Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem tud egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem tud egyedül boldog lenni mi annak az oka, hogy párkapcsolatban ugyanúgy boldogtalan lesz? Ez tényleg így van vagy ez egy tévhit?

Figyelt kérdés
aug. 4. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Ott a probléma,hogy valaki egyáltalán mástól teszi függővé a boldogságát.Hogy majd ha ő az enyém lesz,akkor....

Ez nem így működik,sőt sokszor jól induló kapcsolatok is kudarccal végződnek, mert az emberben meglevő önszeretetet,lelki egyensúlyt nem szabad más emberrel "pótolni".

Persze nem kell nárcinak lenni,de magunkkal elégedettnek és kiegyensúlyozottnak, ez látható is kifelé és jó embert vonz be,olyat aki szintén magával rendben van.

aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem tévhit. Örök szabály, hogy egyedül is meg kell találni a helyed!
aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor rossz a párkapcsolat, nem a megfelelő személlyel van.
aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Egyedül elérni a boldogságot, a teljes boldogságot nem lehet, csak nagyon ritka és szélsőséges esetek azok, amikről itt írnak. Hogy találd meg egyedül a boldogságot, ez hülyeség, társas lények vagyunk, éhezünk arra, hogy szeretve legyünk és, hogy szerethessünk, genetikailag így vagyunk összerakva.

Akik meg arról papoknak, főleg a nők, hogy egyedül is lehet boldognak lenni, az nem boldogság, hanem a boldogságról valódi lemondás, bár tény és való, ez is egy szellemi szint, de ez mindennel szembemegy amit az evolúció, sőt, ha nem is evolúciós oldalról nézzük, hanem vallási szempontból, azzal is szembemegy.

A 21. századi emberek kliséje lett ez a mondás, főleg a 2023-24-es nők mondása lett szent és sérthetetlen, jah, legyél boldog egyedül, simogasd magad, állj a tükör elé és mond magadnak, hogy nagyon szeretlek, olyan jó, hogy vagy nekem, olyan jó érzés, hogy velem vagy, boldog vagyok amikor veled vagyok stb stb stb....

Bár, mint írtam, ez is egy szint, sajnos ebben a mai rohanó világban nem nagyon tud az ember boldog ember lenni egy másik ember mellett, mert a technika, azon belül a közösségi média eléggé lefektette a szabályokat annak, hogy ne lehessen boldog az ember, insta, face, tiktok minden ember pofájába nyomja, hogy dobd el amid van és keress jobbat, a férfiak kivannak éhezve a szexi 1000/1000-es csajokra, ugyanúgy a nők is, tehát visszakanyarodunk oda, hogy jelen helyzetben, jelen pillanatban a boldogság azt jelenti, hogy nyugodt vagy egyedül, nem kell párkapcsolat, mert csak a játszma, meg különféle hazugságok, hűtlenségeg elszenvedő alanyai leszünk.

Ezesetben tényleg igaz, hogy jobb lemondani egy másik ember szeretetéről és megtanulni a szeretet egy új formáját ami saját magadból fakad saját magad felé, de ez mégsem az az igazi, mégsem az amit igényelne az ember, langyos, ingatag...olyan mesterkélt, mű a dolog.

Bár ma már nincs szükség ezekre, mert minden nő és férfi, de inkább a nők, csak jobbat és jobbat keresik, a férfiakban még van szeretet, tisztelet, hűség, de a nők sok ezer évig mély elnyomásban éltek, és most élik ki azt, hogy törvényileg, illetve minden szempontból már nem bélyegzik meg őket ha naponta más pasival bsznak, vagy ha egyhuzamban több pasit tartanak a tűzben, talonban, ma már a nőt nem lehet bántani, mert a nő egyből azzal jön, hogy de hát a pasik is ezt csinálják.

Szóval jó így ahogy van....mondjuk szerintem a férfi férfival jobb felállás mint nő férfival, a nők ma már férfiakká váltak, több fszt tartanak, úgy mint régen a férfiak pcsát, szóval jah....szar az egész úgy ahogy van. F

aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem szereted saját magad akkor mást hogy fogsz szeretni?
aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

A 4-essel annyiban egyetértek, hogy férfi férfival jobb felállás,mert én is meleg férfi vagyok. Igaz,most nincs párom,de ettől független jól érzem magam és vannak céljaim és elfoglaltságaim. Boldog vagyok,igen, főleg azért,mert egészséges vagyok !


# 1

aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!