant a sok hülyeség, de nem kell senki életét bírálni.

semmivel nem kerül előrébb sem a kérdező,egy oltással csak növeled az egódat, hogy mekkora faszagyerek vagy hogy beOFFolhattál egy buta embert. nagy dicsőség, tényleg. :)

ja, és nem szeretnék kérni oltó kommentárt. nem kell kioktatni, mert őszíntén, már most félek a reakcióktól:)


2011. aug. 6. 19:07
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
avassatok be:D
2011. aug. 6. 21:50
 32/50 anonim válasza:
Különben miért raktad ezt a szerelem/szex kategóriába?? (okés h a példák arra voatkoznak, de a kérdésnek mi köze hozzá?) xDD vagy itt többen olvashatják?
2011. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

Tessék, be vagy avatva:D

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__20..

Szegény sráccal nagyot küzdöttünk:D De nem akarta megfogadni a tanácsainkat.

2011. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy igazából 12 éves :D

Csak nem merte elmondani :D

2011. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

ma 21:52

Mert a kérdés azok felé irányult, akik ebben a kategóriában szoktak válaszolgatni... :)

2011. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, szerintem stimmelt a 21 kornak:D De most viccen kívül, szerintem nála valami gond van, egyáltalán nem egészséges férfira utal amiket írt.
2011. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

Csak viccként írtam :D

Amúgy az idegesít az ilyen emberekben, hogy hiába próbálsz tanácsot adni, akkor se foglalkozik vele, vagy bele se gondol amit írok. Nah mindegy, hogy nem lesz nála minden rendben a csajoknál, az is biztos. Szerintem még most időben lenne, ha tényleg elmenne vmi orvoshoz, aki foglalkozna vele, legalább megkérdezni, hogy tudnak-e segíteni, vagy hogy mi lehet a baj. Amúgy ez a vallásos dolog lehet még, amit később valaki írt, de mondjuk a mai világban nem nagyon vannak ilyen túlzottan vallásos emberek, de tiszteletben tartom őket is. (Mondjuk ilyen bencés kollégiumba járt, ott elég komolyan veszik az ilyeneket) De hogy nem érzékeny neki, az meg már mondjuk elég fura. (Vagy csak nem tudja, mert nem próbálta.)

2011. aug. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
Nah, majd megvárjuk heloka (a másik oldal :D ) véleményét is :D
2011. aug. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

Ha végig olvassa egyáltalán azt a sok választ:D

Ha publikus, akkor megkérdezhetem, hogy hány éves vagy és milyen nemű?:)

2011. aug. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
23F, lassan 24 leszek... Ha jól emlékszem te 22F.
2011. aug. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!