Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heloka kérdése:

CSAK ENGEM BOSSZANT?

Figyelt kérdés

most én is fogok kapni hideget-meleget, és előre szeretném leszögezni full normális embernek tartom magam, nem vagyok elszállva, ne értsetek félre.

amikor egy buta ember feltesz egy buta kérdést, ami inkább nevetséges, mint komolyan vehető (tegyük fel: análtól teherbe eshetek?) a legtöbb ember olyan mélyre süllyed mint ők (igen, te is így születtél.. meg hasonló finomságok). ne értsetek félre, engem is bosszant a sok hülyeség, de nem kell senki életét bírálni.

semmivel nem kerül előrébb sem a kérdező,egy oltással csak növeled az egódat, hogy mekkora faszagyerek vagy hogy beOFFolhattál egy buta embert. nagy dicsőség, tényleg. :)

ja, és nem szeretnék kérni oltó kommentárt. nem kell kioktatni, mert őszíntén, már most félek a reakcióktól:)


2011. aug. 6. 19:07
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
menj inkább biciklizni
2011. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hallod, engem is zavar a sok ostoba, és hülye ember. Legfőképp a sötétségük... De azért tudom, hogy vannak itt normálisak is... :)
2011. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
áá ennél durvábbra számítottam:)
2011. aug. 6. 19:11
 4/50 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az a fura, hogyha egy szép lány tesz magáról ki szépet, akkor beoltják,hogy egy hülye kis ribi, meg biztos beképzelt, ha egy csúnya lány, akkor meg dicsérik, hogy áá nem is kell vékonynak lenni, jaj de szép vagy..ki érti ezt?

a buta kérdésekkel meg nem kell foglalkozni..én egy jót nevetek rajta, és kész

2011. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim válasza:
félhetsz is, véged van! az oltogatóklubb tagjai lenyomoznak ip cím alapján, elkapnak és szarrá leszel oltva bosszúból h fikőáztad őket. (ez nem oltáás, tényleg így lesz :O)
2011. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

2.

csak már általánosítunk, mert belőlük van több:)

2011. aug. 6. 19:12
 7/50 A kérdező kommentje:

3. egyetértek :)

4. akkor beszerzek villanypásztort a kerítésre :o

2011. aug. 6. 19:13
 8/50 anonim ***** válasza:
Amúgy te mennyi idős vagy?
2011. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
Engem is zavar,és én általában használom a jelentés a moderátornak funkciót :-)
2011. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

5. ez nemfontos most:) amúgy ha leírnám, megint jönne az OFF :) tippelj és segítek

6. helyes:D

2011. aug. 6. 19:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!