Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet kizárni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet kizárni az érzéseket, az érzelmeket?

Figyelt kérdés

Miért jön a vonzalom, a szerelem ha nem akarjuk is? Ha nem teszünk érte, ha nem keressük? Miért nem múlik ha nem tartjuk életben, ha nem gerjesztjük? Miért nem élhet az ember nyugodtan, békében a szívében, a lelkében?

Annyira irigylem azokat akik úgy beszélnek, hogy számukra mindez döntés kérdése.

De hiába döntök, és tudom agyban, hogy nem akarom, ha egyszer a szívben meg ott van a vágy a fájdalom.

Mikor nem is kerestem, nem is akartam.



#nyugodtélet
2021. szept. 10. 02:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/113 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődéseket :)

Azóta nem igen találkoztunk, talán pár alkalommal. Igazából már a kérdés kiírásakor sem gyakran.

Az az erős vonzalom úgy tűnik elmúlt, de legalábbis eltűnt. Viszont azért elvétve, időnként csak úgy a gondolata akaratlanul is még mindig az agyamba furakodik.

2021. okt. 12. 06:22
 42/113 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerencsés vagy, ha így atúlléptél rajta.
2021. okt. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/113 A kérdező kommentje:
Akkor mondanám magam szerencsésnek, meg túllépettnek, ha már egyáltalán eszembe sem jutna...Bőven sok volt már, nagyon ideje lenne.
2021. okt. 12. 09:49
 44/113 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen látod őt? Úgy nehéz lesz. Főleg, ha Ő is érez irántad valamit. Egy tekintet sokat elarul, ha nem is mondja ki.


Nagyon különleges ember lehet, ha így hatott rád. Sajnálom, hogy nem korábban találkoztál vele, talán életed szerelme, de elengeded.

2021. okt. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/113 anonim ***** válasza:
100%
A gondolata? Ez annyit jelent, hogy eszedbe jut maga az ember vagy pl az milyen lenne átölelni?
2021. okt. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/113 A kérdező kommentje:

Maga az ember. De nem érzelmesen, mint mikor valaki után sóvárgunk, csak erről-arról eszembe jut.

Mindenféle plusz gondolat vagy érzelem nélkül.

Talán kis szomorúság áraszt el, de ez is minden további gondolat vagy érzelem nélkül.

Azt hiszem az a legpontosabb megfogalmazása, meghatározása, hogy nyomot hagyott bennem.


Írtam, már nem igazán találkozunk.

2021. okt. 12. 10:05
 47/113 anonim ***** válasza:
66%

Jó kis nyomot, ahogy látom.


De ha a baráti körben van, akkor bajban leszel, mert mindig fel fog bukkani

2021. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/113 anonim ***** válasza:
100%
Bár varázsütésre elmúlnának az érzéseink. Főleg akkor ha tudjuk, hogy nem talál viszonzásra. 💔
2021. okt. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/113 anonim ***** válasza:
A másik fél hogyan reagál rád?
2021. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/113 anonim ***** válasza:
50%

Nyomott hagyott? Akkor nem csak eszedbe jut néha lássuk be. Te elkezdtél bele szeretni, vagy már szereted is őt.


Egy életünk van, szerintem ha így érzel, ne hagyd veszni. Lehet életed szerelme. Nem mondom, hogy csald meg a párodat, de adj neki jeleket, nézd meg kölcsönös - e. Lehet legbelül ő is szenved pedig ugyanúgy érezték, csak nem meri kimutatni.


Szerintem el kellene jutni addig, hogy ezt meg beszélni, mert akkor tudod csak lezárni. Addig mindig a lelkedben lesz és vágyni fogsz rá.


Én saját tapasztalatot írok le.

Volt egy lány a munkahelyemen. Házas vagyok ő is. Nagyon megkedveltem, nem sejtettem hogy ő is. Féltem mert van 1 gyerekem. Hónapokig szenvedtem, próbáltam kerülni, de feltűnt hogy ezzel a másik is lehangolt tehát van valami. Megkerestem, hogy beszélnunk kellene. Elmondtam őszintén mit érzek. Válás lett a vége. Egy percig nem bánom. A gyermekem imádja öt is, normális a kapcsolat az exel is. Életemben nem voltam olyan boldog, mint vele. Egyszerűen imádom, fantasztikus ember. Pedig azt hittem a feleségem a legjobb társ mellettem, de hatalmasat tévedtem.


Ha az élet feléd sodorta és így hát rád, ne legyél buta.

2021. okt. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!