Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet kizárni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet kizárni az érzéseket, az érzelmeket?

Figyelt kérdés

Miért jön a vonzalom, a szerelem ha nem akarjuk is? Ha nem teszünk érte, ha nem keressük? Miért nem múlik ha nem tartjuk életben, ha nem gerjesztjük? Miért nem élhet az ember nyugodtan, békében a szívében, a lelkében?

Annyira irigylem azokat akik úgy beszélnek, hogy számukra mindez döntés kérdése.

De hiába döntök, és tudom agyban, hogy nem akarom, ha egyszer a szívben meg ott van a vágy a fájdalom.

Mikor nem is kerestem, nem is akartam.



#nyugodtélet
2021. szept. 10. 02:14
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/113 anonim ***** válasza:
Ha vele álmodsz, jó nyomot hagyott a lelkedben.
2022. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/113 anonim ***** válasza:
Hogy hogy nem talizol vele? Kikerült a baráti körből vagy te direkt kerülöd?
2022. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/113 anonim ***** válasza:

Te fülig szerelmes vagy, csak Te nem látod Barátom! Lenyűgöző karakter lehet, ha így elvarázsolt, és még csak hozzá sem értél. Szerintem akkor véged lenne.


Nagyon kíváncsi vagyok ezek után, milyen jellem ő?

2022. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/113 anonim ***** válasza:
Ha van köztetek szikra, izzik a levegő, ha egymásra néztek.... na egy ilyen férfit, nőt soha nem szabad elengedni, mert az élet nem sok ilyet dob és egy életen át bánhatjuk.
2022. márc. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/113 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi van veletek azóta?
2022. szept. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/113 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen semmi. Nem találkozunk, csak igen ritkán, meg elvétve látom. Azt mondanám, hogy túl vagyok rajta. De mindig emlékeztetve vagyok rá valami formában. Ilyenkor rádöbbenek, mégis itt van bennem még mindig.

Ezen a kommenten meglepődtem :) Hajnalban korán ébredtem, és kivételesen eszembe jutott. Pedig nem szokott így a reggeli készülődésben, ébredezésben. Aztán mi fogad mikor feljövök az oldalra? Érdeklődés felőle.

2022. szept. 1. 07:29
 97/113 anonim ***** válasza:

Minden okkal történik. 😁


Ha benned van, még mindig nem léptél túl rajta. Érdekes. Ennyire mélyen hát rád, úgy, hogy nem is vagytok együtt. Mi lenne, ha öleléd, csókolnád? Véged lenne. Te tényleg beleszerettél. Számomra már nem kérdés, bár sejtettem.

2022. szept. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/113 anonim ***** válasza:

Na erre már nem válaszolsz? Ugye, ugye, hogy igazam van?


Kérdés, hogy elengeded? Biztosan jó döntés?

2022. szept. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/113 anonim ***** válasza:
Pont nézem, majdnem 1 éve írtad ki a kérdést, azóta is vívódsz. Hát nem értem miért? A helyedben leülnék vele egy kávé mellé beszélgetni egyet. Honnan tudod, nem e úgy érez, ahogy Te. Szerintem életed lehetőséget hagyod ki, butaság.
2022. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/113 anonim ***** válasza:
Mi köt a mostani párodhoz a sok éven és a megszokáson túl? De most komolyan!
2022. szept. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!