Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet kizárni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet kizárni az érzéseket, az érzelmeket?

Figyelt kérdés

Miért jön a vonzalom, a szerelem ha nem akarjuk is? Ha nem teszünk érte, ha nem keressük? Miért nem múlik ha nem tartjuk életben, ha nem gerjesztjük? Miért nem élhet az ember nyugodtan, békében a szívében, a lelkében?

Annyira irigylem azokat akik úgy beszélnek, hogy számukra mindez döntés kérdése.

De hiába döntök, és tudom agyban, hogy nem akarom, ha egyszer a szívben meg ott van a vágy a fájdalom.

Mikor nem is kerestem, nem is akartam.



#nyugodtélet
2021. szept. 10. 02:14
 61/113 anonim ***** válasza:
100%

Srácok, lányok!


Ha párkapcsolat mellett érzések alakulnak valaki iránt, akkor ott nincs valami rendben reges rég. Vagy az új ember egy ajándék a sorstól

2021. okt. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/113 anonim ***** válasza:
74%

Érdekes, hogy nem szoktam kérdéseknél ragadni, ha válaszoltam. De ennél a kérdésnél valami különös érzésem van.


Szerintem a kérdező és az illető egy pár lesz. Van egy ilyen érdekes érzésem, ahogy olvasom Öt. Ott van élete szerelme, csak nem akarja észre venni. De az élet ettől sokkal játékosabb.


Nekem is volt olyan, hogy próbáltam az érzések elől menekülni, de az élet mindig elém sodorta a másikat. Nincsen ennyi véletlen.


Kíváncsi leszek. Remélem néha ir a kérdező.

2021. okt. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/113 A kérdező kommentje:

Már határozottan szánalmasnak érzem magam, hogy olyanról beszélek ennyit, akinek meg az egészről fogalma sincs, vígan éli az életét.


Köszönöm, de a felmagasztalást annyira nem érdemlem meg, nem tudom mit tennék ha alkalom adódna. Ezért jó is így, hogy nem igen találkozunk, és csak fantáziálgatok részéről van-e valami vagy sincs.


Ha létezne valami párhuzamos dimenzió, párhuzamos lét, akkor azt mondanám a 62-re, úgy legyen. :)

De párom helyett nem kellene senki.


Nem is tudom mi ez. Vonzalom, szerelemszerűség, szexuális vonzalom...Ha szerelem lenne, nem érdekelne párom, nem őt tartanám elsőnek. Ha szexuális vonzalom lenne, nem tartana ennyi ideig...

2021. okt. 23. 12:35
 64/113 anonim ***** válasza:
74%

Persze, hogy érdekel a párod, hiszen évek óta melletted van, ragaszkodás van. Esetleg, ha gyermek is van, az is a ragaszkodást erősíti, de nyilván ott már nincsen érzelem. Szerintem ezt mind jól látjuk. És jött egy ember, aki nagyban olyan, amilyen emberre vágytál. A leirt szavaid alapján, nagyon is szerelem. Nincsen ezzel baj. Ha tudod kezelni magadban.


Max az szar, ha ez kölcsönös lehetne, de ezt nem fogod megtudni. Sajnos nem látsz mások lelkébe, ő lehet pont ugyanezt érzi irántad, csak elfojtja, mert párod van és fél kimutatni. Sőt, tovább megyek.... Lehet neki is van, de még az sem garancia, hogy nem vette észre és nem kölcsönös a szerelem.

2021. okt. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/113 anonim ***** válasza:
74%
Én a soraid alapján, bár semmire nem akarlak rábeszélni, azt mondom, alaposan gondold ezt át. Van egy langyos pocsoja az életedben, amihez ragaszkodsz. Érthető, más is valószínű így lenne. És van valaki, aki meg mozgat minden téren. Szerintem gondold ezt át.
2021. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/113 anonim ***** válasza:
100%

Hali,


Te férfi vagy és a másik fél csaj?

2021. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/113 anonim ***** válasza:
74%

A kérdező semmire nem válaszol, akkor minek írja ki?


Vagy lehet már épp összejöttek. Úgyis az lesz a vége, az érzelmeknek ideig óráig lehet csak parancsolni. 😉😁😁😁😁😁

2021. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/113 anonim ***** válasza:
83%

Szerelem van itt kérem szépen kőkeményen. Tuti kölcsönös, csak lehet nem veszed észre? Sőt biztos.


Mosolyog rád? Örül neked, ha lát? Kedves veled? Esetleg rád ír, érdeklődik felőled? Ezek mind mind árulkodó jelek lehetnek. De ha pl te vagy a pasi ő a csaj és van párod, ne csodálkozz, hogy nem meri a kölcsönösséget kimutatni. Lehet fél, hogy félre érti.


Lépj felé. Mondj neki valami olyat, ami magas labda. Utalj rá, hogy kedveled. Ha lecsapja, megkaptad a jelet.

2021. nov. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/113 anonim ***** válasza:
74%

Szia Kérdező, sziasztok!


Biztosan nagyon sok kérdést és választ kaptál a kérdésedre, én nagyon kíváncsi lennék pár dologra, remélem válaszolsz Nekem! Kicsit hasonló cipőben járok, mint Te, én nő vagyok.


Szeretném megértetni Veled, hogy egy nő nagyon nehéz helyzetben van egy ilyen szituációban. 100 %- ig biztos vagyok abban, hogy akkor sem mutatná ki feléd az érzéseit, ha lennének. Ennek több oka is van:


- van párod, feltételezem, ha észre is vette rajtad a kedvelés jeleit, valószínű nem hiszi el, hiszen párod van, biztos rosszul érzi, azt gondolhatja


- nem fogja kimutatás, mert ha benézte, nőként kínos, másrészt egy baráti kör vagytok, ahogy írod


Arra akartam kitérni, hogy közel se gondold, hogy nem kölcsönös, nagyon is lehet rá esély.


Valószínű egy megerősítésre vár, hogy tégy valami lépést felé . Én így lennék ezzel nőként és vagyok is a közel hasonló szituban. Fogalma nincsen,de oda vagyok érte. Házas, van egy gyermeke. Én házas vagyok. Azt nem tudja milyen a házasságom. Érzem, hogy kedvel, de nem lép, így elhiszem, hogy én érzem biztos rosszul.. direkt nem mutatom, hogyan érzek iránta.


Ne írd le magadban, lehet hogy nagyon is sokat jelentesz neki.

2021. nov. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/113 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, egy dolgot tanulj meg:


a szem a lélek tükre. Mondhat, tehet bármit, de ha ragyogó szemekkel nézne rád, minden vagy neki, csak nem közömbös.


Olvass a tekintetében!


A pároddal pedig akkor tudod rendezni ezt a kis hiányt, ha egyáltalán definiálni tudod mi a hiány? Mi olyan nagyszerű ebben az új emberben? Mi keltette fel az érdeklődésedet? Mi tetszik benne? Miről fantáziálsz, ha rá gondolsz?

2021. nov. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!