Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 37 éves férfi vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves férfi vagyok és családot szeretnék de nem akarok aggastyán apa lenni. Hány éves koromig racionális belevágni ebbe az egészbe? Nyilván csak a megfelelő társsal, aki korban/érettségben passzol hozzám.

Figyelt kérdés

2023. nov. 20. 10:26
 61/91 A kérdező kommentje:

Nekem az a durva hogy a 32 éves nő az még ráér de én 37 éves incel férfiként lehúzhatom a rolót. Hogy van ez?


37F incel

2023. nov. 20. 13:55
 62/91 anonim ***** válasza:
89%
#61 Úgy, hogy ha jól értettem az itt válaszolókat, nem a koroddal van bajuk, hanem az incelségeddel, azon belül is a nőgyűlölettel.
2023. nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 anonim ***** válasza:
17%

Nézd, George Clooney 57 évesen lett apa, és ez még egyáltalán nem számít extrémnek.

Kunhegyes polgármestere 78 évesen vett el feleségül egy 18 éves arát, a keresztény katolikus házasság szentségében egyesültek, tehát feltehetően sokasodni akartak Isten parancsa szerint.

Egy férfinak sosem késő, azoknak nem jár le a biológiai órájuk soha. BÁRMIKOR lehetsz apa férfiként, nem vagy korhoz kötve mint a nők.

2023. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván nem érdemes extra sokáig húzni, de nem az éveid száma elsősorban a döntő, hanem az egészségügyi állapotod és az, hogy mennyire tartod jól magad. Mivel jobb egy 20 éves, genetikai gondokkal küzdő szülő, aki az orvostudomány jelen állása szerint nem fogja már tudni megünnepelni a 40. szülinapját, mint egy 40-50 éves, aki egészséges?
2023. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 A kérdező kommentje:

Azért vicces hogy mindenki szerint IS 40-42 öreg apasághoz. Szerintem meg nem. Sőt még a 43-45 is határeset.


Nőknél ez azért egy jó 5 évvel kevesebb, értsd ott inkább 35-40 a nagyon max.


37F incel

2023. nov. 21. 10:37
 66/91 anonim ***** válasza:
93%
Apa akarsz lenni? Részese a gyerek életének? Vagy csak lepasszolnád az anyjának, a nevelése nem érdekel, csak legyen a neveden vki, villoghass, hogy szaporodtál?
2023. nov. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel jobb egy 20 éves, genetikai gondokkal küzdő szülő, aki az orvostudomány jelen állása szerint nem fogja már tudni megünnepelni a 40. szülinapját, mint egy 40-50 éves, aki egészséges?"


Szerinted melyikből van több? Halálos beteg 20 évesekkel és fasza 50-esekkel van tele az ország?

2023. nov. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 Grizesteszta ***** válasza:
93%

Tanulj már meg értelmezni és keress valami egyéb szórakozást( pl. ismerkedj) ahelyett, hogy itt őrjöngsz! Pl a 64 ezt írja:Mivel jobb egy 20 éves, genetikai gondokkal küzdő szülő, aki az orvostudomány jelen állása szerint nem fogja már tudni megünnepelni a 40. szülinapját, mint egy 40-50 éves, aki egészséges?

A 62 ezt:ha jól értettem az itt válaszolókat, nem a koroddal van bajuk, hanem az incelségeddel...


Te véleményt kértél, mi meg leírtuk( mindenki a maga tapasztalata, elvei, meggyőződése alapján) a véleményét. Akkor most mi a fenéért kötsz bele ezekbe a véleményekbe? Egyébként is, van neked sajátod, és szemmel látható, hogy nem is megingatható, tehát élj aszerint! Még van - magad szerint is- 8 éved arra, hogy apa legyél! De javaslom, húzz bele, mert ezzel a mentalitással a 8 év elrepül, mint egy pillanat, kapcsolat és gyerek nélkül!

2023. nov. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 A kérdező kommentje:

68-as azért 8 év nem repül el és nem is tervezik addig várni. Először egy tenyészkancát szeretnék találni aztán elkezdjük a babaprojektet :).


37F incel

2023. nov. 21. 10:47
 70/91 anonim ***** válasza:
93%

Ha maradsz az oldalon és mindig szignózod a kommentjeidet, látni fogjuk, ahogy elrepül a 8 év.


Van egy 39F incel is az oldalon... ő sem 39-ként kezdte. Az évei számával a nőgyűlölete is nő.

2023. nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!