Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jaj! Kiderül a pasiról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaj! Kiderül a pasiról, hogy nem is olyan életrevaló? Instant kuka lenne nálatok?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedtünk meg, PHD végzett, igazán sikeres a munkájában, értelmes, igényes, azt hittem végre valaki. A randik alkalmával viszont azt látom, ahogy egyre jobban megismerem, hogy kibuknak azok a dolgok, amik nekem egyérteműek az életben, neki meg nem és ez kicsit idegesít. Nem az értelmével van gond, mint már mondtam, még nálam is okosabb, de valahogy olyan esetlen icipicit az életben. Például nem ismer olyan fortélyokat amik könnyítenének egy-egy életbeli helyzeten vagy nem igazán ért férfi dolgokhoz, mert neki van pénze és hív szerelőt minden kis hülyeséghez, amit egy nő is megcsinál. Azt megértem, hogy sokat dolgozik és ideje sincs rá, de nekem egy férfinél fontos, hogy talpraesett legyen, ő meg olyan munkának élek, abban tökéletes vagyok és ennyi. Nem tudom, talán anyuci pici fia is lehet?

Mit gondoltok, hagynom kéne vagy emiatt azért még ne ássam el az esélyt vele?


2022. febr. 4. 11:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 A kérdező kommentje:
Ettől eltekintve megvan a szikra és jó vele lenni.
2022. febr. 4. 11:52
 2/62 anonim ***** válasza:
91%
Nőként mondom, hogy ez sztem hiszti. Most miért baj az, ha valaki nem akar apró-cseprő dolgok javításával bajlódni, és inkább rááldozza a pénzt, hogy kihívjon egy szakembert, ha telik neki rá? Nem az az életképtelen, aki nem tudja magától megcsinálni, hanem aki semmilyen módon nem tudja megcsinálni - azaz azt sem tudja, kihez forduljon, mit csináljon, hagyja a rossz állapotot úgy, ahogy van. Ettől még nem lesz anyu pici fia, ekkora hülyeséget...
2022. febr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
91%
Van amúgy olyan férfi, aki meg tudott már felelni az igényeidnek? PHD is, ezermester is, jóképű és jómódú is?
2022. febr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
100%
Lehet te nem vagy elit értelmiségi. Azok olyanok, hogy még a kilincset is szalvétával fogják meg. Én mérnökként dolgoztam phd-s emberrel, volt küztük ezermester is, meg ilyen is, de inkább az ilyen a jellemző.
2022. febr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te tudod hogy mennyire zavar, senki meg nem mondja ezt. Van aki tudja tolerálni, van aki nem fogja megszokni soha. Ettől nem lesz anyuci pici fia, meg baj se lesz belőle nagyon, mert tud hívni szerelőt.
2022. febr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
40%

a nők igényei nem magasak



a nők igényei:

2022. febr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerű, azt amit egy nő is megcsinál, azt csináld meg te, esetleg együtt és megtanítod rá hogy hogy kell, a többi dologra meg hívjatok szerelőt. Ha elég magas az órabére akkor jobban jár ha a szerelőnek fizet minthogy időt töltsön az adott dolog megtanulásával.
2022. febr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
77%

Talpraesett. Tehát ha gond van, nem buherál, hanem szerelőt hív. Nekem ez talpraesett.


Az lenne nem talpraesett, ha elromlik valami, ő meg sír, és húzogatja a szoknyádat, hogy telefonálj, mert ő nem mer.

2022. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
68%
sztem is a csaj hiszterika, semmi sem jo neki. amugy az miert baj h van amit te meg tudsz oldani a kis kezeddel o meg nem? nem azert vagytok h kiegeszitsetek egymast? vagy szted a ferfinek meg kene oldania az egesz eletedet?
2022. febr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
84%
Ha ő nem felel meg, milyenek voltak az előző férfiak az életedben? :D
2022. febr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!