Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a velemenyetek az utcak,...

Mi a velemenyetek az utcak, terek atnevezeserol? Csak engem bosszant?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Engem nem bosszant. Téged miért?
2011. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem is bosszant! Majd vehetek megint új Bp-t térképet.
2011. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért neveznek át egyre több dolgot (lásd repülőtér, híd, egyre több utca), mert eszelősen be akarnak vonulni a történelembe valamiféle új rendszerváltóként. Azt akarják, hogy hozzájuk kötődjön lehetőleg minden, az is, amihez amúgy semmi közük nincs. Nagyon veszélyes mentalitás ez, akik történelmi hősnek, forradalmárnak, rendszerváltónak gondolják magukat, azok okozták mindig a legtöbb kárt a történelem folyamán, mert gátlástalanok voltak, és ezért rengeteg hibát követtek el. Ez az átnevezési hullám legfeljebb nagy rendszerváltások idején lehet indokolt, bár akkor sem szükségszerű. De ezek itt most sajnos azt hiszik magukról, hogy ők ekkora nagy figurák, holott csak életveszélyes senkik.
2011. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem bosszant csak hülyeség.
2011. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Néha engem is bosszant a dolog, de szerencsére most nincs annyi átnevezés, mint a '90-es években volt!

Nagyapám mindig emlegette a Király utcát, és mindig kijavítottam, hogy Majakovszkij utca! Én mondtam, hogy Népköztársaság útja, nagyapám mondta Andrássy Út! Addig vitatkoztunk, hogy végül neki lett igaza, de már nem érte meg! :(

Igazából nem értem most minek kell ezt a pár helyet átnevezni?! A Presley tértől meg egyenesen gutaütést kapok, nem beszélve arről, hogy Elvis semmilyen kampányban nem vett tudatosan részt!

2011. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 doboszoli ***** válasza:
100%

19:32-es

Szívemből szóltál.

Egy hasonlattal élve, olyan mint a maszturbálás. Pótcselekvés.D)

2011. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A lényege, hogy a média ezzel foglalkozzon a komoly ügyek helyett. Tehát mindez azért kell, hogy eltereljék a figyelmet a fontos dolgokról. Pl miért nem beszél senki sem arról, hogy márciusban 3.75 milliárd dollár értékben adtunk ki nemzetközi kötvényt? Ezek is csak a hitelt veszik fel.
2011. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azert bosszant, mert ezer sebbol verzik az orszag es ez kb olyan, mintha egy haldoklonak ahelyett, hogy megprobalnam ujraeleszteni, bekotnem a cipofuzojet, mert ugy esztetikusabb. Arrol mar ne beszeljunk, hogy milliokba kerul ez a teljesen folosleges ostobasag.
2011. máj. 12. 19:54
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Különösképpen nem érdekel!

Ha már feltetted ezt a kérdést,akkor kérdezhettél volna az új zászlóval kapcsolatban is,mert ha azt is megvalósitják az még több pénzecske lesz!

Erre van pénz ezek szerint.Idioták ezek ez ellen meg nincs orvosság sajnos!

2011. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De engem nem a zaszlocska erdekelt, az teged erdekel. :) Tedd fel te kerdeskent.
2011. máj. 12. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!