Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet kizárni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet kizárni az érzéseket, az érzelmeket?

Figyelt kérdés

Miért jön a vonzalom, a szerelem ha nem akarjuk is? Ha nem teszünk érte, ha nem keressük? Miért nem múlik ha nem tartjuk életben, ha nem gerjesztjük? Miért nem élhet az ember nyugodtan, békében a szívében, a lelkében?

Annyira irigylem azokat akik úgy beszélnek, hogy számukra mindez döntés kérdése.

De hiába döntök, és tudom agyban, hogy nem akarom, ha egyszer a szívben meg ott van a vágy a fájdalom.

Mikor nem is kerestem, nem is akartam.



#nyugodtélet
2021. szept. 10. 02:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/113 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedul. Sokan jartunk mar igy.
2021. szept. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/113 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam.
2021. szept. 10. 02:32
 3/113 anonim ***** válasza:
64%
Idővel meg lesz a gát, kell néhány csalódás hozzá! El kell jutni ráadásul a szellemi érettség egy fokára, amikor ki tudod mondani, hogy van, de minek.?
2021. szept. 10. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/113 anonim ***** válasza:
66%

Háborús helyzet, rossz, vad életmód kell ahhoz, hogy kivesszen ez az emberből. A kémia sajnos működik mindenkinél. Van egy régi szám: 1× valaki úgy fordította le, hogy "Ki az érzelmek világából", addig hallgasssuk ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=-plrTbzWxNI

2021. szept. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/113 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb az amikor annál az embernél akinél kellene nem jön az érzés, másnál meg akinél nem kellene ott pedig jön nem is kicsit.


Bár vannak emberek akik ki tudják zárni, irigylem is őket.


Pedig aztán rengetegszer csalódtam fel se tudom sorolni, és még nem is kicsikét.

2021. szept. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/113 anonim ***** válasza:
51%
Magamról tudok nyilatkozni. Egy csalódás, szakítás padlóra dob, hetekig szarul vagyok, de idővel egyre jobb, hónapok múlva már szinte teljesen jól vagyok. Szerintem akinek nincs ideje állandóan agyalni előző kapcsolatán, mert minden nap van valami programja, napközben dolgozik, családdal, barátokkal tervez programokat, megismer új embereket, új kihívásokat, sokkal könnyebben engedi el korábbi kapcsolatát, hiszen ha nem ő az egyetlen boldogság az életben, könnyebb pozitívan hozzáállni másokhoz. Másik része a tudatosság, szakítás okkal történt, valami nem működött, megcsalt, nem tudtad elviselni, ami egy újabb segítség a felejtéshez, elfogadáshoz. Sose tudtam ragaszkodni olyan emberhez, akinek nem kellek.
2021. szept. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/113 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezt nem mi irányítjuk.

Sok ember állítja hogy az egy döntés kérdése hogy beleszeretsz valakibe.

Nem értek egyet.


Igen, vannak esetek ahol meg lehetne előzni. Pl egy hosszú kihűlt házasságban, ahol az egyik hirtelen beleszeret másba. Nem feltétlen rossz a házasság csak már inkább barátok. Es akkor jön valaki akibe az egyik beleszeret. Itt egyértelmű miért szerethet bele másba.


De amikor az ember pl független, találkozik valahogy valakivel és nincs semmi ami ezt meggátolná, a dolog bekövetkezhet.


Az emberi lét ezen aspektusa talán ezért is annyira érdekes, mert mindannyian élünk meg olyan érzelmeket amiket nem tudunk befolyásolni és nem számitunk rá. Van amit nem lehet kontrollálni.

2021. szept. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/113 anonim ***** válasza:
100%

Mi az akadálya annak, hogy megéld a másikkal az érzéseket?


Most egy volt kapcsolatról írsz vagy egy vágyról valaki iránt?

2021. szept. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/113 A kérdező kommentje:

Olyasmi amit már valaki írt is.

Mikor az ember már megtalálta a boldogságát, az életét, de újabb és újabb emberek jönnek mindenki életébe. Munkatársak, barátok, ismerősök, és akaratlanul, váratlanul az egyik iránt érzelmek alakulnak ki. Nem keresi, nem tartja életben az ember, de mégis jön és mégsem múlik. Pedig ő egyáltalán nem is akarta, akarja ezt az egészet.

2021. szept. 10. 09:58
 10/113 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te megtaláltad volna a boldogságodat, nem más iránt lenne benned érzelem. Szerintem csak azt akarod elhitetni magaddal, hogy megtaláltad. Minden ember okkal érkezik az életünkbe.
2021. szept. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!