Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heloka kérdése:

CSAK ENGEM BOSSZANT?

Figyelt kérdés

most én is fogok kapni hideget-meleget, és előre szeretném leszögezni full normális embernek tartom magam, nem vagyok elszállva, ne értsetek félre.

amikor egy buta ember feltesz egy buta kérdést, ami inkább nevetséges, mint komolyan vehető (tegyük fel: análtól teherbe eshetek?) a legtöbb ember olyan mélyre süllyed mint ők (igen, te is így születtél.. meg hasonló finomságok). ne értsetek félre, engem is bosszant a sok hülyeség, de nem kell senki életét bírálni.

semmivel nem kerül előrébb sem a kérdező,egy oltással csak növeled az egódat, hogy mekkora faszagyerek vagy hogy beOFFolhattál egy buta embert. nagy dicsőség, tényleg. :)

ja, és nem szeretnék kérni oltó kommentárt. nem kell kioktatni, mert őszíntén, már most félek a reakcióktól:)


2011. aug. 6. 19:07
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
11. köszi h írtál, így lassan megbizonyosodok róla, hogy nem mindig rosszindulatból írnak az emberek oltást. végülis, én azért nézegettem ezt az oldalt régebben, mert jókat röhögtem az emberi gyarlóságon. és hát szó mi szó nagy az isten állatkertje, és a legtöbb állat regisztrálva van itt:D
2011. aug. 6. 19:50
 22/50 A kérdező kommentje:
12. akkor most figyelembe sem veszlek:)
2011. aug. 6. 19:51
 23/50 anonim ***** válasza:
Rendben, nem kell figyelembe venned:D Csak tudod, ha az életben mindenen elkezdenénk problémázni, ami zavar, akkor jóformán egy nyugodt percünk nem lenne. Oké, hogy kiírod ide ezt a kérdést, igazad is van, de ettől még nem fog megváltozni semmi.
2011. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már annyira lesüllyedtek hogy kiírjanak ilyen kérdést.....akkor elolvashatnák a régieket....mert jó akkor legyen 1-2 olyan kérdés hogy "az análtól is teherbeeshetek?" de ne minden nap 100.....mert szerintem nem az bosszantó hogy van ilyen....hanem hogy ennyi
2011. aug. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
13 pedig szerintem hasznos volt ez a kérdés:) megtudtam hoyg nem csak s.ggfejek járnak fel ide:)
2011. aug. 6. 20:03
 26/50 A kérdező kommentje:

14 jogos

szóval először is a kérdéssel van baj, nem a válasszal

2011. aug. 6. 20:04
 27/50 anonim ***** válasza:

ma 20:03!


Én ezt eddig is tudtam:)

2011. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
15 de most énis megbizonyosodtam:D
2011. aug. 6. 20:18
 29/50 anonim ***** válasza:

ma 20:06

Te az vagy, aki a fura nem húzogatós 21 éves srácnál is volt? :D

2011. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

ma 20:21!


Igen én vagyok az:) De rajta nem tudtunk segíteni sajnos, hajthatatlan volt...:D

2011. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!