Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Nektek zavaró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek zavaró lenne, ha egy férfinak több macskája van?

Figyelt kérdés

Van egy nemrég mentett cicám és nagyon megkedveltem a macsekot és igyekszem mindent megadni a számára, jó körülmények között él, viszont tervbe van véve, hogy hozok még néhányat mellé, hogy ne legyen egyedül.

Kedvelem az állatokat nagyon és jó érzéssel töltött el, hogy megtudtam menteni ezt a kis jószágot. Jelenleg most nincs senki az életemben, de ismerkedésnél nem tudom mi lenne a reakció a másik fél számáról, ha ezt közölném vele. Titeket ez zavarna, ha egy férfinak több macskája lenne?



máj. 24. 08:34
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
59%

#40

Ugye tudod hogy állatkertekben általàban vadállatok vannak, magánemberek meg háziállatokat szoktak otthon tartani?

Remélem a szomszédaid szabadon engednek 8-10 szocializálatlan agresszív nagytestű kutyát a környéken, hiszen nekik is jár a SZABAD ÉLET 🥰🥰🥰

máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
43%

40 nem mindenki paneles, aki bent tartja a macskáját.

Nekem pl 2500nmes kertem van és mégis bent tartom.

A kintieket meg írtom. Ezek kartevők, mint pl a csótány, vagy a patkány. Nekem nem kellenek a kertembe hogy mindent telefossanak, lehugyozzanak. Az, hogy te ennek ellenére az én kertemben tartod a dögödet (bocsi, a szabad szellemben tartott csaaaaláádddtagodat) az a te problémád. Te nem vigyázol rá.

Én nem látom szívesen az Én kertemben.

máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
100%
Írtod???
máj. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
83%

#42

Bántani mondjuk nem kéne, nem a szerencsétlen állat hibája hogy idióta a “””gazdi”””. A többiben egyetértek, én is zavarom el az állítólag gazdás kóbor macskákat a kertemből, rohadt idegesítőek.

máj. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
52%

42# én nem tartom sehol a "dögömet" éltél videken? Láttál már kerítést? Meg macskát? Nem nagyon van olyan kerítés amin ne tudna átmenni. A te kedvedért meg nem fogom bezárni a házba

Lehet lepontozni a sok panelbaromnak... beszédes hogy 70! Százalékra fel van pontozva az aki írtja az állatokat!!👏👏👏👏

máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
50%

😂😂😂😂😂😂😂😂🤣 ja, vidéken nincs kerítés

Lehet a putriban ahol laksz így van. Ne zarjad, várom vendégváró falatokkal 🤗🤗🤗🤗🤗

😇

máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
30%
Te se láttál még macskát🤦 jól van legyen igazad
máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
31%

Nem az állatok létszámán van a kérdés.

Van aki állatbarát, van aki nem tudja elviselni a kutyát, macskát a lakásban. Ez a dolog lényege.

Mondjuk ez egy extrém eset, mert férfitől ez a nagy macska vonzalom eléggé különös.

Ez azért befolyásoló lehet.

Ennyire macskázni álltalában a meleg férfiak szoktak, de nem akarok megbántani senkit.

máj. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
57%
Engem 1 macska is zavarna, mert csak a kutyákat szeretem.
máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
33%
Ha szabad, független életet szeretne élni az ember kötöttségek nélkül, akkor egyik sem igazán előnyös.
máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!