Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jaj! Kiderül a pasiról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaj! Kiderül a pasiról, hogy nem is olyan életrevaló? Instant kuka lenne nálatok?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedtünk meg, PHD végzett, igazán sikeres a munkájában, értelmes, igényes, azt hittem végre valaki. A randik alkalmával viszont azt látom, ahogy egyre jobban megismerem, hogy kibuknak azok a dolgok, amik nekem egyérteműek az életben, neki meg nem és ez kicsit idegesít. Nem az értelmével van gond, mint már mondtam, még nálam is okosabb, de valahogy olyan esetlen icipicit az életben. Például nem ismer olyan fortélyokat amik könnyítenének egy-egy életbeli helyzeten vagy nem igazán ért férfi dolgokhoz, mert neki van pénze és hív szerelőt minden kis hülyeséghez, amit egy nő is megcsinál. Azt megértem, hogy sokat dolgozik és ideje sincs rá, de nekem egy férfinél fontos, hogy talpraesett legyen, ő meg olyan munkának élek, abban tökéletes vagyok és ennyi. Nem tudom, talán anyuci pici fia is lehet?

Mit gondoltok, hagynom kéne vagy emiatt azért még ne ássam el az esélyt vele?


2022. febr. 4. 11:49
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, mit takar, hogy "kielégíted a vendégigényeket"? Villanykörtét cserélsz náluk?
2022. febr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem irtam olyat, hogy aki csaladi hazban el az tanulatlan, sem pedig azt, hogy csak falun van csaladi haz. Ezek vagy szovegertelmezesi, vagy alapveto logikai problemak nalad. A "telleg"-en pedig lovagolhatsz kedvedre, de ki kell abranditsalak: az hogy, valaki ismeri-e a nyelvatan es helyesiras szabalyait, meg h hogyan alkalmazza az 2 kulon dolog. Regen en is nyelvtannaci voltam, de aztan rajottem, hogy mi a nyelv valodi celja (amit mellesleg egy nyelv sem valosit meg sajnos teljes mertekben), meg pedig az, hogy amit leirsz/elmondasz az bijekcioban alljon a valossaggal. Szoval en maradok a "telleg"-nel, mert nekem ugy tetszik.
2022. febr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
100%
Nalam ez teljesen belefer, plane, hogy a mindent megbuheralo macso meg rosszabb. Viszont teged idegesit, es nem jo neki se, ha valaki tutyimutyinak tartja allandoan.
2022. febr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
94%
Én azt gondolom, hogy ha valaki képes volt elvégezni egy egyetemet, szerzett phd-t ÉS utána jól fizető állása is van, amiben kiemelkedően jó, tehát nem anyuci tartja el, mert fogalma sincs, mit kezdjen az életével, az valószínűleg minden, csak nem életképtelen. Lehet, hogy esetlenebb bizonyos dolgokban, de főleg azért, mert nincs rákényszerítve. Nyilván egy villanykörtét ki tud cserélni, valószínűleg egy szöget is be tud ütni, ha muszáj neki. De amúgy minek foglalkozzon ennél komolyabb dolgokkal, ha van pénze mással megcsináltatni, aki valószínűleg jobb is benne nála?
2022. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
100%

42 Semmilyen logikai probléma nincs nálam, csak rámutattam arra, hogy pontatlan a példád.


De úgy egyébként egy panelban meg gyakorlatilag tényleg szart sem kell csinálni, ott kizárólag olyan szakmunka lehet szökőévente, amihez muszáj szakembert hívni, pl. villanyszerelés.


Ezen kívül mi van még?Égőcsere, meghúzni egy kilazult csavart...Erre is lehet külön szakembert hívni, de ha erre azért hív valaki szakembert mert erre sem képes, az elég nevetséges azért.

2022. febr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd. Nem érdemled meg a pasit.
2022. febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
51%

#46 Szerintem nem mutattal ra. Hoztam 2 egymastol tavol allo hatteret, es elmondtam h vannak kulonbsegek. Te meg ebbol kihoztad h aki csaladi hazban el az falusi tanulatlan. Ez egyertelmu logikai bukfenc.


Ja a pannellel kapcsolatban meg igazad van easy life. Ezzel tokeletesen egyetertek.

2022. febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
100%
“Instant kuka lenne?” 😀😀
2022. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyenkor mindig az jut eszembe (reductio ad absurdum), hogy ha Elon Musk-ról kiderülne, hogy nem magának csinál szenyát, mert van saját séfje, nem magának mossa a haját, mert jár hozzá borbély, nem csavarja be a csavarokat, nem cseréli az égőket, csak szól a mindenes embernek, hogy intézze ezeket, akkor életképtelen? A pénz az úr. Aki megcsinálja, vagy meg tudja fizetni, hogy megcsinálják, az nem életképtelen.
2022. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
86%
Troll.
2022. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!