Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jaj! Kiderül a pasiról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaj! Kiderül a pasiról, hogy nem is olyan életrevaló? Instant kuka lenne nálatok?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedtünk meg, PHD végzett, igazán sikeres a munkájában, értelmes, igényes, azt hittem végre valaki. A randik alkalmával viszont azt látom, ahogy egyre jobban megismerem, hogy kibuknak azok a dolgok, amik nekem egyérteműek az életben, neki meg nem és ez kicsit idegesít. Nem az értelmével van gond, mint már mondtam, még nálam is okosabb, de valahogy olyan esetlen icipicit az életben. Például nem ismer olyan fortélyokat amik könnyítenének egy-egy életbeli helyzeten vagy nem igazán ért férfi dolgokhoz, mert neki van pénze és hív szerelőt minden kis hülyeséghez, amit egy nő is megcsinál. Azt megértem, hogy sokat dolgozik és ideje sincs rá, de nekem egy férfinél fontos, hogy talpraesett legyen, ő meg olyan munkának élek, abban tökéletes vagyok és ennyi. Nem tudom, talán anyuci pici fia is lehet?

Mit gondoltok, hagynom kéne vagy emiatt azért még ne ássam el az esélyt vele?


2022. febr. 4. 11:49
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
100%
Baromira nem reális a mai világban elvárni a férfiaktól, hogy mindent megszereljenek a ház körül. Ha ez a foglalkozása vagy a hobbija, akkor még megértem, de ha mondjuk valaki orvos, akkor mégis honnan kellene tudnia villanyt szerelni vagy szétkapni a mikrót, hogy alkatrészt cseréljen benne? Cserébe tudja nem egy 8 órás műtét minden apró lépését és elvégzi bármikor, de ha inkább szakembert hív és nem egyedül áll neki kókányolva, a testi épségét kockáztatva otthon hegeszteni, akkor már egyből anyuci kisfia.
2022. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly kérdés vagy troll vagy?

Én inkább hálát adnék az égnek, hogy nem akar otthon kontárkodni, kétes minőségű és balesetveszélyes házi barkácsolást folytatni, hanem szerelőt hív.


A talpraesettség meg nem azt jelenti, hogy ért minden apró szereléshez.

Talpraesett vagyok és szerelőt hívok, ha kell. Nem az a szakmám, Minek kéne kókler munkát végezni és egész felszerelést tartani otthon?

2022. febr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is troll. A magasabb végzettségű pasik cikizése valami nyócátalánost végzettől.
2022. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
100%

"nem volt neki egyértelmű az ami nekem igen és nem is értettem, hogy ezt most miért nem érti."

Máshogy gondolkoztok, és mást tartotok fontosnak. Ez nagy gond.

2022. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
66%

Hagyd ott a palit,itt vagyok én neked,betanított munkás,szeretek szerelgetni....csak hát nem keresek annyit.

Na komolyra fordítva,ha tényleg érdekel a fickó,akkor tanítsd meg azokra a dolgokra,amiket szeretnél ha tudna,de ne legyél kioktató,úgy csináld,hogy véletlen se jöjjön rá a szándékodra.pl.mutasd meg neki,hogy "nézd,én ezt így szoktam csinálni,a következőt megcsinálod te? Én addig elmosogatok/csinálok vmi jó kaját"És szépen rászoktatod ezekre.

2022. febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 A kérdező kommentje:
Nem szerelési analfabétizmusról van szó. Nem tudom ki keztde ezt a szálat vinni.
2022. febr. 4. 15:38
 57/62 anonim ***** válasza:
100%
Te írtad a kérdésben, hogy az a gond, hogy SZERELŐT hív... ha már nem írtál konkrét példát, abból indulunk ki, ami le van írva.
2022. febr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
100%
Írj konkrét példát, légyszíves.
2022. febr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
48%
Én panellakásban élek a szülőkkel és panellakásban nőttem is fel és nem tudok szerelni. Nem azért nem tudok mert nem lenék rá képes hanem azért mert nem kertes házban nőttem fel. Egy kertes házban mindig van mit csinálni és jobban rákényszerül az ember hogy megtanuljon barkácsolni. Tehát mindennek van valami oka meg háttere. Én férfi vagyok és nincs és nem is volt még barátnőm de pont ezért nem kell nekem. A nőknek semmi nem jó az se valaki tud szerelni az se jó ha nem tud az se jó ha gazdag de az se jó ha szegény és még sorolhatnám. Mindig csak a probléma. Ezért nem vagyok elkeseredve 28 éves srácként hogy még nem volt párkapcsolatom.
2022. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te sem vagy valami fürge észjárású, legalábbis a problémádat nem vagy képes értelmesen megfogalmazni. Hagyd a fenébe azt a férfit!
2022. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!