Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs barátom? Pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? Pedig szerintem nagyon érett vagyok a kormohoz képest. Klasszikus zenét hallgatok meg operettet. A volt barátom szerint jól nézek ki, de még sincs barátom.

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, de ő szar volt. Ilyen rapper volt. Meghallgattam hogy mit is hallgat és ledöbbentem hogy miért hallgat ilyen moslékot és miért nem olyan érett mint én vagyok. Nekem egy komoly fiú kell. Olyan aki el tud bűvölni ZENÉVEL tud táncolni és nem ilyen szart hallgat mint ez http://www.youtube.com/watch?v=7CrinUeettw

vagy ez http://www.youtube.com/watch?v=F0S_K2wfjdY&feature=player_em..


2010. aug. 15. 18:45
 81/129 anonim ***** válasza:
Majdnem minden zenét szeretek ill. meghallgatok nincs olyan amit nem szeretek kivéve 1 típusút a magyar rappet :D:D
2010. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/129 anonim ***** válasza:
100%
Azért a komolyzenét nem kell emiatt megutálni. Én nem olyat szoktam általában hallgatni, de tudom, hogy jó dolog. Ti se hagyjátok, hogy egy armanitáskás "érett" fikagép megutáltassa veletek!
2010. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/129 anonim ***** válasza:
100%

"ő sz@r volt." és "az a sz@r exem" - ilyet mondani egy emberről, akivel jártál, nagyon gonosz dolog. Akik járnak, szerelmesek egymásba. Vagyis a szerelmedre ilyet mondani nagyon szemét dolog.


"Ilyen rapper volt." - Még fogalmazni sem tudsz...


"dolgoznia kell nyári gyakorlaton, mert hegesztést tanul. Húúú most nehogy már ne tudjon velem bejönni a plázába. Megígérte hogy vesz nekem valamit a pénzből amit kap a munkáért de nem jött be a városba a munka miatt." - Képzeld, nem mindenkinek poitikus az apja. Valakinek muszáj dolgoznia, hogy legyen mit ennie. Ez (a munka) a természet rendje, gondolj csak bele. De kétlem, hogy erre valaha képes leszel. Az exed valószínűleg nagyon boldog életet fog élni egy megértő és szerető feleséggel, aki értékeli a fáradozásait és nem akarja lehúzni. Te pedig vagy egyedül maradsz, vagy egy luxus_p.r.o.s.t.i leszel.


Ja, és attól még lehet IGAZI FÉRFI valaki, hogy nem tud táncolni és sok hangszeren játszani. Sőt, állítom, hogy az exed igazi férfi volt, nem úgy, mint az álmaidban élő anyámasszony katonája, aki még azt sem tudja, hogy mi az a munka.


"azt hiszed nem tudok valami megvenni. gucci táskám van és aramni cuccaim." - Mégis szerinted ettől miért leszel több? Ugyanúgy ember maradsz, úgyhogy tanulj is meg ember módjára viselkedni: legyél emberséges az embertársaiddal, és ne sz@rnak mondd őket amiatt, hogy nekik dolgozniuk kell. Inkább tedd össze a két kezed, hogy ilyen körülmények között élsz. De azt kívánom neked, hogy az összes vagyonotokat veszítsétek el, és mind kerüljön a szegényekhez, az árvízkárosultakhoz például. Ti pedig kényszerüljetek DOLGOZNI és egy 40-50 nm-es albérletben lakni. (Sőt, az még a jobbik eset. Valakinek nincs is munkája és nincs is hol laknia.) Szállj le a Földre, nem vagy te angyal.

2010. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/129 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lennél már érett? Gyerekebb vagy, mint mások. Nem attól lesz érett valaki, hogy barbi-babás álmokba ringatja magát.
2010. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/129 anonim ***** válasza:
100%
Nme attól komoly valaki, hogy klasszikus zenét hallgat.
2010. aug. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/129 Kodistroy ***** válasza:
100%

te úgy még is mi a f@szt képzelsz magadról?????? Azt hiszed, mert komoly zenét hallgatsz már vagy valaki???

A srácot meg letrógerezed, mert dolgozik b@zdmeg??!! Azért, mert apádék a pics.d alá raknak mindent érett vagy és körülötted forog a világ?? te egy elkényeztetett kis pics@ vagy!! A pont a 17 HÖLGYNÉL van!!! te majd akkor leszel érett, ha már DOLGOZTÁL (de úgyse fogsz) és éretten is viselkedsz, mert ez nem az.... neked fogalmad sincs a világról és arról, hogy mi mennyit ér. Amíg kapod mindenre a pénzt, addig nem jelent az neked semmit. Az a pénz amiért az ember MEGDOLGOZIK, ELFÁRAD az 1000szer többet ér, mint amit a semmiért kap. Én sz@rok arra, hogy ki mit hallgat, tudom, hogy metálos vagyok és e mellett nemzeti érzelmű magyar. Valamint 4 éve minden nyáron Én is DOLGOZOM, az utóbbi 3 évbe külföldön. Nem azért, mert meg lennék szorulva anyagilag, hanem, mert jó érzés a munka és nem érzem azt, hogy egy haszontalan, sz@r alak vagyok, mint te...



19/f

2010. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/129 anonim ***** válasza:
100%

a kérdező egy szánalom.

előttem mindent leírtak csak annyit hogy az első válaszoló linkje nagyon jóóó!!! :)

én ilyet is hallgatok

http://www.youtube.com/watch?v=IW4JkH9eevQ bizonyára szóba se állnál velem hála istennek xD

2010. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/129 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok az lemaradt hogy 10 évig táncoltam 5 évig zongoráztam és ismerem handle bach mozart beethoven munkásságát is ... :)
2010. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/129 Kodistroy ***** válasza:
100%
Lemaradt: 5 éve gitározom és 6 éve dobolok, és mind a kettő hangszeren magamtól tanultam meg játszani.
2010. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/129 anonim ***** válasza:
76%
akkezdet phiai nem szar már ne is haragudj;) és attól, hogy valaki ilyet hallgat, még igen is lehet jó ember. És Mozartot, Beethoven, Bachot hallgató ember is lehet nagyképű, bunkó. Ez enyhe célzás volt;)
2010. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!