Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet kizárni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet kizárni az érzéseket, az érzelmeket?

Figyelt kérdés

Miért jön a vonzalom, a szerelem ha nem akarjuk is? Ha nem teszünk érte, ha nem keressük? Miért nem múlik ha nem tartjuk életben, ha nem gerjesztjük? Miért nem élhet az ember nyugodtan, békében a szívében, a lelkében?

Annyira irigylem azokat akik úgy beszélnek, hogy számukra mindez döntés kérdése.

De hiába döntök, és tudom agyban, hogy nem akarom, ha egyszer a szívben meg ott van a vágy a fájdalom.

Mikor nem is kerestem, nem is akartam.



#nyugodtélet
2021. szept. 10. 02:14
 71/113 anonim ***** válasza:
50%
Szerelmes vagy ebbe az új lányba? Tart még valami érzés?
2021. dec. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/113 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem lehet kizárni érzéseket? Mert nem gépek vagyunk.
2021. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/113 anonim ***** válasza:

Mennyi baromság. Kapd meg, ha tudod. Egyszer élsz. Nem kell mindent tudni a párodnak. Ha okosan csinálod.


Hogy mi van benne azt csak 1 lépéssel tudhatod meg. Legyél 2 értelmű, így ha bukta nem gáz, mert így is úgy is érthető.


De ha már gondolsz is rá.. Ohhh jajjjj

2022. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/113 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen viszonyban vagy vele? Rendszeresen látod, beszéltek?
2022. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/113 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Semmi fejlemény azóta. Kíváncsi lennék a kérdező hogy érzi magát?! Sikerült e túl lépnie rajta? Vagy mi újság van épp.

2022. jan. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/113 A kérdező kommentje:

Azt hiszem elmúlt mostanra. Mikor ritkán találkozunk, olyankor még "megmozdul" bennem valami. De szerintem ez már inkább csak annak az érzése, hogy mennyire oda voltam érte. A be nem teljesedett vonzalom érzése. Az ilyenek után mindig marad az emberben egyfajta csendes érzés a másikkal szemben még egy ideig. Amiben még ott van az érzés-igen, mennyire vonzódtam hozzá, mennyire oda voltam érte-de ebben már nincs semmi érzelem.

Szerencsére nem csak közhely az ilyen plátói esetekre, hogy az idő segít. Csak mikor benne van az ember, ezt valahogy sehogy sem akarja, tudja elhinni.

2022. jan. 18. 14:42
 77/113 anonim ***** válasza:

Sokan kérdezték kérdező és nem válaszoltál?


Miért gondolod, hogy nem volt kölcsönös? Nem.lehet, hogy nagyon is az volt/akár mai napig az, csak elfojtotta, mert megijedt tőled. Attól, hogy kapcsolatban vagy.


Előbb utóbb nem fogja tovább bírni és menekülni fog tőled, mert az ember nem birja ilyenkor a másik közelében, szenved..ezt veszed észre, ott bizony nem csak benned voltak érzelmek.


Nem próbáltad meg őt kerülni, vagy épp az segített?

2022. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/113 anonim ***** válasza:
Ha Te ennyire oda voltál azért az emberért, azt ő ezer százalék, hogy észre vette. És reagált rád valamilyen módon, csak lehet rosszul értelmezted.
2022. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/113 anonim ***** válasza:
Én egy picit sajnálom, hogy így alakult. Mert olyan szenvedéllyel írtál róla, ritkán hallok ilyet. :)
2022. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/113 anonim ***** válasza:

Szabadna valamit kérdezni?


Nyilván Férfi vagy és egy hölgyről esett eddig szó, nekem ez jött át.


Milyen ez a lány? Ha pár szóban kellene jellemzően őt? Kíváncsi vagyok, mivel fogott meg ennyire.


Sajnàlnàd Őt, ha valami baja esne és többé nem làtnàd, hiányozna? Akkor még szereted, ha igen a válasz.

2022. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!