Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 37 éves férfi vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves férfi vagyok és családot szeretnék de nem akarok aggastyán apa lenni. Hány éves koromig racionális belevágni ebbe az egészbe? Nyilván csak a megfelelő társsal, aki korban/érettségben passzol hozzám.

Figyelt kérdés

2023. nov. 20. 10:26
 51/91 A kérdező kommentje:

50-es jól van higgy amit akarsz.


37F incel

2023. nov. 20. 13:02
 52/91 anonim ***** válasza:
19%

"Nem értem a mai világot! Miért kell az embereknek mindenféle hülye címkét magukra vagy akár másokra aggatniuk? Hogy még torzabb legyen a világképük? Minek még plusz egy szűrő?"


Sokszor pont segít megtalálni a helyedet. Ha mondjuk demiszexuális vagy, rájössz, hogy nem vagy egyedül, és nem fogsz olyan ember után futni, akivel soha nem működne. A "gyerekmentes" is egy címke, elég hasznos.

2023. nov. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:
83%
51, a tényekben az a jó, hogy igazak, akár hiszel bennük, akár nem.
2023. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
21%

47:

"Most képzeld el a szitut: ismerkedsz vagy csak ismerkednél egy nővel, és előhozakodsz neki ezzel az incelséggel. Na ettől minden épeszű lény menekülőre fogja...."


Ne haragudj, ezt nem értem.

Hogy mellé ne fogjak, rákerestem, pontosan mit is jelent ez a szó. A wikipédia szerint "önkéntelen cölibátus", azokat értik alatta, akik vágyuk ellenére sem képesek romantikus vagy szexuális partnert találni.

Azzal, hogy ismerkedésnél a férfi a nőnek ezt mondja magáról, azzal csak annyit mond, hogy nem talált eddig társra, pedig szeretne. Ebben mi a taszító egy nő számára? Miért kell azt megjátszani, hogy "lenne csajom ezer, ha akarnám"? Miért nem lehet becsületesen és őszintén bevallani, hogy évek óta vágyik valaki párkapcsolatra, de eddig nem volt ebben sikeres.

Érdekes, ha egy nő mondja, hogy évek óta vágyik egy szereteten alapuló, hosszútávú párkapcsolatra, és sajnos eddig nem jött neki össze, akkor nem szokták a férfiak lenézni és nem menekülnek tőle.

2023. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 A kérdező kommentje:

52-es: én akarok családot de csak a megfelelő emberrel.


Ezért kalkulálok úgy hogy 40-42 között összejöhet, nagyon max 43, de az már határeset. A felett elengedem, de az itt irogatók szerint 25 évesen a csődörnek már 3-4 pulyájának kell lennie nem tudom hol élnek de nem Pesten az biztos.


37F incel

2023. nov. 20. 13:04
 56/91 A kérdező kommentje:

54-es pontosan: írhatnám azt is hogy "párkapcsolatban eddig sikertelen" de incel vagyok.


37F incel

2023. nov. 20. 13:05
 57/91 anonim ***** válasza:
95%
54: ezzel az a baj, hogy az illető hölgy nem a wikipédiát fogja elővenni, ha meghallja az incel szót, hanem az jut róla eszébe, ami a nagy átlagnak.
2023. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
50%

Ahelyett, hogy lepontozod a válaszokat, olvasgathatnál is kicsit, mert nem, nem csak a nők kora számít gyerekvállalásnál


[link]


“Males can make sperm into their 70s and beyond, but the quality of the sperm declines as you get older.


Males over the age of 40 years have fewer healthy sperm than younger males. If you are 45 years or older, your partner may take longer to fall pregnant and is at higher risk of miscarriage.


Older males are at higher risk of having a baby with health problems, compared with younger males.”


[link]


“The data even suggest that the age of the father can sway the health of the mother during pregnancy, specifically her risk for developing diabetes.“


[link]

2023. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
65%

#52-es, definiálgassátok csak magatokat, felőlem még cifrázhatod is... részemről menekülök az ilyen emberek elől.

Elolvastam a demiszexuális jelentését, de nem értem miért kell erre külön szakszó. Nem mész bele kalandokba, egyéjszakásokba azt ennyi...

A párod meg valószínű örül vagy örülni fog neki, hogy vársz rá plusz a megfelelő alkalomra. De hogy miért kell ezt ennyire túlspilázni....

Ahogyan vadidegen embereknek sem magyarázkodnék!....ha nincs szex akkó' nincsen, semmi sem kötelező.

2023. nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal ahogy találsz egy nőt aki szóba áll veled és akar gyereket.
2023. nov. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!