Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jaj! Kiderül a pasiról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaj! Kiderül a pasiról, hogy nem is olyan életrevaló? Instant kuka lenne nálatok?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedtünk meg, PHD végzett, igazán sikeres a munkájában, értelmes, igényes, azt hittem végre valaki. A randik alkalmával viszont azt látom, ahogy egyre jobban megismerem, hogy kibuknak azok a dolgok, amik nekem egyérteműek az életben, neki meg nem és ez kicsit idegesít. Nem az értelmével van gond, mint már mondtam, még nálam is okosabb, de valahogy olyan esetlen icipicit az életben. Például nem ismer olyan fortélyokat amik könnyítenének egy-egy életbeli helyzeten vagy nem igazán ért férfi dolgokhoz, mert neki van pénze és hív szerelőt minden kis hülyeséghez, amit egy nő is megcsinál. Azt megértem, hogy sokat dolgozik és ideje sincs rá, de nekem egy férfinél fontos, hogy talpraesett legyen, ő meg olyan munkának élek, abban tökéletes vagyok és ennyi. Nem tudom, talán anyuci pici fia is lehet?

Mit gondoltok, hagynom kéne vagy emiatt azért még ne ássam el az esélyt vele?


2022. febr. 4. 11:49
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
89%
#30 Mondjuk sztem az atlag panellako tipikusan nem fureszelget fat, csak szolok. Amire ki akartam lyukadni ezzel hogy nagyon nem mind1 kinek milyen a hattere, mert mas skillek hasznosak a koruton belul es masok falun a haz korul
2022. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
66%
A festo ket napig glettelte, festette es takaritott ki maga utan a lakasban, amig en dupla oraberert oktattam a hozzank felvett gyakornokot. Nyilvan en is ki tadtam volna festeni a hetvegen a lakast, az anyagokat ugyanugy meg kellett volna venni hozza, meg a szerszamokat is. De en mar nem vagyok hajlando a szabadidomet elb...ni hulyesegekre. Inkabb fizetek erte, hogy a szaki megcsinalja profin, a profi eszkozeivel meg a 20 ev rutinjaval. A mai vilagban mar nem kell ezermesternek lenni. Pedig meg szakmailag is ott vagyok, technikumot vegeztem a diploma elott, CNC-tol kezdve hegesztesig mindent is tudok szakszeruen hasznalni. De egyszeruen nem eri meg az eszkozoket megvenni hozza, meg az idot elcseszni ra. MA mar nem kell egy ferfinak ezermesternek lennie, a specializacio pont arra jo, hogy megteremted ra a penzt, hogy megfizesd masok specializaciojat. Ne a falun elo nagyszuleid korulmenyeibol indulj ki. Mar mas vilag van.
2022. febr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
100%

30: ebben nem értünk egyet. Én nem gondolom azt sem életképtelenségnek, ha valaki nem tud fát fűrészelni. Lehet, azért, mert nem olyan helyzetben és környezetben nőttem fel, ahol olyan sokat kellett volna fát fűrészelni.

Amúgy a kérdező leírásából sem egyértelmű, hogy a srác NEM TUDJA megcsinálni a dolgokat. A kisasszonynak az a problémája, hogy már rögtön szerelőt hív a srác, és ebből arra következtet, hogy nem ért hozzá. Amikor simán lehet, hogy értene hozzá, vagy mondjuk kis utánanézéssel tudná... csak nem akarja.

2022. febr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
0%
31 Ja, értem.Tehát aki családi házban él, az csak egy tanulatlan, falusi lehet szerinted.Akinek meg phdje van, az nem lakhat családi házban, csak panelban.Értem.
2022. febr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
100%

"megmossa a haját vagy csináljon egy szendvicset magának, mert van pénze másokat megfizetni?"


De a női hajmosás és szendvicskészítés nálam a férfi hajmosással és szendvicskészítéssel egyenlő. Olyan hülye, internalizáltan szexista példákat tudtok hozni, hogy az ész megáll.


Olyan nincs, hogy valaki egy csavart nem tud meghúzni, csak van, aki itt ezt költői túlzásként használja, és van, aki szó szerint érti. Aki nő vagy férfi, nem tud égőt cserélni, az mentálisan retardált.

2022. febr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
65%
34 Hat, ha te igy erted, akkor te telleg tanulatlan vagy. Ugyanis nem ezen volt a hangsuly. Pusztan azon, hogy mindenkinek hattertol fuggoen mas a termeszetes, az alap tudas.
2022. febr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
0%
35 Oda is volt írva, hogy ez egy kisarkított példa.Ezt nem sikerült elolvasni?
2022. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
100%

36 Ezt írtad, tulajdonképpen.

Nem hiszem, hogy "telleg" tanulatlan lennék.

2022. febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 A kérdező kommentje:
Ok.
2022. febr. 4. 12:59
 40/62 anonim ***** válasza:
100%
De épp ez az, én értem, hogy kisarkított példa, de rohadtul nem mindegy, hogy arról van szó, hogy nem épít ki vízvezetéket, vagy miről. Kérdező sem fogalmaz érthetően.
2022. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!