Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a velemenyetek az utcak,...

Mi a velemenyetek az utcak, terek atnevezeserol? Csak engem bosszant?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 19:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem tudok most feltenni 1 óráig,mert most tettem fel egy másikat!:)Tedd fel te...köszi:)
2011. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha a Fideszre szavaztál, akkor ezt is te akarod. A szavazókért, a "nemzeti" Magyarországért csinálnak mindent. Észre kellene venni ezt a rabló dumát. A Fidesz ennyire képes. Azért a diktatúra még meg lesz csinálva, mert haladnak a kommunizmus felé és onnan csak egy ugrás az egész.
2011. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem a fideszre szavaztam es ez nem jelenti, hogy barmelyik masikat partolnam. Nem tudom mikor teszi tul magat ez az orszag ezeken az unalomig ismetlodo, szerencsetlen partokon. A kerdes azonban nem errol szolt.
2011. máj. 12. 21:09
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar mert tanulhatom meg kivülről.Aztán tíz év múlva lehet megint??
2011. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
95%

F*sza, hogy abba nem gondoltak bele, hogy csak a Moszkva térből Széll Kálmán tér üggyel mennyi papírmunka, pénzkidobás van. Engem is bosszant, értetlenül állok fölötte, mert az átnevezésekre (pl. utcatáblák) költött pénzből már ki lehetne takarítani, fel lehetne újítani a terepet.

Moszkva tér esetében:

- az összes busz menetrend-tábla az összes megállóban

- az összes villamos menetrend-tábla az összes megállóban

- az összes megállókat felsoroló csík a metrókocsikban (egy darabban van 3 pár)

- az összes metróállomáson az alagútban (amikor ott állsz és nézed a síneket, a szemközti falon) lévő megállók kiírásai

- térképek minden metrómegállóban! 3-ason is.

- térképek villamos- és buszmegállókban!


+ aki ott lakik, az szépen okosan el kell, hogy menjen az okmányirodába, új lakcímkártyát csináltatnia. az még hagyján, viszonylag egyszerű művelet.

+ DE! az összes szolgáltatónál (villany, víz, gáz, fűtés, internet, telefon, tévé, stb.) át kell vezetni az új számlázási címet.

= rahedli sok energia- és időbefektetés a lakosság és a főváros részéről.

és ezt mind felújításra, takarításra, gyermekétkeztetésre, járműkarbantartásra, bármi másra is fordíthatnák!


szerintem ez mondvacsinált ügy.

nevezzük át tarlóst! ritka b*romarcú vezetése van a fővárosnak, azt hiszem.

2011. máj. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!