Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párkapcsolatnál nem kényelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatnál nem kényelmesebb egyedül élni és eljárni kefélni?

Figyelt kérdés
Vagyis akkor mindenkinek megvan a maga kis nyugodt intimszférája, nem kell egymást kerülgetni, amikor találkoznak szépen felöltöznek, csinálnak szuper programokat együtt és utána mindenki visszatér a békés életterébe. Persze meg kell adni a módját, hogy a nő is jól érezze magát. A klasszikus párkapcsolat egy csomó nyűggel jár, nem mindenki vágyik rá, pláne az összeköltözés.

ma 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Amiről te írsz az szexkapcsolat

A párkapcsolat viszont nemcsak a szexről szól Nem kötelező, van akinek nincs rá igénye

ma 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kényelmesebb a szexkapcsolat, de kinek mi jön be.
ma 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Mivel olyan nőt nem találtam, akivel párkapcsolatot el tudtam volna képzelni, kb így élek, ahogy leírtad.

De ezek nem alkalmi, hanem hosszabb kapcsolatok, közös programokkal, együtt töltött idővel.

ma 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem is jobb ez

24F

ma 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valaki nyűgnek tartja a párkapcsolatot teljes egészében akkor annak nen való. Bár szerintem ez nyilvánvaló. De ha valaki szerelmes akkor nem hiszem, hogy totálisan tehernek érezné a másik társaságát és inkább azon van, hogy a konfliktusokat megoldja, hogy összecsiszolódjon a másikkal.
ma 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Próbálkoztam már, de nem nagyon jött össze. S megvan a békés magánszférám és saját időtöltésem együttélés alatt is. Ha valakinek nincs, ott baj van.
ma 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Amerikában "divat" a mingli kapcsolat, ami azt jelenti hogy két ember elkötelezett párkapcsolatban van egymással, nem csalják meg egymást, programokat szerveznek egymással stb, de nem költöznek össze, mindenki a saját lakásában él, külön kasszán vannak. És így leélnek hosszú éveket, évtizedeket is.

Ez az életmód lassan elkezd ide is beszivárogni, mert sokan nem szeretnének (sokan nem is tudnak) napi szinten a másikhoz igazodni.

Azt már mindenki döntse el hogy neki ez szimpatikus életmód vagy sem.

ma 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nyugnek erzel egy parkapcsolatot, akkor sosem volt igazan boldog kapcsolatod egy normalis parral. Nekem egy percig nem kerdes evek utan sem, hogy melyik a jobb. Semmiben nem kell kompromisszumot kotnunk egymassal, mert annyira hasonlitunk.
ma 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

#3:

Kicsit ellentmondásos amit írsz!

Ha ezek hosszabb kapcsolatok nálad, akkor az már párkapcsolat, nem?


"Mivel olyan nőt nem találtam, akivel párkapcsolatot el tudtam volna képzelni"


Szerintem te az összeköltözést nem tudtad volna elképzelni?! Mert ha te állításod szerint "hosszabb kapcsolatokban vagy", akkor az a nő joggal gondolhatja hogy az már párkapcsolat aminél előbb vagy utóbb lesz szintlépés (összeköltözés). De ezek szerint nem lett. Nem baj az csak ne legyen hitegetve a másik fél, hogy majd lesz....

Mert sajnos egyre több az olyan ember (nem mindenki) aki csak a szex és a gondoskodás miatt hitegeti a másikat hogy komoly a kapcsolat, idővel lesz szintlépés..... aztán esze ágában sincs változtatni a szingli életén.

ma 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
9- soha nem hitegettem. Tisztáztuk, hogy házasság nem lesz. Összeköltözés nem volt kizárva, de ebben sem hitegettem, volt hogy belementem volna, csak ő nem tudott hozzám költözni, én pedig nem tudtam hozzá, különböző okok miatt.
ma 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!