Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet kizárni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet kizárni az érzéseket, az érzelmeket?

Figyelt kérdés

Miért jön a vonzalom, a szerelem ha nem akarjuk is? Ha nem teszünk érte, ha nem keressük? Miért nem múlik ha nem tartjuk életben, ha nem gerjesztjük? Miért nem élhet az ember nyugodtan, békében a szívében, a lelkében?

Annyira irigylem azokat akik úgy beszélnek, hogy számukra mindez döntés kérdése.

De hiába döntök, és tudom agyban, hogy nem akarom, ha egyszer a szívben meg ott van a vágy a fájdalom.

Mikor nem is kerestem, nem is akartam.



#nyugodtélet
2021. szept. 10. 02:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/113 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem akarsz üzenetben beszélgetni? Nem kell ide kiírnod, de hátha tudok okosat mondani neked, amitől könnyebb lesz. Legalább beszéld ki magadból, mert látom, hogy nagyon elvesztél.
2021. szept. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/113 anonim ***** válasza:
100%
Kísértések mindig lesznek. Nem irigyelned kell, akik szerint döntés kérdése, hanem megtenni. Felrakod a mérlegre, hogy mi-mit ér meg. Ha a kísértés nem éri meg, akkor el kell engedni.
2021. szept. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/113 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van.


Mérlegelj, mit kapsz a mostantól, mit kaptál eddig?


Hogy érzed magad az újjal, mit tud adni, jobbak, szebbek a mindennapok vele?

2021. szept. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/113 anonim ***** válasza:
100%
Arra rá sem kérdeztünk, mi van a másik oldalon. Az új részéről. Ő érez irántad valamit?
2021. szept. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/113 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező jól eltűnt. Mi a helyzet?
2021. szept. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/113 A kérdező kommentje:
Mérlegelés nélkül is tudom mi mit ér meg. Ez a problémám pont. Hogy agyban elengedtem, nem is akarok semmit tőle. Pontosabban elengedni sem volt mit, mert tudom, hogy én a jelenlegi kapcsolatomat akarom. Csak az érzés nem akar múlni.
2021. szept. 11. 08:06
 27/113 anonim ***** válasza:

Ennyire bele szerettél? De volt valami kapcsolat köztetek egyébként. Vagy szimplán plátói?



Ne értsd félre , de kicsit olyan ez, mintha magaddal akarnád elhitetni nem vagy fülig szerelmes. Pedig nagyon úgy tűnik.

2021. szept. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/113 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kérdés. Ha szenvedsz, miért nem éled meg a vágyaidat, most csúnya ezt mondani, de ne hagyd ott a párodat. Csókold meg 1x az újat és kiderül kire vágysz. Ha eddig nem tetted. Így csak szenvedni fogsz, és valószínűleg az új is, ha érez irántad bármit is.
2021. szept. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/113 anonim ***** válasza:
66%

Az jutott az eszembe, hogy azt írtad, melletted a legpasszolóbb pár. Honnan veszed, mindenkivel éltél együtt?


Lehet az új szerelem olyat hozna az életedbe, hogy csak pislognál. Sőt, azt hiszem biztos. Ha 10 éves kapcsolat és ilyen akarat mellett is így hat rád, az ember nagyon tud valamit.


Szerintem ne hagyd veszni, egy életed van.


Nem vagyok rá büszke, hogy erre biztatlak, de adj neki egyetlen esélyt párod mellett, de ne tarts őket sokáig párhuzamosan, döntened kell.

2021. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/113 anonim ***** válasza:
34%

Valamit irj már róla, így nehéz tanácsot adni. Kolléga, baráti kör?

Neki van valakije? Esetleg gyerkőc van- e? Nálad?

2021. szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!