Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs barátom? Pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? Pedig szerintem nagyon érett vagyok a kormohoz képest. Klasszikus zenét hallgatok meg operettet. A volt barátom szerint jól nézek ki, de még sincs barátom.

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, de ő szar volt. Ilyen rapper volt. Meghallgattam hogy mit is hallgat és ledöbbentem hogy miért hallgat ilyen moslékot és miért nem olyan érett mint én vagyok. Nekem egy komoly fiú kell. Olyan aki el tud bűvölni ZENÉVEL tud táncolni és nem ilyen szart hallgat mint ez http://www.youtube.com/watch?v=7CrinUeettw

vagy ez http://www.youtube.com/watch?v=F0S_K2wfjdY&feature=player_em..


2010. aug. 15. 18:45
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/129 anonim válasza:
100%
csíra leányxD
2010. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/129 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyen emberek degradálják le a nőkről alkotott képet.. Tudod az érettséget nem onnan mérik ki milyen zenét hallgat. Én pl éretlennek és gyerekesnek tartom magam, de ennek ellenére minden nap dolgozom. Vasat vágok, hegesztőkábelt javítok, takarítok, éppen ami van. És tudod miért? hogy a szalagavatómon énis tudjak majd csilli-villi báli ruhában feszíteni és még a saját szüleimet sincs pofám legombolni pénzzel, inkább megdolgozok érte magam. megkérdezném, te csinálsz-e valamit az egésznapos kényeskedésen kívül. de ha már ennyire oda vagy a komoly zenéért, dugd fel magadnak a fuvolát és majd szólj ha sikerült vele komponálnod valami szonátát e-mollban.. seggtitán.. :)
2010. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/129 anonim ***** válasza:
100%
A faaaaaszt vagy te érett ha neked az számít hogy nem egy a zenei ízlésetek -.-
2010. aug. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/129 anonim ***** válasza:
90%

Micsoda indulatok! :) Érdekes..

24 nő éves vagyok. Szerencsémre nagyon jó körülmények között nőttem fel/élek. Hidd el, mindent megvehetek ami csak megtetszik, elérem amit akarok, mégsem tartom magam sznobnak. Taníttattak hangszeren játszani, egyetemre jártam. És elmondhatom, hogy az IGÉNYES zenét szeretem. Lehet az komolyzene, rap, dn'b, jazz.. Mindenhol lehet találni kincseket. Jaaa.. és még sosem volt gondom a pár találással. Okos, művelt partnereim vannak. Nem úgy mint neked. Végigolvasva a válaszaidat, egy igazi kis senki lehetsz, aki valahol azt olvasta hogy pusztán zenetanulással VALAKI lehet.. álmodsz kicsim.

2010. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/129 A kérdező kommentje:
azt hiszed nem tudok valami megvenni. gucci táskám van és aramni cuccaim.
2010. aug. 15. 20:39
 56/129 anonim ***** válasza:
100%
ha anyuci és apuci vásárolgatna nekem, én nem verném a nyálam:)
2010. aug. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/129 anonim ***** válasza:
100%
és azt ki nem szarja le?
2010. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/129 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi kár az, hogy ez a szerencsétlen majomszármazék (a kérdező) a klasszikus zenét is negatív fénybe helyezi...
2010. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/129 anonim ***** válasza:
100%

Hercegnő, tisztázzunk valamit. Először is lakótelepen lakom, (erről vajon ki tehet?) és pár évig zongoráztam, most pedig gitározom. Attól, hogy valki nem armani cuccban jár, még nem gyökér, és lehet stílusa.


Másodszor pedig, mindenki olyan zenét hallgat amilyet akar. Ha szereted a párod ez nem zavar. Én például szinte bármilyen stílusú zenét meghallgatok, kivéve talán a nagyon buta rappet, meg túl monoton technot. Szinte minden stílusban lehet szép. Komolyzenétől a kemény rockig. Erről ennyit, meg is unnám ha mindig egyformát kéne hallgatnom.


Mi is volt még? Jah igen a tánc :D

Szép dolog ha egy lány jól tud táncolni, erre büzke lehetsz, én nem vagyok az a kiköpött táncos, de aláírom, hogy jó dolog....


Azt tanácsolom legyél kicsit elnézőbb, mert így nehéz lesz számodra tökéletes férfit találni!!!


16/f

2010. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/129 anonim ***** válasza:
te véletlenül nem az avasiba jársz?
2010. aug. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!