Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet kizárni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet kizárni az érzéseket, az érzelmeket?

Figyelt kérdés

Miért jön a vonzalom, a szerelem ha nem akarjuk is? Ha nem teszünk érte, ha nem keressük? Miért nem múlik ha nem tartjuk életben, ha nem gerjesztjük? Miért nem élhet az ember nyugodtan, békében a szívében, a lelkében?

Annyira irigylem azokat akik úgy beszélnek, hogy számukra mindez döntés kérdése.

De hiába döntök, és tudom agyban, hogy nem akarom, ha egyszer a szívben meg ott van a vágy a fájdalom.

Mikor nem is kerestem, nem is akartam.



#nyugodtélet
2021. szept. 10. 02:14
 81/113 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják amit megléphetsz ma, sose halaszd máskorra, mert nem minden ajtó marad nyitva örökre.
2022. jan. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/113 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondoljátok, hogy az élet egy embert szánt nekünk társként?


Miért ne lehetne párod, majd később jön életed szerelme?


Ha ennyire számít neked, szerintem hatalmas butaságot csinálsz, ha elveszíted. Ne engedd el! Nem mondom, hogy rohanj a karjaiba, de maradj a közelében, ismerd meg. Ismerd meg az érzéseit!


Lehet oda van érted, mivel párod van és ő is tudja, elfojtja az érzéseket. Közeledj hozzá és megtudod Ő hogyan érez és azt is mit jelent neked? De szerintem ne dobd el, butaságot csinálsz.

2022. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/113 anonim ***** válasza:
Lépj valamit felé, nem biztos, hogy szegény érti, hogy mi van. Szerintem tökéletes össze van zavarodva. Párod van de esetleg jeleket adtál, lehet azt hiszi rosszul értelmezi. Lépj egy bátrat felé.
2022. febr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/113 anonim ***** válasza:
Na léptél bármit is felé?
2022. febr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/113 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Talán azért, mert az életben nem egyszer van az ember életében szerelem. Talán Ő a nagy szerelem, csak félsz elhinni.


Ha telik az idő, és nem múlik az érzés, akkor elgondolkodnék a helyedben azon, hogy ebből kapcsolat legyen, mert akkor komoly érzelmek vannak.

2022. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/113 anonim ***** válasza:
Hívd el egy kávéra.
2022. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/113 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Szerintem, ha el tudtad felejteni, az ok. Ha azóta is vagy újra a fejedben van, akkor szereted őt.


Ebben az esetben én szépen megpróbálnék közelebb kerülni hozzá. Beszélgetni vele, megismerni a lelkét, a lényét. Én a helyedben teremtenék arra helyzetet , hogy kettesben legyek vele és ha nem hallja más, elmondanád neki, mit gondolok, hogyan érzek. Felnőtt emberek vagyunk, nehogy már ne merd elmondani neki. Lehet pont ezzel szúrod el, holott kölcsönös is lehet, semmi sem lehetetlen.


Egy életed van, ne dobd el a boldogságod esélyét !


Ha meg van is valakid, esetleg gyerek is van. Gondold át. Inkább legyen a gyereknek egy boldog apja, anyja, akire számíthat, mintsem egy boldogtalan, aki ugyan apával, anyával van, de a gyerek sem hülye.

Merj élni, az élet túl rövid. Beszélj vele!

2022. márc. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/113 anonim ***** válasza:
Hahó, mi zujs? Van valami?
2022. márc. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/113 A kérdező kommentje:

Tegnap pont vele álmodtam :)

Már nem igazán szoktunk még találkozni sem.

Időnként eszembe jut, ilyenkor elég mélyen, de egyébként leginkább azt érzem már elfelejtettem.

Minél kevesebbet gondolok rá, annál többször előfordul, hogy vele álmodok :)

Szerintem ezek az elhúzódó gondolatok, érzések már csak a szokásos, ami a ki nem bontakozott, plátói kapcsolatnál, szerelemnél szoktak lenni. Amikor benne ragad az emberben az érzés, hogy milyen lett volna.

2022. márc. 25. 09:11
 90/113 anonim ***** válasza:
Nem szoktál vele találkozni? Akkor azért könnyebb elfelejteni.
2022. márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!