Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 37 éves férfi vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves férfi vagyok és családot szeretnék de nem akarok aggastyán apa lenni. Hány éves koromig racionális belevágni ebbe az egészbe? Nyilván csak a megfelelő társsal, aki korban/érettségben passzol hozzám.

Figyelt kérdés

2023. nov. 20. 10:26
 71/91 anonim ***** válasza:
91%

#69 még, hogy nem nőgyűlölő...

És ezek után még komoly elvárásai vannak...

Vigyázz, mert a legnagyobb pofont az élettől fogod kapni, és a valóságtól, amikor majd sokként szembejön veled!

2023. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 Grizesteszta ***** válasza:
93%
#69: Na látod, ez a baj! Normális férfi egy szerető párt keres, akivel családot alapíthat, Te viszont tenyészkancát! Én drukkolok neked, szeretném látni, hogy mi/ki születik egy 'tenyészkanca' és egy 'állat ' nászából!
2023. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
88%
Akkor neked csak azért kell a nő hogy szüljön neked. Ilyet is lehet találni csak jó sok penz kell hozzá. Ha van pénzed 1 év múlva boldog apuka lehetsz. De ha nem vagy gazdag akkor felejtsd el hogy ezzel a mentalitással szül neked valaki.
2023. nov. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 A kérdező kommentje:

Nem azért kell valaki de nem hiszek abban hogy az ember önmegvalósít 40-80 között , vagyis van akinek nem való a gyerek de rengeteg 40-80 közötti van aki megbánja hogy nem született senkije, főleg amikor már a rokonai meghaltak, a barátai elkeltek és családosok.


Az más tészta hogy szerintem egy mai 25 éves nem érett még a szülői létre, de 35-45 között miért ne lehetne szülő valakiből?


Viszont abban szentül hiszek hogy csak egészséges társkapcsolatba lehet vállalni gyermeket különben a gyermek fogja megszenvedni.

Tehát ha társat nem találok gyereket se vállalok értelemszerűen.


37F incel

2023. nov. 21. 12:38
 75/91 anonim ***** válasza:
100%
Eldönthetnéd, hogy tenyészkancát akarsz, vagy társat...
2023. nov. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:
28%

"de 35-45 között miért ne lehetne szülő valakiből?"


Megfosztod a gyerekeidet attól, hogy ismerjenek életerős felnőttként, ne csak 60+-hoz közeli bácsiként/néniként. Nem lesznek nagyszülei, vagy csak rövid ideig.


A gyereked sem gyógyszer a magányra, ő ugyanúgy saját családot alapítanak.

2023. nov. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 A kérdező kommentje:
76: az megvan hogy manapság már nem éppen 15-20 évesen szülnek a nők és lesznek apák a férfiak? Nem tudom te hol élsz.
2023. nov. 21. 12:49
 78/91 A kérdező kommentje:
37F incel
2023. nov. 21. 12:49
 79/91 anonim ***** válasza:
75%
Nen is akkor kell, de 40 felett már önzés.
2023. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy külön kommentbe be kellett írnod, hogy incel vagy... neked nem lesz senkid.
2023. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!