Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért olyan nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért olyan nagy baj, hogy nem vagyok életrevaló?

Figyelt kérdés
Nem vagyok élelmes típus. Mindent nehezen, sok idő alatt érek el. Ez a nők számára miért nem tud szimpatikus lenni?
2021. dec. 28. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

A férfiak is és a nők is azt keresik, hogy ki tud számukra éltrevalóbb utódot létrehozni. Ilyen a biológia. Gondolom neked sem a csúnya, kancsal, lapos és retardált nők tetszenek, hanem a nagymellű, szépfogú, jóseggű szőkék.


Namost ha a nők úgy itélik, hogy te egy balfsz vagy akkor az nem szimpatikus neki és nem akarnak veled kamatyolni mert úgy vélik, hogy nem tudsz majd életravaló utódot nemzeni.

2021. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%

Normális nőknek szerintem imponál, ha kitartónak látnak. Lassan, de biztosan haladsz előre.


A többit meg sz.rd le ;)31f

2021. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vonzó tulajdonság az èletkèptelensèg?
2021. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
mert idegesito, nem egy 5 eves kisgyereket szeretnek magam melle, akinek kb a segget is en torlom ki. nem is ertem, miert kell kerdezgetni, nem egyertelmu?!!
2021. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
4-es, rád szerintem senki sem fanyalodik.
2021. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
5: oke, majd ezt kozlom a pasimmal is, luzerkem. kosz a felvilagositast:D
2021. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
He?
2021. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 : Hehe, nem tudod értelmezni a kérdést! :)
2021. dec. 28. 18:41
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Vannak általánosan negatív tulajdonságok, amik igenis zavaróak, és ráadásul nem csak párkapcsolatban, hanem úgy az élet minden területén. Az életrevalóság hiánya pont ilyen. Kapcsolatot olyannal szeretnék, aki minden szempontból partnerem lehet, ha egy hótegyszerű feladatot neki 50x annyi ideig tart elvégezni vagy megérteni, mint nekem, akkor nem vagyunk egy szinten. Ezt legfeljebb tolerálni lehet, ha van sok más egyéb tulajdonságod, ami ellensúlyozza, de hogy kifejezetten szimpatikus legyen az kb olyan, mintha rácsodálkoznál hogy miért nem szimpatikus a nőknek a büdös száj és ápolatlan fogsor.
2021. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!