Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet kizárni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet kizárni az érzéseket, az érzelmeket?

Figyelt kérdés

Miért jön a vonzalom, a szerelem ha nem akarjuk is? Ha nem teszünk érte, ha nem keressük? Miért nem múlik ha nem tartjuk életben, ha nem gerjesztjük? Miért nem élhet az ember nyugodtan, békében a szívében, a lelkében?

Annyira irigylem azokat akik úgy beszélnek, hogy számukra mindez döntés kérdése.

De hiába döntök, és tudom agyban, hogy nem akarom, ha egyszer a szívben meg ott van a vágy a fájdalom.

Mikor nem is kerestem, nem is akartam.



#nyugodtélet
2021. szept. 10. 02:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/113 anonim ***** válasza:
100%
Boldog párkapcsolatban, ahol szerelmes vagy, mindent megkapsz, nem fogsz kikacsintani, vágyni másra. Természetes, hogy külsőre más is tetszik, de szerelmes nem leszel. Hogyha neked mégis sikerült, rossz párkapcsolatban élsz.
2021. szept. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/113 A kérdező kommentje:

10 éves kapcsolatban boldog az ember, megtalálta a helyét, de a szerelmes időszakon már rég túl van, azon mikor senki mást nem vesz észre.

Annyiban igazatok lehet, hogy olyat fedeztem fel az illetőben amit páromból hiányolok. Emiatt alakulhatott ki a vonzalom.

De csak erős vonzalom, nem szerelem.

A privátot írónak, köszönöm, de olyan formában nem szeretnék róla beszélni.

Csak jó volt kiírni magamból, meg jó vele kapcsolatban gondolatokat olvasni.

2021. szept. 10. 11:28
 13/113 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a srác vagy lány nem véletlen az életedben. Ne hagyd elveszni, ha így hát rád. Mi van benne, ami a párodban nincs?
2021. szept. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/113 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha már ennyit gondolsz rá, nem biztos, hogy puszta vonzalom.


Mi olyan vonzó benne? Ha nem is akarod elmesélni, azért pár gobnolatot írhatsz, hogy értsük.


Férfi vagy nő? Szerinted ő hasonlóan érez?

2021. szept. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/113 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam vissza a kérdésed. Fájdalom a szívben. Hát ez már több, mint vonzalom, te kezded megszeretni vagy már szereted is.
2021. szept. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/113 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadsz egy tanácsot? Ülj le ezzel a lánnyal/ fiúval. Légy vele őszinte. Felnőtt emberek vagytok, nyilván tudsz vele erről beszélni és amit reagálni fog, az eldönti benned valamerre az érzéseket. Ne kinlódj belül!
2021. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/113 A kérdező kommentje:

Épp ez az. Én jól érzem magam a kapcsolatomban. Senkivel semmiről nem akarok beszélni. Pont hogy ezt az egész érzést nem akarom.

Nem az a bajom, hogy mi legyen vele, hanem hogy miért jönnek kísértések, vagy nem tudom minek mondhatnám, az ember életébe.

2021. szept. 10. 12:07
 18/113 anonim ***** válasza:
31%

Értem. Hát az a baj, hogy azért, mert nem biztos, hogy a megfelelő ember van melletted.


Ha tökéletes lenne a kapcsolatod, ez nem fordulhat elő.


Csak egy kérdés. Miben annyira vonzó ez a másik ember?

2021. szept. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/113 A kérdező kommentje:

Szerintem tökéletes kapcsolat, tökéletes partner nincs. Csak a legjobb, legideálisabb, legpasszolóbb...


Nem tudom megfogalmazni.

2021. szept. 10. 12:26
 20/113 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig picit és talán saját magadnak választ adsz.


Van egy kapcsolatod, de egy másik ember jár a fejedben oly annyira, hogy kiirod ide, mert belül örlődsz miatta.


Komolyan azt gondolod, hogy puszta vonzalom? Szerintem ezek érzések. Főleg, hogy nem tudod a tulajdonságot, ami vonz meg evezni, azért, mert az egész lénye vonz.


Ez gyakran előfordul veled vagy ez most egy rendkívüli eset?

2021. szept. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!