Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heloka kérdése:

CSAK ENGEM BOSSZANT?

Figyelt kérdés

most én is fogok kapni hideget-meleget, és előre szeretném leszögezni full normális embernek tartom magam, nem vagyok elszállva, ne értsetek félre.

amikor egy buta ember feltesz egy buta kérdést, ami inkább nevetséges, mint komolyan vehető (tegyük fel: análtól teherbe eshetek?) a legtöbb ember olyan mélyre süllyed mint ők (igen, te is így születtél.. meg hasonló finomságok). ne értsetek félre, engem is bosszant a sok hülyeség, de nem kell senki életét bírálni.

semmivel nem kerül előrébb sem a kérdező,egy oltással csak növeled az egódat, hogy mekkora faszagyerek vagy hogy beOFFolhattál egy buta embert. nagy dicsőség, tényleg. :)

ja, és nem szeretnék kérni oltó kommentárt. nem kell kioktatni, mert őszíntén, már most félek a reakcióktól:)


2011. aug. 6. 19:07
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:

OFF:


bolondok ezek akik itt vannak.

igazából nem is szabadna rájuk hallgatni

oké tényleg van pár rendes ember aki normálisan válaszol de azok általában ritkán jönnek fel ilyen utolsó szenny oldalra.

Tehát hülye kérdésre pozitív válaszadó viszonylag jó fej.

Komoly kérdésre hülye válaszadó faszarc.

Hülye kérdésre hülye válaszoló....inkább hagyjuk.

Komoly kérdésre komoly válaszadó rendes emberek bla bla bla

És vannak ezek a 12-19 éves lányok fiúk pl.SZERINTETEK GÁÁÁZ???nah ha 1 ilyen kérdésre ránézek nem tudom megállni hogy ne írjak rá vmi baromságot.Mert annyira felbacca az agyamat,hogy már 10476459346578935783578935798458924378 ilyen kérdés van,de A MOCSOK RIHERONGY LUSTAAAAA vissza keresni és megnézni.

a hibákért boccs meghalt a billentyűzetem.

2011. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
ő, mindjuk 20 körül?
2011. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:

7. Robi, köszönöm hogy írtál

az 1. komid után, áá mondom még egy értelmes ember..-.-

de most hogy ezt leírtad, azért rávilágított néhány dologra:

nem minden f.sz-választ adó f.sz:D ez hülyén hangzik, de amit írtál: az idegesítőbbnél idegesítőbb kérdések legidegesítőbb kérdésére igenis faszul fogok válaszolni mert felb.szott már az eddigi 93 előző. szóval meg lehet érteni néha:)

ez még mindig nem igaz azokra az emberekre, akik csak ezért jönnek ide, hogy valaki önbecsülését földig romboolják:)

köszönöm:)

2011. aug. 6. 19:30
 14/50 A kérdező kommentje:

8. fogjuk rá, egy kicsit lejjebb:)

miért fontos ez:)?

2011. aug. 6. 19:31
 15/50 anonim ***** válasza:

akkor 18-19.

Csak megkérdeztem. Néha szoktam látni a válaszaidat, emlékeztem a nevedre, és jó összerakni a képet :D

2011. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
9. 17 igazából. csak ha ezt leírtam volna, attól féltem hogy jön egy olyan hogy mert én 25 éves vagyok és ne oktasson egy fiatalkorú, stb. én rendesen félek ezektől:)
2011. aug. 6. 19:37
 17/50 anonim ***** válasza:

Áhh, de jó neked :D

Én lassan annyi leszek, mint amit írtál :D (Na jó, 1 év...)

2011. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
10. te is normálisnak tűnsz. örülök:D
2011. aug. 6. 19:42
 19/50 anonim ***** válasza:

En oszinte leszek: amellett hogy komoly hangvetelu, segito szandeku valaszokat is gyakran adok, szoktam (szerintem) humoros es - nevezzuk igy - "kreativ-idiota" valaszokat is adni!


Valojaban nem is igazan a kerdes tipusatol fugg, hogy mikor probalok vicces valaszt adni, altalaban azokra a kerdesekre reagalok humorral, ahol gyakorlatilag erezni, hogy maga a kerdezo menthetetlenul buta, vagy arrogans, kotozkodo stilusban ir, es ugy erzem, hogy nem is lehet mashogy megkozeliteni a kerdest, csak a humor eszkozevel!


Azt viszont hozzatennem, hogy ha viccesen, vagy kreativan is valaszolok, mindig ugyelek ra, hogy ne csusszon at a dolog szemelyeskedesbe, szoval ezek a "szuljel sunt", meg "te is igy szulettel"-tipusu valaszok nagyon tavol allnak tolem, szerintem a humor nagyon nem itt kezdodik!



Egyebkent en kifejezetten orulok idonkent a teljesen abszurd es szurrealis kerdeseknek, nem egy olyan volt, ami szabalyosan megihletett es tok jo valaszokat, humoros kommenteket sikerult kitalalnom, beindult a fantaziam.

Engem nagyon erdekel a humor (leginkabb az intellektualis fajtaja) es - barmilyen furcsa - neha ebbol az oldalbol is lehet ihletet meriteni!:D

2011. aug. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
Tudod az értelmes ember nem foglakozik velük és mivel te velük foglalkozol így nem lehetsz értelmes ember. Vélemény?
2011. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!