Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs barátom? Pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? Pedig szerintem nagyon érett vagyok a kormohoz képest. Klasszikus zenét hallgatok meg operettet. A volt barátom szerint jól nézek ki, de még sincs barátom.

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, de ő szar volt. Ilyen rapper volt. Meghallgattam hogy mit is hallgat és ledöbbentem hogy miért hallgat ilyen moslékot és miért nem olyan érett mint én vagyok. Nekem egy komoly fiú kell. Olyan aki el tud bűvölni ZENÉVEL tud táncolni és nem ilyen szart hallgat mint ez http://www.youtube.com/watch?v=7CrinUeettw

vagy ez http://www.youtube.com/watch?v=F0S_K2wfjdY&feature=player_em..


2010. aug. 15. 18:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/129 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén te kivel akarsz randizni Beethovennel vagy mi ? Bazzeg de utálnálak, ha ismernélek, pedig én is tanultam zongorázni, versenytáncolok és még lakótelepi se vagyok. Még sem bírlak.
2010. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/129 anonim ***** válasza:
100%
én csak megcsapkodnám ha ismerném
2010. aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/129 A kérdező kommentje:
am valaki kommenálta hogy ő szakított velem. ÉN szakítottam VELE, mert nem foglalkozott velem. És még arra fogta hogy dolgoznia kell nyári gyakorlaton, mert hegesztést tanul. Húúú most nehogy már ne tudjon velem bejönni a plázába. Megígérte hogy vesz nekem valamit a pénzből amit kap a munkáért de nem jött be a városba a munka miatt. Hááát így járt
2010. aug. 15. 19:12
 34/129 anonim ***** válasza:
100%
Visszavonom az előbbi kérdéseimet, megtudtam éppen eleget. Emeletes sznob vagy (ha tudod, mi az), majd találsz valami hozzád hasonlóan kívül arany, belül rothadt alma-párt, akinek drága báli cipője van, 3 hangszeren játszik, és nem lóg a seggén a(z udvari szabó által rá készített) gatya, viszont nagyon rátarti a származására, és arra, hogy megengedhet magának egy udvari szabót. Azt azért költőien megkérdezném (azaz nekem ne válaszolj, csak magadnak), hogy mit tettél TE le az asztalra otthon ahhoz, hogy azok a szociális körülmények, amiben vagy, meglegyenek? (És ha netalán önámítás nélkül az találna kijönni, hogy semmit, hogy merészelsz lenézni másokat a szociális helyzetük miatt?)
2010. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/129 anonim ***** válasza:
100%
könyvtári órákon biztos találsz magadnak megfelelőt, kettéválasztott hajú ingpólóban aminek a legfelső gombja is be van kapcsolva,szemüveges pattanásos és épp olvas, ő fog hozzád illeni:D
2010. aug. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/129 anonim ***** válasza:
100%
milyen kis hülye ribanc vagy anyám!!!
2010. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/129 anonim ***** válasza:
100%
tuti,hazudik, egy komolyzenét hallgató lány nem jár plázába
2010. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/129 A kérdező kommentje:
estélyit akartam vele vetetni de akkor inkább megveszem én, csak nagyon vágyok már egy FÉRFIRA és nem egy trógerre
2010. aug. 15. 19:16
 39/129 anonim ***** válasza:
100%
ha szereted a komolyzenét,komolyan kinyalhatod az exed seggét,szerintem nem azért dolgozik,hogy egy ilyen ringyóra költse
2010. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/129 anonim ***** válasza:
100%

nem mindenki lehet gazdag mint te kis hülye ribanc fejeddel. anyuci apuci ellát havonta 1 millió zsebpénzel?

bunkó.

2010. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!