Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 37 éves férfi vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves férfi vagyok és családot szeretnék de nem akarok aggastyán apa lenni. Hány éves koromig racionális belevágni ebbe az egészbe? Nyilván csak a megfelelő társsal, aki korban/érettségben passzol hozzám.

Figyelt kérdés

2023. nov. 20. 10:26
 21/91 anonim ***** válasza:
62%

"Én úgy kalkuláltam hogy most 37 évesen megismerek valakit"


Ez már itt elbukik.

Azt képzeled, hogy az ember egyet csettint és máris van párja?

Látszik, hogy nincs tapasztalatod, nemhogy a párban élésről de még a párkeresésről sem.

Rohadt kudarcos dolog az, mintha tűt keresnél szénakazalban.

2023. nov. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim ***** válasza:
72%

Amúgy én ismerek olyat, aki 2017-ben 44 évesen jött össze a 10 évvel fiatalabb barátnőjével… 2019-ben 46 évesen lett gyerekük. A nő akkor volt 36 éves.

Semmilyen probléma nem volt terhességgel vagy a szüléssel…


Most 50 és 40 évesek.

Boldog család egy szép 3-4 éves gyerekkel.

2023. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim ***** válasza:
64%
A kulcsszavak alapján Te ne akarj családot.
2023. nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:
91%
Az én férjem "incel" volt, amikor megismerkedtünk. 38 éves volt akkor, és kb 11-12 éve nem volt barátnője, mert a mentalis beteg és rákos szüleit pátyolgatta, kb élete sem volt. Miattam tört ki ebből. De nem siettük el, ő 43 éves volt, amikor az első fiunk megszületett, és 46, amikor a második. Hát nekünk így sikerült. Mindent megtesz, hogy minél tovább egészséges legyen, a genetikája nagyon jó hozzá.
2023. nov. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 A kérdező kommentje:

24-es ha nem troll vagy akkor köszönöm a választ. Én is így látom hogy egy incel nyugodtan válhat apává és válhat apává 40 felett is.

Igaz nekem 35 éves koromig 35 volt a lélektani határ, aztán később 40 de a válaszadóknak igazuk van hogy ez egy időigényesebb folyamat.


A nők sem szeretik ha csak tenyészkancának nézik őket.


37F incel

2023. nov. 20. 12:08
 26/91 anonim ***** válasza:
92%
Ja ez az aki minden válaszhoz is beírja, hogy 37 Incel? Róla nem tudom eldönteni, hogy trollkodik,v agy tényleg valami gond van, de ha komolyan gondolja akkor így tényleg nem kell ebbe belevágni.
2023. nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 A kérdező kommentje:

26-os mi a gond azzal ha aláírom a hozzászólásokat? Ez legyen a legnagyobb gond egy pasival.


37F incel

2023. nov. 20. 12:09
 28/91 anonim ***** válasza:
76%

Ha ilyen gyökér vagy 20 éves, 30 éves apakent se kellene neked gyerek.

Én férjem 42 volt mikor született a gyerekünk én 27 voltam. De ő értelmes és fitt, közel az 50hez is az. Aki ilyen gondolkodásu mint te, az ne akarjon gyereket.

2023. nov. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 anonim ***** válasza:
95%

40 évesen simán lehet gyereked ha vigyázol az egészségedre es nem hízol el, így tudod a lépést tartani vele. En is ismerek idosebb szulőket kicsi gyerekkel, ez a kulcsa. Kicsit fiatalabb partnert kell keresni, legalabb 5 évvel, nem biztos hogy pont veled egykorút. Ha nem jársz el sehova, akkor regisztrálj társkeresőre.

De amúgy tudod mi az az incel? Nem az hogy egyedülálló. Ha akarsz partnert és gyereket vele, akkor nem hiszem hogy az vagy.

2023. nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 anonim ***** válasza:
85%
Hát mert mondjuk ha valaki a nevét írja alá - annak sincs sok értelme itt amúgy - az még okés, de mikor valaki magáról a legfontosabb információnak azt tartja, hogy incel, és ezt akarja tudatni mindenkivel, ott más gondok vannak, ennyi az egész.
2023. nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!