Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jaj! Kiderül a pasiról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaj! Kiderül a pasiról, hogy nem is olyan életrevaló? Instant kuka lenne nálatok?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedtünk meg, PHD végzett, igazán sikeres a munkájában, értelmes, igényes, azt hittem végre valaki. A randik alkalmával viszont azt látom, ahogy egyre jobban megismerem, hogy kibuknak azok a dolgok, amik nekem egyérteműek az életben, neki meg nem és ez kicsit idegesít. Nem az értelmével van gond, mint már mondtam, még nálam is okosabb, de valahogy olyan esetlen icipicit az életben. Például nem ismer olyan fortélyokat amik könnyítenének egy-egy életbeli helyzeten vagy nem igazán ért férfi dolgokhoz, mert neki van pénze és hív szerelőt minden kis hülyeséghez, amit egy nő is megcsinál. Azt megértem, hogy sokat dolgozik és ideje sincs rá, de nekem egy férfinél fontos, hogy talpraesett legyen, ő meg olyan munkának élek, abban tökéletes vagyok és ennyi. Nem tudom, talán anyuci pici fia is lehet?

Mit gondoltok, hagynom kéne vagy emiatt azért még ne ássam el az esélyt vele?


2022. febr. 4. 11:49
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:
Lehet azért zavar, mert nekem a munkám során fontos az efféle talpraesettség.
2022. febr. 4. 12:08
 12/62 anonim ***** válasza:
72%
#11 kiváncsi vagyok hogy mi a munkád.
2022. febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
73%
Ha neked ez fontos akkor valassz a kollegaid kozul kanit.
2022. febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
71%
Neked senki sem lesz elég jó
2022. febr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom te top 10-es nő lehetsz,és életrevaló.
2022. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem neked más típusú társra van szükséged.Egy értelmes, gyakorlatias, talpraesett férfi kéne neked, mert számodra nem a phd a fontos.Tehát számodra nem kielégítő egy szigorúan csak a szellemi életben elboldoguló, de a gyakorlati életben esetlen(ebb) ember.


Egyébként értem mire gondolsz.Nem mindegy azért, hogy valaki el van havazva és azért hív minden kis szarsághoz szerelőt, vagy mert teljesen béna mindenben.Simán el lehet képzelni olyan élethelyzeteket, ahol ez nagy hátrány.

Például van különbség a között, hogy:

-nincs ideje, pénze viszont van-mással csináltatja

vagy

-nem tud egy szöget sem beverni, akkor sem, ha az élete múlik rajta


Általában úgy is szokott lenni, hogy a szakemberek sem szeretnek apró munkákat elvállalni és sietni megcsinálni, mert nem igazán éri meg nekik anyagilag.Tehát ha 3 hétig nem megy senki visszacsavarozni a kilazult szekrényajtót, akkor úgy marad?

2022. febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező te csak hisztizel!
2022. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
41%

"Tehát ha 3 hétig nem megy senki visszacsavarozni a kilazult szekrényajtót, akkor úgy marad?"


Akkor ott a kérdező, aki megcsinálja.

2022. febr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
69%
#16 Amugy sztem a problema megoldasa szempontjabol tokmind1, hogy en csinalom e meg, vagy kiszervezem (alias fizetek erte)
2022. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
77%
Nőként mondom hogy hagyd a francba, legalább lesz esélye normális nőt találni helyetted.
2022. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!