Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 37 éves férfi vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves férfi vagyok és családot szeretnék de nem akarok aggastyán apa lenni. Hány éves koromig racionális belevágni ebbe az egészbe? Nyilván csak a megfelelő társsal, aki korban/érettségben passzol hozzám.

Figyelt kérdés

2023. nov. 20. 10:26
 31/91 anonim ***** válasza:
38%

"Most 50 és 40 évesek.


Boldog család egy szép 3-4 éves gyerekkel."


És majd a 23-4 éves gyereknek lesz egy 70 éves apja és egy 60 éves anyja, és ha szerencséje van, csak egyikük lesz lerobbanva. Nyugdíjból nem tudják segíteni a friss diplomás (?) pályakezdőt, neki kell majd segítenie a szüleit. A gyerekvállalás nála is kitolódik, mert az öregekről gondoskodik. Ha (!) 30-35 évesen lesz gyereke, annak 1 dolog tuti nem lesz: nagyszülei. Vagy ha mégis, ágyhoz kötött, hörgő kriptaszökevények lesznek, akiktől elsírják magukat a kicsik.


Lehet romantizálni a 40 éves szülővé válást, attól még önző és meggondolatlan dolog marad.

2023. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 A kérdező kommentje:

28-as: azért az hogy te 27 évesen egy apádkorú férfival jöttél össze azzal nem büszkélkednék. Biztos van az a pénz de ettől függetlenül 15 év az generációs szakadék már.


Az egészséges korkülönbség olyan 4-8 év között mozog valahol, semmiképp sem kétszámjegyű, ott már komoly komplexusok vannak. Persze van aki anyucit/apucit keresi a társában, na én nem.


37F incel

2023. nov. 20. 12:25
 33/91 Grizesteszta ***** válasza:
66%
#32: A 15 év korkül nem kevés, de semmiképpen nem generációs szakadék. És szemmel láthatóan a 28-as stratégiája eredményesebb volt, mint a tiéd.:)
2023. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:
27%

“És majd a 23-4 éves gyereknek lesz egy 70 éves apja és egy 60 éves anyja.”


Apám 28 éves volt amikor születtem, anyám 27.


Anyám drogfüggő lett miután szétmentek, 13 éves voltam amikor meghalt…

Apám paranoid skizofrén, már 20 éve kezelik és soha nem volt tünetmentes, mivel valamilyen szinten alkoholista is a betegsége mellett.


A nagyszüleim neveltek fel, most 80 felett vannak, kezdenek elbutulni, bár a nagymamám a korához képest jó állapotban van…


Apámmal amúgy a betegségei ellenére nem rossz a kapcsolatom, de a nővére most 60 éves és nem akar többé a gyámja lenni, mert már nagyon nehéz vele (nem ismeri fel pl.) és tőlem a 25 éves fiától várják hogy legyek az új gyám.

Valszeg így is lesz…


A lényeg, hogy ezek a dolgok rohadtul nem a szüleim életkorán múltak.


Inkább lennének normális, de 70 éves szüleim… Lehet most ugyanúgy gondoznom kellene azokat, de legalább az első 20 évem jó lehetett volna.

2023. nov. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim ***** válasza:
66%

"ott már komoly komplexusok vannak"

. Persze. "Ott".

Kicsit olyan "a saját szemében a gerendát sem" eset... :)

2023. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim ***** válasza:
21%

"A lényeg, hogy ezek a dolgok rohadtul nem a szüleim életkorán múltak."


Tehát semmi értelme a kommentednek.

2023. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 A kérdező kommentje:

34-es az első igazán értékes és őszinte válasz. Külön köszönöm és persze egyúttal sajnálom is amin keresztül mentél.

Édesanyámat 40 évesen szülte az anyja és sajnos nem volt jó gyerekkora, tehát az életkor sem garancia semmire.


De az hogy itt 37 évesen már felejtsem el a társkapcsolatot-családot az szerintem erős.


De persze pár év múlva felülvizsgálom a dolgot újra.


37F incel

2023. nov. 20. 12:38
 38/91 A kérdező kommentje:

35-ös senki ne mondja már nekem hogy normális egy 15 évvel idősebbel kezdeni és mögöttes indok nélkül?! Teljesen más generációban ÉVTIZEDBEN nőttek fel, teljesen más gondolkodás jellemez 15 év korkülönbséggel két embert.

De tudom a média most súlykolja ezt hogy 20-40 éves korkülönbség a legtutibb. Az biztos hogy jó 'deal' de csak felszínes szempontokból:

- Az öreg róka kap egy fiatal mutatós cicát

- A fiatal cica kap egy jól menő öreg rókát


37F incel

2023. nov. 20. 12:40
 39/91 anonim ***** válasza:
94%
A 28-nak legalább sikerült családot alapítania. Összejött neki az, amiről te csak fantáziálgatsz, talán ezért nem kellene őt leszólnod, és még azért sem, mert a válaszával csak segíteni szeretett volna neked. Mondjuk itt nagyon szépen megmutatkozik a nőgyűlölet. Kedves 37f incel!
2023. nov. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
92%
A kapcsolatot soha nem kell feladnod. A gyerekvállalást, ha nem csak névben szeretnél szülő lenni, lassan el kell engedni.
2023. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!