Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet kizárni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet kizárni az érzéseket, az érzelmeket?

Figyelt kérdés

Miért jön a vonzalom, a szerelem ha nem akarjuk is? Ha nem teszünk érte, ha nem keressük? Miért nem múlik ha nem tartjuk életben, ha nem gerjesztjük? Miért nem élhet az ember nyugodtan, békében a szívében, a lelkében?

Annyira irigylem azokat akik úgy beszélnek, hogy számukra mindez döntés kérdése.

De hiába döntök, és tudom agyban, hogy nem akarom, ha egyszer a szívben meg ott van a vágy a fájdalom.

Mikor nem is kerestem, nem is akartam.



#nyugodtélet
2021. szept. 10. 02:14
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/113 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Na hogysmint vagy, találkoztál azóta vele? Hogy érzed magad?

2021. okt. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/113 A kérdező kommentje:

Nagyjából ugyan úgy vagyok mint ahogy egy hete írtam, köszönöm a kérdést :) Azóta nem is találkoztunk. Egyszer láttam futólag.

Volt aki kérdezte, részéről nincs semmi, semmi határozottabb szándékot nem láttam rajta.

Ezért nincs is még értelme sem ennek az egésznek, igazából még csak beszélni sem róla.

Köszönöm, hogy érdeklődtök, majd elmúlik lassan teljesen.

2021. okt. 20. 14:02
 53/113 anonim ***** válasza:
30%

Kerdezhetek egy dolgot? Annyiszor kérdezték itt látom és nem jött rá válasz.


Miből gondolod, hogy nem kölcsönös? Lehet nem meri kimutatni.

2021. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/113 A kérdező kommentje:

Azért érzi ezt az ember valami szinten. Azt, hogy van-e szimpátia a másik részéről, és ha van, akkor nagyjából milyen szintű.

Azt hiszem mondhatom, itt olyan szintű nincs, hogy bármi szándék is lenne.

2021. okt. 21. 08:08
 55/113 anonim ***** válasza:
23%
Azért ebben ne légy olyan biztos szerintem. Ne feledd, hogy párod van. Így lehet nem akarja kimutatni, de nagyon is kölcsönös. Ezt nem tudhatod. Az emberi lélek egy rejtély
2021. okt. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/113 anonim ***** válasza:
18%
Teszteld le! Légy vele rideg, ha látod, hogy lehangolja, nem érti a dolgot, ott van valami.
2021. okt. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/113 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ki tudja, ő tudja...De tulajdonképpen nem is annyira lényeg...hisz igen, párom van.

Nem számít, múlik, majd teljesen el is múlik.

2021. okt. 21. 10:16
 58/113 anonim ***** válasza:
34%

Te egy nagyon rendes ember vagy. Le vagyok döbbenve. Hogy a mai világban van ilyen. Reméljük a párod is hasonlóképp hűséges hozzád.


Te tudod a lelkedben mi zajlik, hogy elfelejtettem- e, vagy soha nem is volt igazán fontos neked ez az ember. De érdekes, amit írsz. Ilyen hamar elmulhat benned az, ami ennyire kinzott, hogy még ide is kiírtad.


Szexuális vágy lett volna csak?

2021. okt. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/113 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Te pasi vagy és egy nőről van szó. És ezer százalék, hogy észre vette és nem biztos hogy nem kölcsönös. Csak hát a kapcsolatod.
2021. okt. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/113 anonim ***** válasza:
50%
Köszi, hogy lepontoztatok. De miért?
2021. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!