Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jaj! Kiderül a pasiról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaj! Kiderül a pasiról, hogy nem is olyan életrevaló? Instant kuka lenne nálatok?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedtünk meg, PHD végzett, igazán sikeres a munkájában, értelmes, igényes, azt hittem végre valaki. A randik alkalmával viszont azt látom, ahogy egyre jobban megismerem, hogy kibuknak azok a dolgok, amik nekem egyérteműek az életben, neki meg nem és ez kicsit idegesít. Nem az értelmével van gond, mint már mondtam, még nálam is okosabb, de valahogy olyan esetlen icipicit az életben. Például nem ismer olyan fortélyokat amik könnyítenének egy-egy életbeli helyzeten vagy nem igazán ért férfi dolgokhoz, mert neki van pénze és hív szerelőt minden kis hülyeséghez, amit egy nő is megcsinál. Azt megértem, hogy sokat dolgozik és ideje sincs rá, de nekem egy férfinél fontos, hogy talpraesett legyen, ő meg olyan munkának élek, abban tökéletes vagyok és ennyi. Nem tudom, talán anyuci pici fia is lehet?

Mit gondoltok, hagynom kéne vagy emiatt azért még ne ássam el az esélyt vele?


2022. febr. 4. 11:49
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
67%
19 Az mindegy, az a nem mindegy, hogy milyen okból van ez így.Lásd a #16-os válaszban írt példámat.
2022. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
34%
18 Megcsinálhatja, csak ha a férfi, a párja erre KÉPTELEN (nem nem ér rá), akkor egy idő után nem fogja tudni tisztelni, ami teljesen érthető.Nehéz is egy olyan embert tisztelni, aki egy teljesen egyszerű dolgot NEM KÉPES (nem nem ér rá) megcsinálni.
2022. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
70%
11: nyilván amit kérnek tőled a munkahelyeden, azért fizetnek meg. a PhD-hallgatót valszeg nem IKEA-bútor-összeszerelésért meg komódfestésért fizetik... ahogy valószínűleg téged sem a kutatásaidért. Miért nem elég az, hogy a maga területén kiemelkedő és meg is él belőle?
2022. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
77%
22: jobb esetben egy értelmes nő nem azért tiszteli a párját, hogy hogy tud mosógépet javítani, hanem sok más dologért. Én ilyen piti dolgok miatt nem nézném kevésbé férfinak a páromat. Az egyenes út a jó régi begyöpösödött családmodell felé, hogy a nőt akkor meg csak akkor lehet tisztelni, ha éttermi minőségi 3fogásos vacsorát rittyent oda minden nap. Azért hála a jó égnek nem az '50es években élünk már.
2022. febr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ő is úgy van ezekkel a dolgokkal mint én. Ilyen apró dolgokat megcsinálok én is otthon, de biztos hogy nem fogok építőipari munkát végezni. Tudod miért? Mert tanultam, képeztem magamat, vittem valamire és rohadt jól keresek ennek eredménye képpen inkább kifizetem azt a 10-30ezer forintot amennyiért kijön valaki és pl lerakja normálisan a parkettát.
2022. febr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
0%

24 Nem a mosógépszerelésről volt szó, hanem arról, hogy mondjuk kicserélsz egy égőt, vagy lenyírod a füvet, vagy ketté fűrészelsz egy darab fát.

Had említsek egy sarkos példát.Te tudnál tisztelni egy olyan nőt, akinek phd-je van, de arra sem képes, hogy megmossa a haját vagy csináljon egy szendvicset magának, mert van pénze másokat megfizetni?

2022. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:

23-as érv rendben van, ezt is megértem.

25-Nem olyan dolgokra gondolok amihez szakember kell.

Vendégigenyek kielégítését oldom meg, hihetetlen ötletekkel tudnak előállni. Fontos, a gyors, hatékony reagálás minden helyzetben.


Nem tudom, amikor még írásban beszélgettünk (2hónapot) akkor talpraesettebbnek tűnt. Zavart igen, randi során is, mert egyszerűen nem volt neki egyértelmű az ami nekem igen és nem is értettem, hogy ezt most miért nem érti.

2022. febr. 4. 12:43
 28/62 anonim ***** válasza:
25%

Irigylem a problémádat.


Én ennél többet is elnéztem volna a pasinak de ki lettem dobva, mert nem ütöttem meg nála a mércét.


Ítélkezés, felszínesség. Ez most a trendi.

2022. febr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
83%

A kérdező nőci egy büdös szóval nem írta le, hogy neki mi ez az "apróság". És láttam olyan kérdéseket itt, ahol tényleg azért életképteleneztek ilyen "élet iskolájában tanultam" típusú emberek másokat, mert nem álltak neki mondjuk kerítést javítani meg zárt cserélni.


És azért a fafűrészelés meg a hajmosás azért nem egy szinten van egymással. Nyilván az tényleg életképtelen, aki a szaros segge kitörlését is másra bízza meg nem képes levágni egy szelet kenyeret, de élek a gyanúperrel, hogy nem ilyesmire gondolt a kérdező. És nem, nem gondolnék egy férfit azért férfiatlannak, mert nem tudom, urambocsá nem akar fűrészelni, vagy mondjuk az idejét értékesebbnek tartja, és fizet vkinek fűnyírásért. És egy nőt sem azért nőietlennek, mert néha rendel kaját főzés helyett - ha telik rá.

2022. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
0%
29 Nem igaz, hogy nem érted miről van szó.NEM az a baj, mikor valaki MEG TUDJA CSINÁLNI, de nem teszi meg, hanem fizet inkább valakinek.Azért az, hogy ketté fűrészelsz egy darab fát, nem olyan krva nagy dolog...Ha ezt valójában képtelen valaki megcsinálni, ott már nagyon nagy gond van.És nem az a gond, ha KÉPES RÁ, de megfizet mást, mert ő nem ér éppen rá.
2022. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!