Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 37 éves férfi vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves férfi vagyok és családot szeretnék de nem akarok aggastyán apa lenni. Hány éves koromig racionális belevágni ebbe az egészbe? Nyilván csak a megfelelő társsal, aki korban/érettségben passzol hozzám.

Figyelt kérdés

2023. nov. 20. 10:26
 41/91 A kérdező kommentje:

40-es és miért is kell elengedni a gyerekvállalást? 37 évesen? Öreg 40-42 éves nőkkel randizok társkereső rendezvényeken akik azt mondják még SEMMIRŐL se késtek le. Ha ők így gondolják én 3-5 évvel fiatalabbként ( és férfiként ) miért kéne elengednem?


37F incel

2023. nov. 20. 12:43
 42/91 anonim ***** válasza:
100%

41: más az, hogy mit gondol az ember és más a realitás


NEM a 40-es

2023. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
69%

"teljesen más gondolkodás jellemez 15 év korkülönbséggel két embert"

. Ok, toljad, csak. Most már nem csak a genetika determinál, hanem az is, hogy mikor születtél. Vajon mikor karolja fel a black pill az asztrológiát?


Számotokra nincs más kiút, mint az interneten sajnáltatni magatokat, mert a gonosz sors mindent eleve elrendelt. Nem mintha megpróbálnátok saját erőből cáfolni ezt az egészet.

2023. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
92%
#41: ha ennyire biztos vagy magadban, minek írtál ki kérdést?
2023. nov. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
79%
41, megválaszoltad magadnak. A 40 öreg, te mire odajutsz, hogy legyen nőd, akivel gyereket akarnál, öregebb leszel.
2023. nov. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 A kérdező kommentje:

45-ös ne zavarjon hogy a férfiaknak simán lehet 40-45 között gyerekük míg egy nőnek sokkal nehezebb, már 35 felett is. Vágod?


37F incel

2023. nov. 20. 12:48
 47/91 anonim ***** válasza:
96%

Értsétek már meg, nem a külsőtökkel meg az anyagi helyzetetekkel van a probléma, hanem azzal ami a fejetekben van! Ha így definiálja magát valaki, mint te esélytelen a családalapítás! Először a gondolkodás módodat kellene megváltoztatnod. Menj el pszicológushoz vagy nem tudom....

Most képzeld el a szitut: ismerkedsz vagy csak ismerkednél egy nővel, és előhozakodsz neki ezzel az incelséggel. Na ettől minden épeszű lény menekülőre fogja....

Nem értem a mai világot! Miért kell az embereknek mindenféle hülye címkét magukra vagy akár másokra aggatniuk? Hogy még torzabb legyen a világképük? Minek még plusz egy szűrő?

Próbáld meg ép ésszel megmagyarázni saját magadnak, hogy ennek az incelségnek/definíciónak mi a tököm értelme van? Olyan amúgy mint egy bilincs. Á ez nekem nem megy, ezt én nem tudom, mivel incel vagyok stb. stb.

A helyedben mindenképp máshogy állnék a dolgokhoz....

Amúgy a kérdésre válaszolva még nem késő! Sok sikert!

2023. nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 A kérdező kommentje:

47-es: ez egy szubkultúra, egy közösség. Ennek vagyunk a tagjai. Elég rossz konotációt kapott ( Elliot Rodger stb. ), de az incel nem nőgyűlölő csak önkéntelen cölibátusban álló személy, ennyi és nem több.


És köszönöm, akkor remélem még összejönnek nekem is a dolgok :).


37F incel

2023. nov. 20. 12:55
 49/91 anonim válasza:
100%
42 éves korig merném bevállalni.
2023. nov. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:
82%

"45-ös ne zavarjon hogy a férfiaknak simán lehet 40-45 között gyerekük míg egy nőnek sokkal nehezebb, már 35 felett is. Vágod?"


A sperma minősége romlik a korral. A spermabankoknak sem kell 40 éves sperma, és az apa korával nő a genetikai rendellenességek esélye. (Down szindróma, autizmus, skizofrénia).


Én ezt vágom.

2023. nov. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!